כל הפרויקטים
מוציאים אלבום לליעד רונן
הפרויקט של
סמדר רונן
ליעד אחותנו, היתה זמרת, יוצרת, בדרך לאלבום בכורה, אותו לא זכתה לסיים. באפריל 2014 היא חלתה ונפטרה כעבור שבוע. עכשיו מוציאים את האלבום!
124%
49,554
מתוך 40,000
0
נותרו
324
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/03/2015

 

תודות ענקיות על התמיכה ו..הפרוייקט ממשיך!!!

 

תמיכתכם הנדיבה איפשרה לנו להוסיף עוד שני שירים לאלבום, כך שמתבשל לו אלבום שלם ומיוחד

 

החלומות שלנו גדולים ואנחנו רוצים ליצור חגיגה של מוזיקה ואהבה, כזאת שליעד והאלבום ראויים לה-

לרגל השקת האלבום נקיים מופע מוסיקלי חגיגי רב משתתפים, ביום הולדתה של ליעד שיהיה בסוף יוני.

אנחנו מעוניינים לתת את האפשרות לחוויה ויזואלית- ליצור קליפים לשירים מהאלבום ווידאו-ארט להופעה.

 

ונשארו לנו עוד קצת זמן כדי לגייס 20,000 ש"ח נוספים שיוכלו לגרום לכל החלומות האלה להתגשם.

אנחנו רוצים להודות לכם על התמיכה ולבקש שתמשיכו לשתף ולספר על הפרויקט לאנשים כדי שנוכל לאפשר לאלבום הזה להגיע לכמה שיותר לבבות... כי הוא הולך להיות מדהים!!!!

 

תודה ענקית

סמדר וגבע. 

 

שלום לכולם,

אנחנו גבע וסמדר רונן, אחים של ליעד שנפטרה באפריל 2014.

ליעד היתה בדרך להוצאת אלבום הבכורה שלה אותו לא זכתה לסיים, וכאן אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולתמוך בהגשמת החלום והבאת האלבום המיוחד הזה לעולם.

 

חודשיים לפני שהגיעה לגיל 30 ליעד חלתה במחלת דם נדירה שנקראת TTP. במשך שבוע היא נלחמה על חייה בבית חולים, וכעבור שבוע נפטרה.

ליעד הייתה זמרת, יוצרת, אשת סאונד, כתבה והלחינה, אספה חומרים לאלבום והתחילה להקליט סקיצות, אך לא הספיקה להגשים את זה. 

 

 

מהיום שליעד נולדה היה ברור לה ולכולם שהיא צריכה לשיר.

 כשהיא שרה היא פותחת לבבות, מרגשת ונוגעת גם בהכי קשוחים... לכן כבר מהרגע הראשון ידענו שיש לנו תפקיד והוא: להשלים את האלבום ולדאוג להגיע עם השירים ועם הקול של ליעד כמה שיותר רחוק ולכמה שיותר אנשים, כי למה שרק אנחנו נתרגש?

 

 

 

 

 

ליעד השאירה אחריה את הקול שלה, מוקלט...  אבל איך מוציאים את זה? איך יוצרים מזה אלבום??  

 

  

הבנו שלבד יהיה לנו מאוד קשה להניע את העסק. אנחנו עדיין המומים וכל דבר מציף וכואב. אז אספנו סביבנו מוזיקאים מוכשרים שעוברים איתנו את התהליך וגורמים לחלום הזה, של ליעד ושלנו - להפוך למציאות.

 

חלק מהשירים באלבום כתובים בעברית וחלקם באנגלית והיה לנו רצון לשמוע את ליעד דרך פילטרים שונים וצבעים מגוונים ומעניינים, לכן נתנו כל שיר למעבד אחר. המעבדים שבחרנו הם מוזיקאים שאנחנו מעריכים את היצירה שלהם, הם הכירו את ליעד ואותנו, והרגיש לנו בטוח ונכון לתת להם את הדבר היקר הזה. על כל הפרויקט מנצחים המפיק המוזיקאלי איתמר אשפר שמאחד את העיבודים ליצירה שלמה, חיה ומגובשת וניצן ברבר ומורן מייזלס שמפיקות בפועל.   

 

מעבר להגשמת הייעוד של ליעד ולמחויבות שלנו בתור האחים שלה, להוציא את האלבום לעולם, זאת באמת הולכת להיות יצירה מאוד מיוחדת ומרגשת, אנחנו בטוחים ומאמינים בכך בכל ליבנו.

 

 בנוסף להוצאת האלבום, מתכננים עשיית קליפים לשירי האלבום בבימוי גבע רונן, ובסיום הפרוייקט נקיים מופע השקה לכבוד האלבום ולציון יום ההולדת של ליעד. יש לנו סכום התחלתי שליעד חסכה למען המטרה הזו וחסרים לנו עוד 40,000 שקלים לפחות כשכל תמיכה נוספת תעזור לנו להגיע הרבה יותר רחוק.

 

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולהיות שותפים להגשמת הדבר הזה, המטרה, החלום הזה שליעד תשמע. ובאמת שכל תמיכה תוכל לקרב אותנו לזה ואנחנו נעריך את זה מאוד.

 

תודה

גבע וסמדר

 

 

 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.