כל הפרויקטים
Frank - מה חושבים עליך?
הפרויקט של
צבי פוגל
Frank היא אפליקציה אנונימית שמאפשרת למשתמש לגלות מה חבריו חושבים עליו באמת על מנת להשתפר בדייטיניג, ראיונות עבודה ובכלל - בחיים החברתיים.
102%
10,160
מתוך 10,000
0
נותרו
58
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/05/2015

גלו את כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

Frank היא מראה, לא מהסוג המוכר, אלא אחת שמאפשרת למביט בה לראות איך הסביבה רואה אותו. מדובר באפליקציית מובייל אנונימית שמגלה למשתמש מה חבריו חושבים עליו באמת, ללא מבוכה או עימותים, על מנת שיוכל לשתמש במידע זה כדי להשתפר באספקטים שונים בחייו כגון דייטינג, ראיונות עבודה, הורות ועוד. 

 

 

איך זה עובד?

המערכת פותחה על בסיס מודלים פסיכולוגיים ובליווי פרופסורים מהאוניברסיטה העברית, ובה, יכול המשתמש לדרג את חבריו על בסיס שאלות אישיות וכן לשלוח הודעות אנונימיות עם משוב בונה לחבריו.

 

למה כדאי לכם להצטרף אלינו?

Frank היא פלטפורמה שמשפרת את התקשורת בין בני אדם ולהפוך אותה לפתוחה וכנה יותר ויוצרת מהפכה של ממש, דמיינו לכם שאתם הולכים להיות חלק ממנה!

כדי שנוכל לשפר את המערכת, להוסיף פיצ'רים, לקדם את השיווק ולהפוך את החלום הזה למציאות אנחנו צריכים אתכם איתנו, ועל הדרך גם תרוויחו מתנה שתסמל את הערכתנו העמוקה.

 

איפה הפרוייקט עומד כרגע?

אנו נמצאים בשלב מתקדם יחסית שבו יש לנו מוצר חלקי ונצא להשקת פיילוט באוניברסיטה העברית בשלישי למאי. 

 

מה נותר לפתח?

בעזרתכם, נוכל לבצע השקה מושקעת וליישם במערכת את הפידבקים שנקבל. בזכותכם נוכל לשפר את חווית המשתמש באפליקציה ולהוסיף פיצ'רים נוספים שיהפכו את האפליקציה למהנה ומקצועית יותר.

 

אז מה אתם צריכים לעשות?

מצד שמאל יש רשימה של מדרגות תמיכה בFrank. אנחנו מעריכים כל תמיכה, כל אחד לפי יכולתו. קחו חלק בפרוייקט והצטרפו למשפחת Frank.

רק בזכותכם זה יקרה!!

 

מי אנחנו?

אחרי שנחשפתם לסיפור המביך שלנו בסרטון כבר התחלתם להכיר אותנו ולהבין איך הגענו לרעיון של האפליקציה, אנחנו שלושה חברים, הכרנו אחד את השני בלימודים באוניברסיטה העברית, ואת Frank התחלנו לפתח במשרד המפואר שלנו: הסלון של אחד השותפים. עם הזמן, העסק התפתח וכרגע אנחנו פועלים דרך משרדי סיפטק - ארגון ירושלמי לקידום סטארטאפים. 


 

רוצים לראות האפליקציה נראית? 

תוכלו להוריד את Frank מGoogle play כבר עכשיו: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.frankmobileapp

******

Frank  בApp Store:

https://itunes.apple.com/fr/app/frank-your-social-image/id978383707?mt=8? 

Frank בFacebook: 

https://www.facebook.com/pages/Frank/1502754429998197?fref=ts

******

האתר שלנו:

www.frankmobileapp.com 

 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.