כל הפרויקטים
עוגות בחלל
הפרויקט של
עוץ הוצאה לאור
"עוגות בחלל" הוא ספר מצחיק, מותח ומקורי ,לילדים מכיתה ב' ומעלה. הוצאת עוץ מבקשת תמיכה כדי להדפיס מהדורה עברית, בתרגומה של גילי בר-הלל.
169%
33,855
מתוך 20,000
0
נותרו
329
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/05/2015

 

אסטרה ומשפחתה נוסעים בחלל אל ביתם החדש שעל הכוכב נובה מונדי - אבל אז החללית מותקפת! קפקייקס קטלניים, מאפינים מפלצתיים ותופינים טורפים; עוגות מרושעות השתלטו על הסיפון! כעת רק אסטרה וחברה הרובוט פילבים יוכלו לעצור את העוגות, לפני שישמידו את החללית... אחרי הכל, אנשים אמורים לאכול עוגות, ולא להפך...

באיזה עוד ספר מככבים ילדה בת עשר, רובוטים, חייזרים, וצבא של עוגות קרם רצחניות?

עוגות בחלל, שכתב פיליפ ריב ואיירה שרה מקינטייר, הוא הספר שנוציא לאור, בזכות תומכי הדסאטרט, בשבוע הספר הקרוב (3-13 ליוני).

 

לא מאוחר להצטרף. התומכים בפרוייקט יקבלו, כמובן, עותק של הספר ברגע שיהיה מוכן מהדפוס; גלויה צבעונית וכן מפה של ארץ עוץ המופלאה. בנוסף תוכלו לקבל ספרים אחרים מהוצאת עוץ, ותשורות כגון ערכה להכנת עוגת קאפקייק-מפלצת, ביקור בית להכנת עוגת יום הולדת מיוחדת, הרצאה של גילי בר-הלל בבית ספר או בספרייה, ועוד.

 

הצלחנו לגייס יותר מ- 30,000 ₪, ובזכותם נוציא לאור גם מהדורה דיגיטלית של הספר שם צופן – וריטי מאת הסופרת אליבת ויין ובתרגומה של ענבל שגיב נקדימון, אשר תוענק כתשורה בכל מי שתמך ויתמוך במדרגה של 65 ש"ח ומעלה. כמו כן, נקיים מסיבת מאפינים מפלצתיים לכבוד השקת הספר "עוגות בחלל" - פרטים בעדכונים עתידיים.

 

* אם נצליח לגייס 35,000 ש"ח, אוכל להשקיע בשדרוג אתר האינטרנט של הוצאת עוץ. התומכים בפרוייקט (מ-65 ש"ח ומעלה) יקבלו, בנוסף על התשורות הרשומות, גם מגנט של הוצאת עוץ. 

 

* אם נצליח לגייס 40,000 ש"ח, ארכוש את זכויות התרגום לספר נוסף של הצמד ריב ומקינטייר: אוליבר והאיים הנודדים. סיפור על ילד שהוריו החוקרים נחטפים על ידי אי תבוני, הנמצא בדרכו לכנס האיים השנתי; לעזרתו נחלצים בתולת ים קצרת רואי, שחף מיזנתרופי ולהקה שלמה של קופי ים. כמו כן, אגיש הצעה למארגני פסטיבל אייקון 2015 לקיים סדנת קומיקס לילדים בהדרכת אילנה זפרן ("רישומון"), עם קדימות לילדי התומכים בפרוייקט עוגות בחלל.

 

 

התמיכה שלכם היום תעזור לא רק בהפקת הספרים, אלא בשמירה על רצף פעילות של  הוצאת עוץ בשנים 2015-2016.

עוגות בחלל הוא ספר מענג ומצחיק, שמתאים לילדים שרק התחילו לקרוא: ספר שגם הילדים, גם אחיהם הבוגרים ואפילו הוריהם יכולים ליהנות ממנו. הפרקים קצרים, הטקסט מנוקד, והספר מלא איורים, כך שהוא מתאים גם לקריאה עצמאית וגם להקראה לפני השינה.

 

שם צופן – וריטי הוא ספר מופתי ומטלטל, על התפר בין רומן נוער לרומן למבוגרים, שלא תוכלו להניח מהידיים.  נערה בריטית שנפלה לידי הגסטפו בצרפת הכבושה, כותבת וידוי ובו היא מגוללת את סיפור ידידותה עם טייסת משא צעירה, וכיצד הגיעו שתי הצעירות להיות מעורבות במאמצי הקרב של כוחות הברית.

 

שני הספרים עטורי שבחים ופרסים, ואנחנו מבטיחים שהקריאה בהם היא חוויה. אז בואו תעזרו לנו להפיק את שניהם! 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.