כל הפרויקטים
תומכים במני נפתלי
הפרויקט של
אריק רוזנטל
המלחמה שלי היא המלחמה של החלשים נגד החזקים. זוהי המלחמה של כל העובדים שזכויותיהם נפגעות מדי יום. את המלחמה הזאת אנצח רק איתכם.
101%
75,850
מתוך 75,000
0
נותרו
479
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/04/2015

שלום לכולם,

שמי מני נפתלי.

לצערי, אני לא צריך להציג את עצמי.

 

בשנה האחרונה, הקשה בחיי, אני מתמודד עם כוחות גדולים וחזקים מאוד, הכי חזקים במדינת ישראל, שמנסים בכל כוחם למנוע ממני למצות את זכויותיי כעובד. החלטתי היום לעשות מעשה, ולפעול כדי שאני אהיה העובד האחרון שיוצא בשן ועין ממעון רוה"מ. מי יודע, אולי בזכות הדיון הציבורי שהמקרה שלי מייצר, אתרום לשינוי התרבות הארגונית במקומות עבודה רבים, בהם המעסיקים מתייחסים לעובדים שלהם כאל עבדים.

לשם כך, אני קורא לכולכם לסייע לי במלחמה שלי, שמזמן אינה רק שלי, נגד המעסיק מספר 1 בישראל.

 

אסור לתת למעסיקים לנהוג כך בעובדים

הרבה דברים נאמרו ונכתבו בשנה האחרונה, נעשו ניסיונות רבים לפגוע בשמי הטוב, ספינים רבים הומצאו בשנה האחרונה, אבל המקרה שלי מאוד פשוט: מקום העבודה הקודם שלי לא כיבד את חוקי העבודה הבסיסיים ביותר, לא שילם לי על שעות עבודה כנדרש ולא הקפיד על עמידה בחוקים אחרים בדיני עבודה. בנוסף, ההתנהלות האישית אליי כעובד היתה בלי נסבלת ובלתי מתקבלת על הדעת, ואין שום סיבה שעובד שכיר בישראל, גם אם הוא עובד קבלן כמו שאני הייתי, יזכה ליחס שכזה.

 

למרבה הצער אני לא העובד היחיד בישראל שנאלץ להתמודד עם מעסיק שכזה. מאות ואולי אף אלפי עובדים פונים מדי שנה לבתי הדין לעבודה כדי למצות את זכויותיהם. לצערי, המעסיק הקודם, משרד רוה"מ, דיירי מעון רוה"מ ושליחיהם, עושים כל שביכולתם כדי לפגוע בי באופן יומיומי, להפיץ עלייי שקרים, ולמנוע ממני את  מיצוי זכויותיי.

 

אחד בשביל כולם, כולם בשביל אחד

הודעתי בעבר ואני חוזר ואומר: אף אחד ושום דבר לא יעצרו אותי. הקשיים בדרך רק מחזקים אותי ומבצרים את עמדתי. אני לא אוותר לאף אחד שפגע בי, וגם לא לכל מי שממשיך לפגוע בי בימים אלה. למעשה, כבר זמן רב שאני מרגיש שאני לא מייצג כאן רק את עצמי. בראש ובראשונה אני מרגיש שאני מייצג את כל עובדי מעון רוה"מ לדורותיהם, שחלקם הגדול נפגע כמוני בעבודה אצל משפחת נתניהו. עמוק בפנים אני מרגיש שאני מייצג את כלל העובדים החלשים במדינת ישראל.  

 

על מנת לגרום לראש הממשלה ולרעייתו להתחיל לעשות חשבון נפש אמיתי לגבי האופן שבו הם מתייחסים אל העובדים במעונם, אני מבין שאני לא יכול להיכנע. אסור לי לוותר. איני יכול להרשות לעצמי לתת להם לנצח, ולאפשר להם להמשיך לדרוך כך על אנשים חלשים. אני הולך עם זה עד הסוף, ואני אנצח - לא רק בשבילי, כי אם בשביל כולנו (לא המפלגה :-)).

 

אני זקוק לכם. צריך את התגייסותכם. 

רק יחד נוכל לנצח את השיטה. 

 

אני מודה שלא בטוח שאוכל להמשיך עוד הרבה זמן בכוחות עצמי.

העלויות המשפטיות והנלוות גבוהות מאוד, ואני מגיע לקצה גבול היכולת שלי.

אני מבקש את תמיכתכם, תמיכת הציבור הרחב. 

אין לי ספק שאזכה בכל ההליכים המשפטיים, והדיון הציבורי שהתחיל לפני שנה יוביל לשינוי אמיתי.

אני מתחייב שכל שקל שאקבל מכם יוקצה למלחמה הזו, של החלשים נגד החזקים, ואף פרוטה לא תיכנס לכיסי הפרטי.

אני מתחייב שאם יישאר כסף ובטח לאחר שאזכה במשפט, הכסף ייתרם לעמותה למען ילדים בסיכון.  

תודה מראש,

מני נפתלי.

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.