כל הפרויקטים
לא סתם עוד שיטה להצלחה
הפרויקט של
חגי שלו
לפני 5 שנים גיליתי דרך ייחודית לשלב בין המנטלי והריאלי בכדי להצליח. עכשיו אני מזמין אותך "להתרגל להצליח" עם ספרי החדש.
113%
41,774
מתוך 37,000
0
נותרו
298
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/04/2015

הפרויקט הושלם בהצלחה ונסגר להזמנות נוספות!

הספר "להתרגל להצליח" יצא לאור ובאפשרותך לרכוש אותו ישירות מהמחבר בהנחה.

לפרטים ולהזמנות לחץ על הלינק הבא:

http://page.hagaishalev.com/book-sale

 

*******************************************************************************************************************

 

 

 

"ספר חובה לכל מי שרוצה להתפתח בחיים, בקריירה ובעסקים מדריך פרקטי, מעצים, משנה חיים ומרתק!
(עמית אופיר - מחבר ספרים רבי מכר בינלאומיים על הספר "להתרגל להצליח")

 

 

שלום לך ותודה שהגעת לפרויקט חיי.

 

פגשתי בחיי הרבה מנהלים ובעלי עסקים מוכשרים וטובים שלא מצליחים לממש את המצוינות שלהם בעסק או בקריירה מצליחים מספיק. הם יודעים שהם יכולים להשיג יותר, אך לא יודעים איך. בשבילם כתבתי את הספר "להתרגל להצליח".

 

למען האמת, גם אני הייתי שם פעם... :-)

 

לפני 10 שנים נפל לי האסימון: בעקבות משבר קריירה קשה שחוויתי, הבנתי שאני לא ממש בדרך ההצלחה שחשבתי שאני הולך בה ב-22 השנים הקודמות.

הכתובת הייתה על הקיר – באמצע החיים הייתי צריך להמציא את עצמי מחדש! ואכן זה מה שעשיתי בתהליך המתואר בפרק א' של הספר. הבנתי שמה שבאמת נועדתי לעשות זה קודם כל לסלול לעצמי נתיב חדש להצלחה, להבנות אותו בשיטה ומתודולוגיה, ואז לסייע גם להמון אחרים לצעוד בו: להדריך, להנחות ולהוביל אנשים בצמתי שינוי בעסק, בניהול או בקריירה להתרגל להצליח וגם להרוויח.

 

וזה בדיוק מה שעשיתי ב-10 השנים האחרונות...

 

 

וכתוצאה מכך גם נולד הספר "להתרגל להצליח". החזון שלי הוא להוציא את הספר לאור ולהפיצו בארץ ובעולם במיליוני עותקים, כדי לאפשר לכל אחד גישה קלה וישימה לשיטה הייחודית שפיתחתי ולידע הרב שיש בספר. אני רוצה שבאמצעות הספר מיליוני אנשים יוכלו להתמודד בהצלחה עם מציאות החיים הדינמית והמאתגרת שלהם; שהספר יאפשר להם לעשות שינויים חיוניים בקריירה ובעסקים שכיום הם אינם יודעים איך ואינם יכולים לבצע; ושבעזרת הספר הם יוכלו להתמודד בהצלחה עם האתגר הגדול ביותר הניצב בפני האנושות היוםהיכולת לשנות את המחשבות, המילים והמעשים שלהם כדי ליצור את המציאות שהם באמת רוצים, לצמוח, לשגשג, להתרגל להצליח וגם להרוויח.

 

 

השתתפותך הכספית בפרויקט חשובה לי כדי לממש חזון זה! תמורת החל מ-39 ש"ח באפשרותך לקבל את הידע העצום שיש בספר לעצמך ולהיות חלק מהחזון הגדול לעזור לרבים להצליח.

 

בחר את האפשרות המתאימה לך בסרגל התמיכות כאן בשמאל ותתחיל להתרגל להצליח או תן את הספר לאדם יקר לך!

 

 

נעים מאד, שמי חגי שלו, מומחה לשינויים מנטליים שמייצרים תוצאות.  

 

כשהתחלתי לעזור למנהלים ולבעלי עסקים להצליח בשנת 2006, הבנתי שסוד ההצלחה טמון בחיבור בין העולם המנטלי לעולם הריאלי, עולמות שלרוב לא מתקשרים זה עם זה. בשקידה ובהתלהבות חיפשתי דרך לשלב בין העולמות הללו כדי לאפשר ליותר אנשים בארץ ובעולם להצליח. נדרשו לכך כמה שנים טובות של עבודה, אך לבסוף הצלחתי לפתח שיטה ייחודית לכך, יישמתי אותה בעצמי וסייעתי באמצעותה לקרוב ל-1,000 איש לבצע פריצת דרך אישית ובעקבותיה גם עסקית. מכל אחד מהם למדתי משהו וכך פיתחתי את השיטה שלי לאורך הזמן. אני מודה לכל אחד מאותם 1,000 על תרומתו ליצירה.

 

בשנה האחרונה שקדתי על הפיכת השיטה לספר. וכעת היא יכולה להיות זמינה גם עבורך בספרי הראשון "להתרגל להצליח" שאני רוצה בעזרתך להוציא לאור. אני מבקש להפוך את ההצלחה הזו למשמעותית יותר. אני רוצה שהשיטה שפיתחתי תגיע לכמה שיותר אנשים, עד לפתח הבית ופתח העסק שלהם, וזו מטרת הפרויקט הזה - לקחת חלק בהוצאת הספר לאור ולהפיצו ברבים.

 

 

 

הספר עוסק בדרך האפקטיבית ביותר להשיג תוצאות - באמצעות שינוי הווייתי ומנטאלי: במחשבות, באמונות, ברגשות ובהרגלים; שינוי שבעקבותיו כל הפעולות בהן נוקטים במימד הריאלי הופכות לאפקטיביות ומצליחות הרבה יותר.

 

 

הנה כמה משלל התגובות של אלו שכבר השתתפו בפרויקט זה:

עוד עשרות תגובות ראה בלשונית התגובות לעיל. 

 

 

בחודש נובמבר 2005, בגיל 45, עמדתי מול האתגר הקשה בחיי: "הגבינה שלי זזה" והחלטתי להתפטר מעבודתי כסמנכ"ל כספים שכיר ללא אלטרנטיבה תעסוקתית! כמו רבים אחרים, באמצע החיים מאסתי בעבודתי כרו"ח מבלי שידעתי באיזה עיסוק חלופי לבחור; מה העיסוק שיאפשר לי לממש את ייעודי: כזה שאוהב, שיגשים את כישוריי ויכולותי, שיהיה בר-ביצוע וישמר את רמת ההכנסה שהיתה לי. כך הייתי בתחילתו של משבר תעסוקתי ותהליך שינוי שאיים על הביטחון הכלכלי שלי ושל משפחתי בת 4 הנפשות, ללא פתרון נראה לעין.

 

ידעתי שאני יכול לעשות גם דברים אחרים. בתהליך שינוי מאתגר מצאתי את הייעוד האמיתי שלי וחתרתי להגשימו בהתמדה ובנחישות. בדרך למדתי על "מערכת ההפעלה" האנושית דרך עשרות קורסים ואלפי שעות של לימוד עצמי מספרים, אודיו ו-ווידאו. עברתי שינוי משמעותי כמעט בכל פרמטר באישיותי, בניתי עסק יציב, פיתחתי את המתודולוגיה שלי וכך אני מלמד היום אחרים על שינוי ממקום של התנסות והצלחה אישית. המהפך שעברתי, המתואר בפרק הראשון של הספר, מהווה את השלד לספר כולו. אותו מהפך עומד לנגד עיני יום יום, כשאני מסייע ללקוחותיי לשנות את עצמם כדי להצליח.

 

כיום, אני עובד עם מנהלים, יזמים ובעלי עסקים שמבינים שההרגלים, האמונות והרגשות שלהם קובעים יותר מכל את הצלחתם העסקית. אני מסייע להם לשנות את החשיבה המנטלית ואת ההתנהלות שלהם כדי להצליח בעסק, להרוויח יותר כסף ולחיות חיים טובים יותר.

 

אני מזמין אותך להשתתף בפרויקט, לעזור לי להוציא את הספר לאור, באמצעותו להפיץ את הידע שצברתי במשך 32 שנות עבודתי, וכך לסייע לעצמך ולאלפי אנשים שזקוקים לידע, כדי לקצור הצלחה ולשגשג.

 

 

 

 

אני תורם: על תמיכה של כל 10,000 ₪ בפרויקט זה אני תורם 30 ספרים: 15 לפעמונים ו-15 לקרן שמש, 2 ארגונים שבהם אני מתנדב.

אני תורם: על תמיכה ב-4 התשורות של מקומות בסדנה לבעלי עסקים אני תורם מקום אחד במתנה ליזם של קרן שמש. 

 

 

"להתרגל להצליח" הוא מדריך ייחודי, פרקטי ויישומי בן יותר מ-300 עמוד למנהלים ובעלי עסקים שלא מרוויחים את כמות הכסף שהם רוצים ויכולים להרוויח. הוא מלמד ומנחה אותם איך לשנות את האמונות, המחשבות, הרגשות וההרגלים שלהם כדי להפוך להיות האנשים שמשיגים את התוצאות שהם רוצים, לקדם את עצמם ואת העסק שלהם, להצליח ולשגשג.

 

הספר מציג, שלב אחרי שלב, תורה סדורה ומובנית להצלחה עסקית. בליבו המתודולוגיה הייחודית שפיתחתי לביצוע שינויים מנטליים וכיצד לחבר אותם להישגים ראליים בעסק או בקריירה.

 

"מדוע אני חרוץ ושקדן ובכל זאת העסק או הקריירה שלי לא מצליחים?"

 

מניסיוני, הצלחתם של מנהלים, יזמים ובעלי עסקים תלויה בראש וראשונה בהתנהלותם המנטלית; לא די ללמוד שיטות וטכניקות עסקיות ולתכנן; לא מספיק להיות שקדן וחרוץ; כדי להצליח במציאות התחרותית של היום, צריך להתמודד עם הגורם האנושי – כל אחד עם עצמו – להבין איך עובדת "מערכת ההפעלה" שלו ולשחרר בה את מה שתוקע על מנת להצליח ולפרוץ.

 

השינוי שבו עוסק הספר הוא שינוי הווייתי ומנטאלי: במחשבות, באמונות, ברגשות ובהרגלים, שינוי שבעקבותיו כל הפעולות בהן נוקטים במימד הריאלי הופכות לאפקטיביות ומצליחות הרבה יותר.

 

"להתרגל להצליח" מדריך ומנחה מנהלים, יזמים ובעלי עסקים בצורה פרקטית וישימה מה צריך לשנות בעצמם ואיך לעשות זאת כדי ליצור את התשתית ההווייתית האופטימלית להגשמה עסקית מיטבית.

 

מנהלים ובעלי עסקים אלו הם האנשים שמתוכם צמחתי, אותם אני פוגש מדי יום בעבודתי ומהם אני שואב את השראתי. אני מאמין בכל לבי שבכוחם ליצור שינוי בעצמם, בעסק שלהם, בחייהם ובעולם כולו.

 

 

 

אתה אולי אומר כעת: "רגע חגי, וואו שניה, רק רגע בבקשה, יש מלא ספרים על הצלחה, למה דווקא הספר הזה?"

 

שאלה מצוינת! הנה הסיבה:

 

הייחודיות של הספר היא החיבור הכל כך חיוני להצלחה, שבין העולם המנטלי לעולם הריאלי, עולמות שלרוב אינם מתקשרים זה עם זה. חיבור זה מבוסס על הניסיון האישי שלי והשינוי שעשיתי בעצמי, כשעזבתי משרה בכירה והכנסה נדיבה כרו"ח וכסמנכ"ל כספים והפכתי מרו"ח לרוּחַ, מאיש של מספרים לאיש של אנשים. מאדם שהיה כמעט רק רציונלי ופרקטי, הפכתי לאדם שמשלב גם מודעות גבוהה והבנה עמוקה ב"מערכת ההפעלה" האנושית.

 

אני מאמין שניסיון חיים זה והיותי גם אדם ריאלי ופרקטי וגם רוחני ומודע, אפשרו לי ליצור ספר ייחודי אשר משלב בין שני העולמות הללו במדריך מעשי המאפשר לקורא לבצע שינוי עמוק ומשמעותי בעצמו כדי להשיג תוצאות עסקיות מיטביות.

 

הספר מוליך את הקורא, צעד אחר צעד, בתהליך של לימוד המתודולוגיה ויישומה בחייו בכלל ובעסקו בפרט. וכל זאת, מתוך השילוב הייחודי שלי בין ריאליזם למודעות, בין חומר לרוח ובין  Doing ל-Being,  בדגש על יכולת האיזון והחיבור ביניהם, יכולת שהיא נדירה למדי בעולמנו ומוענקת לך הקורא מעל דפי ספר זה.

 

 

 

 

כעת אני רוצה להוציא את הספר לאור, להגיע להרבה יותר אנשים ולסייע גם להם להצליח.

 

אני מאמין בכל לבי ביכולתו של  הספר לעזור לאלפים רבים לשפר את הניהול, העסק, הקריירה ואת החיים שלהם בכלל.

 

אני מזמין אותך לתמוך בפרויקט, לאפשר לי להוציא את הספר לאור ולהפיץ את הידע. ביחד נוכל לסייע לך, לרבים בארץ ובהמשך גם בעולם, למצות את הפוטנציאל העסקי שלהם: ליזום, לפתח ולמכור מוצרים ושירותים שמועילים לאנושות, ליצור מקומות עבודה, להרוויח יותר כסף ולחיות חיים טובים יותר. על הדרך תוכל לקבל את הספר לפני כולם וגם ליהנות ממגוון מוצרים ושירותים אחרים, אשר מוענקים פה במחירים מיוחדים לפרויקט.

 

 

תודה גדולה מקרב לב,

 

חגי

 

נ.ב. – אני מזמין אותך להגיב בלשונית התגובות כחלק מהשתתפותך, לספר על הפרויקט לאנשים היקרים לך ולהזמין גם אותם להשתתף בפרויקט.

אני כאן לרשותך לכל שאלה, עצה ועניין 054-4877725 ; info@hagaishalev.com  

 

קרדיט לסרטון הפרויקט: זיו אבן צור (הילטופ בע"מ) - הפקה ובימוי, דניאל מירן - צלם.
גרפיקה - תמרה מויאל. 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.