כל הפרויקטים
נדרים - סרט עלילתי קצר
הפרויקט של
טל מילר
גבר נכנס הביתה במטרה להודיע לאשתו שהוא רוצה לעזוב ונקלע לחתונת הכסף שמשפחתו ארגנה לו בהפתעה.
104%
52,183
מתוך 50,000
0
נותרו
280
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/05/2015

הסיפור

בשנת 2011 ארגנתי להורים שלי חתונת כסף בהפתעה. הם הגיעו למסעדת "שלוותה" בנמל תל אביב והופתעו למצוא שם 70 חברים ובני משפחה שהתנפלו עליהם בחיבוקים.

אחרי שניה ארוכה של הלם שניהם נכנסו למשחק, הבינו את שנגזר עליהם וצעדו יחד לעבר החופה המאולתרת. הייתה שבירת כוס וטקס חידוש נדרים ונאומים יפים. והייתה מסביב משפחה שמחה שלא שמה לב שמתחת לחגיגה שלה יש משהו שהולך ונסדק.

היום, כשההורים כבר גרושים ואני השתחררתי קצת מהמבוכה הגדולה שחוזרת בכל פעם שאני נזכר בחתונה ההיא,  אני רוצה להפוך אותה ואת האירועים שהתחוללו בעקבותיה לסרט קצר.

 

 

הסרט

עמוס, גבר רווי הצלחה בשלהי שנות החמישים לחייו, נכנס לביתו עם החלטה להודיע לאורית אשתו שהוא עוזב אותה בשביל אהבה חדשה. כשהוא יוצא לגינת הבית לחפש אותה, הוא נדהם לגלות עשרות חברים ובני משפחה, ואת אורית בשמלה לבנה.

ביום שתכנן להודיע על עזיבתו, נקלע עמוס לחתונת הכסף שאורגנה לו בהפתעה על ידי משפחתו במלאות 25 שנים לנישואיו. החתונה הזאת תציף את כל מה ששניהם ניסו להסתיר אחד מהשני, מהאורחים הרבים וגם מעצמם, ותציב אותם בפני ההכרעה בין החיים שהם חיים לחיים שהם רוצים לחיות.

 

מי בסרט?

את הסרט יביים טל זגרבה, חבר עמוס כישרון ותעוזה. סרטו הראשון "הומור" הוקרן בפסטיבל קאן ובפסטיבל ניו יורק, והקליפ המרהיב שביים ל"הקולקטיב"... תראו אותו. הוא באמת אדיר - לחצו כאן.

 

יחד ליהקנו קאסט מרגש באיכותו: דליק וולניץ, שירי גולן, ריקי בליך ומיכאל מושונוב, שאני המשודרג באדם שהוא הסכים לגלם את תפקיד הילד שמחולל את הזוועה, או בקיצור, את תפקידי.

הטריילר שערכנו לא מציג קטעים מהסרט עצמו(שיהיה סרט לוקיישן עלילתי –לא דוקו), אבל הוא נותן הצצה לדמויות, להסתכלות שלהן על הסיטואציה ומעל הכל לשחקנים המדהימים שהצטרפו למסע שלנו.

 

 

מאחורינו ומצדדנו יש צוות נפלא לא פחות:

המפיקה והחברה היקרה סתיו מרון, שעשרת הסרטים הקצרים שהפיקה במסגרת פרויקט "מכתב אהבה לקולנוע" ממשיכים להציף את בתי הקולנוע בכל רחבי הארץ וגם לחצות אותם, הצלם המדהים דניאל מילר (אין קשר משפחתי עד שאוכיח שיש) ואופק גלבוע שיערוך את הסרט בתבונתו, בכשרונו הרב ובליבו הגדול. 

 

מי עוד בסרט?

 

אתם !

הסרט עוד לא צולם ולא הופק

זה יקרה בזכות התמיכה שלכם.

 

אנחנו מזמינים אתכם להגיע לחתונה, שתיערך בסוף חודש מאי בחיפה, לראות מקרוב את הצילומים ולהיות ניצבים בסרט (וזה כיף כי כמה פעמים ייצא לכם לבוא לחתונה שבאמת יעניין אתכם לראות מה קורה בה?).

אם אתם רוצים לסייע אבל חתונה וחופה זה קצת יותר מידי עבורכם, יש מגוון רחב של השקעות צנועות יותר, וכדאי לכם כי התשורות שוות מאוד.

 

וכי יחד איתכם נוכל לעשות סרט שיהיה שווה אפילו יותר מהתשורות.....

 

התשורות :

הסרט זוכה לחסותה הטרי והטוב של "עוגיליה", וכדאי לכם ליהנות מהחסות הזו כי תראו אילו דברים יוצאים לה מהתנור:

 

 

 

האיש הנהדר הזה הוא פרס גדול ויוכל גם להיות הפרס שלכם :

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.