כל הפרויקטים
שובל קלושינר - האלבום
הפרויקט של
שובל קלושינר
בואו לקחת חלק ולהיות שותפים בהפקת אלבום הבכורה שלי ... מוזמנים להיכנס ולהכיר
101%
48,670
מתוך 48,000
0
נותרו
344
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/03/2016

שלום חברות וחברים יקרים,

אני רוצה לשתף אתכם במקום אליו מועדות פניי ובעיקר קולי- החלום לשחרר את אלבום הבכורה שלי אל אוויר העולם.

שמי שובל קלושינר ואני אמנית יוצרת וזמרת.

אני בת 32, נשואה למתן ואמא לאביגיל.

החלום שלי מתחיל באותה נקודה שבה החלטתי שאני רוצה להדביק את כל העולם באהבה! לאהבה יש הרבה מרכיבים- ממש כמו רימון, אלפי חלקיקים קטנטנים שמרכיבים משהו שלם. חלקים של התפרצות רגשות סוערת, מכל מיני סוגים. בנקודה הזו, כשהבנתי שהכלי הכי ישיר שלי להוציא את עצמי החוצה הוא המוזיקה, בנקודה הזו התחלתי לכתוב את האלבום שלי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אני כותבת, מנגנת, מלחינה ושרה מגיל 17. במשך שנים של עבודה עם מוזיקאים מאחורי הקלעים (בתור מנהלת הפקה) התחילה להתגבש אצלי המוזיקה שלי. אסופה של שירים שכתבתי מהמקום הכי פנימי וסבוך שלי, שנגעו ונוגעים אצלי במקומות הכי מרגשים והכי חשופים.

רן יגיל תיאר זאת בכתבה שפורסמה בעקבות שחרורו של אחד מהשירים לרדיו שזכה לשיתוף פעולה עם הסופר המוכשר יחזקאל רחמים, לחצו כאן לכתבה.

 

השירים באלבום מהווים מעין תמצית הרגעים המרגשים שחוויתי והפכו לחלק בלתי נפרד מתהליך ההתפתחות והצמיחה שלי. ועם הגיטרה, המחברות וכל ייתר הכלים שאספתי בדרך, התחלתי לעבוד על האלבום, ויצאתי להופיע.

 

 

הרגע המיוחד הזה שקורה ביני ובין מי ששומע אותי, מדגיש לי כמה לא מובן מאליו לדבר אל הרגש שבתוך כל אחד מאיתנו. מרגעים כאלה אני שואבת את הכוח שלי ליצור, ולהמשיך לעשות את מה שאני עושה.

 

 

היום, אחרי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי, בעל, ילדה ועסק קטן לעיצוב מוצרים, ברור לי מעל כל צל של ספק שהגיע הזמן. עכשיו הזמן שלי. החומרים שלי שחיכו בצד עד לשעתם המיוחלת לצאת החוצה מתנגנים לי בראש תוך כדי, וכבר מדמיינים את עצמם חופשיים באוויר העולם, ממש כאילו היו יישות עצמאית בתוך הגוף שלי.

עכשיו זה הזמן. הרגע הבשל והנכון לעשות את הצעד המשמעותי הבא ולהביא לסיום את הפקת האלבום. 

אני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע המופלא הזה ולקחת חלק בגיוס סכום הכסף החסר להשלמת הפקת האלבום. ובתמורה אתם תזכו להיות הראשונים שיהנו משירים מקוריים ומלאי השראה.

 

עכשיו זה הזמן לאפשר למוזיקה שלי לפרוץ את מחסום הגוף והמגירות - ולהגיע גם אליכם.

 

אשמח מאוד אם תצטרפו אלי ותהיו שותפים ליצירה שלי.

תודה מכל הלב,

שובל

 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.