כל הפרויקטים
מרגיעים את ילדי ישראל!
הפרויקט של
מרגלית שרפר
'בידו אפקיד רוחי' הוא תקליטור שמע לילדים שונה מכל תקליטור אחר שאתם מכירים! מרגיע אותם לפני השינה ומכין אותם ליום המחרת...!
102%
15,230
מתוך 15,000
0
נותרו
103
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/01/2015

תקליטור השמע 'בידו אפקיד רוחי' שונה מכל תקליטור שמע אחר שאתם מכירים! התקליטור מיועד לילדים, מרגיע אותם לפני השינה ומכין אותם ליום המחרת. 

התקליטור מתאים לכל ילד ועד כה חוו אותו משפחות רבות והתגובות מדהימות.

פרויקט ההדסטארט נועד לאפשר לכם לקבל את התקליטור עבור ילדכם/נכדיכם (שיודו לכם על כך מאוד!) וכן, כדי להוצאתו, להדפיסו ולהפיצו בחינם לילדים רבים, שנמצאים באזורים רוויי המתח, עם פחדים לצאת מהבית, חרדות, מתיחויות ורגישויות. אתם מקבלים תקליטור לקרובים אלכם ובמקביל, בזכותכם ובשותפות איתכם, התקליטור יופץ וירגיע את הילדים באזורים שזקוקים לכך, ויחזיר להם את תחושת הביטחון. הם יקבלו זאת במתנה.

שלום, שמי מרגלית שרפר ולאורך שנים רבות אני עוסקת בהעצמה, שינוי גישה, חשיבה חיובית אמונית, ויצירת חיים  טובים ומשמעותיים יותר.

התקליטור נועד עבורכם ההורים, הסבים והסבתות כדי להרגיע את ילדכם/נכדיכם לפני השינה. מהניסיון שלנו מיד לאחר ההשמעה הראשונה הם יחכו לכך מדי יום. כמו כן, במהלך 'צוק איתן' ולאחריו לא הפסקתי לחשוב על ילדי הדרום שעברו את המבצע ונשארו טעונים, עם פצעים פנימיים ובערה. למרות שלא תמיד הם הבינו את המתרחש, הם ספגו מהסובב אותם חוויות שליליות ותגובות של לחץ. מדי יום לצערנו, אנו חוזרים למראות הפחד של הילדים גם בירושלים ובמקומות נוספים. היה חשוב לי לעשות מעשה שיעזור לילדים, מעשה שיחזיר להם את השקט, את השלוה, את הביטחון.

'בידו אפקיד רוחי' – תקליטור הילדים שלא נרדמים בלעדיו

הרעיון שלי – תקליטור שמע לפני השינה שמדריך מעשית את הילדים כיצד להרגיע את הגוף ע"י התמקדות בנשימה, התבוננות על היום שעבר, שינון משפטים חיוביים והליכה לישון בנחת ורגיעה תוך התפייסות עם עצמם ועם חבריהם, ויצירת מחשבה טובה שנטמעת והופכת למציאות.

למי מתאים התקליטור

התקליטור מתאים לילדים "רגילים" בגילאים הצעירים- פעלתנים, סקרנים, שובבים וחברותיים. הוא מחזק ומחשל אותם לחיים ובכלל.

התקליטור נבחן על ידי אנשי מקצוע רבים וכמובן נוסה ע"י הורים וילדים, וזוכה למחמאות עצומות ולהמלצות חמות.  התקליטור בהמלצת ובברכת הרב שלמה אבינר ("הרגעת הילד הקטן כדי שיוכל לשקוע בשינה בנעימים...") וד"ר מיכאל אבולעפיה ("שמעתי את הדיסק הזה ואני חושב שהוא מומלץ מאוד, לכל ילדי ישראל, ובמיוחד לאלה שיש להם נטיה לדאגות, לחרדה").

תשורות

התשורה המשמעותית ביותר היא השותפות בהבאת השמחה והשלווה לחייהם של ילדכם, ילדי ישראל, באשר הם שם, וילדים באזורים רוויי המתחככל שגדל סכום ההשתתפות יש ביכולתנו להעניק את הדיסק במתנה ליותר ילדים.

ברצוננו להביע את הוקרתנו העמוקה על הכרתכם בחשיבות המיזם. התשורות שהפרויקט נותן לכם- דיסקים, סדנאות  ופגישות אימון, הינם הדרך שלנו לסייע לאנשים להכניס לחייהם שלווה, השלמה ושמחה, מתוך הסתכלות חיובית וחשיבה טובה על החיים המסורים לנו. אלו הן המתנות המיוחדות שלנו, ואם לכם באופן אישי זה לא מרגיש הכי מתאים, אנו בטוחים שתמצאו אנשים קרובים, היקרים לכם, שיכולים למצוא שמחה, הנאה ותועלת מהמתנות.

הוספנו תשורה אחת שאינה הפקה שלנו, אך היא פרי שיתוף פעולה והתנסות בחויה שאף היא מיועדת להכניס רוגע, הרפיה, איזון וכוחות טובים לחיי היומיום שלנו. טיפול במכל ציפה יוצר תנאים אידאליים לרגיעה מושלמת, ואף הוכח מדעית כשיטת טיפול להפחתת מתחים, כאבים ושורה ארוכה מאוד של מצבים רפואיים.

טעימה מהתקליטור...

בואו לטעום ממה שהילדים יחוו. זהירות...ממכר!

המלצות ממי שכבר ניסה...

-   "ההשכבה היתה סיוט ,כל רגע ביקשו משהו והרעש היה גדול ואני באפיסת כוחות. הדיסק עשה לנו סדר ונחת.   אני עדין מופתעת כל פעם מחדש איך הם מהופנטים מהדיסק"

-   "הדיסק כמו אינפוזיה מזרים להם רוגע לתוך הוריד"

-   "הבת שלי מגמגמת ושמתי לב על שיפור מאז שהיא שומעת את הדיסק"

-   "הם לא מוכנים ללכת לישון בלי לשמוע"

-   "בהתחלה הבן שלי התנגד לשמוע,ישבתי איתו ביחד והקשבנו  לאט לאט הוא נשבה בקסמי המוזיקה ולא מוותר"

-   "ניגשתי לראות אם הכל תקין בחדר הילדים השקט היה חשוד בעיני אני לא רגילה לכך, הם שכבו עצומי עיניים והקשיבו ברב קשב לנאמר. איזה רגעים של קורת רוח ונחת לראות את הילדים בהשקטה ורגיעה"

-   "אני לא יודעת להסביר איך ומה אבל יש לי הרגשה שמשהו טוב קורה לבת שלי מאז שאני משמיעה לה את הדיסק"

-   "אני מוצאת את עצמי משמיעה לילדי ואומרת לעצמי "זה לגמרי בשבילי" ומתחילה לחשוב על הנאמר"

-   "אני נרדם מהדיסק לפני הילדים..."

בואו להיות שותפים להרגעה של ילדכם וילדי ישראל

כדור ההרגעה הטבעי של הילדים מוכן להפצה המונית, ואנחנו צריכים את עזרתכם להוציאו, להדפיסו ולהפיצו בחינם למשפחות הזקוקות לו. שימו לב, כל תשורה כוללת תקליטור אחד לילדכם ואחד במתנה לילדים באזורים רוויי המתח. העלות הנדרשת נמוכה, שכן המטרה אינה רווח כי אם הפצה המונית לעזרה לילדכם, ולילדים ובני משפחותיהם באזורים שזקוקים לכך. זכרו, ככל שגדל סכום ההשתתפות, כך נוכל להעניק את התקליטור ליותר ילדים.

תודה!!!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.