כל הפרויקטים
ב 378,500 ₪ נכנס לכנסת
הפרויקט של
עלה ירוק
לראשונה בישראל יש לנו הזדמנות אמיתית להכניס 5 (!) ח"כים לכנסת, ולהכניס את הקנאביס לחוק בתוך שנה! הצטרפו ותקבלו שטר חוב לקנאביס חוקי.
243%
243,335
מתוך 100,000
0
נותרו
1796
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/02/2015

שלום, אנחנו עלה ירוק, ואנחנו נכנסים/ות לכנסת כדי להכניס את הקנאביס לחוק. זה יקרה בבחירות הקרובות - בזכותכם/ן.

לראשונה בתולדות המדינה קיבלנו בחירות בלי שום אג'נדה! לא מדברים על התקציב, לא על הפלשתינים ולא על רווחה. הפעם עם ישראל הולך לקלפי בגלל ששר האוצר לא הסתדר עם ראש הממשלה, או יותר נכון - שלדון אדלסון לא הסתדר עם נוני מוזס. זה הכל. וזאת בדיוק ההזדמנות שלנו - עלה ירוק - לפעול!

עכשיו יותר מאי פעם, זה גם אפשרי באמת. על פי הנתונים של הרשות למלחמה בסמים, לא פחות מ-350 אלף אנשים בישראל נהנים מקנאביס על בסיס יומיומי. אנחנו חייבים לעשות את זה חוקי. כל מה שצריך זה להתאחד. 
אתם/ן מוזמנים/ות לתמוך בנו כאן ולצאת איתנו לדרך, מכאן ועד לכנסת.

אתם/ן מוזמנים/ות להצטרף אלינו בבניית קמפיין הבחירות שלנו, לתמוך בנו כאן בעמוד הפרוייקט, ולקבל שטר חוב לקנאביס חוקי. כשניכנס לכנסת ונעביר את חוק הקנאביס, נשלח אליכם/ן את הקנאביס שרכשתם/ן. אם זה נשמע לכם/ן טוב מכדי להיות אמיתי, תראו איך זה קרה בוושינגטון, קולורדו, ספרד ובמדינות רבות נוספות ברחבי העולם. תוכלו גם להצטרף באופן רשמי למפלגה, להירשם כחברי 'עלה ירוק' ולהשתתף במסיבת השקת הקמפיין הגדולה.

כל תומך יקבל שטר חוב אמיתי במהדורה מוגבלת שלא תינתן שוב בעתיד - לרכישת קנאביס חוקי. כשאנחנו נהיה בכנסת והקנאביס יהיה חוקי, תוכלו לפדות אותו ולהנות מפירות ההשקעה שלכם/ן. מה נעשה עם הכסף?  בעזרת התמיכה שלכם/ן נצא לקמפיין בחירות מקיף שיאסוף את כל הבוחרים שלנו למקום אחד ויכניס לבית הנבחרים לפחות 5 נציגים עם מחוייבות בלתי מתפשרת - קנאביס חוקי.


אבל קודם כל, בואו נראה מה עשינו עד כה:

בחמש השנים האחרונות "העלינו הילוך" ונכנסנו לפעילות אינטנסיבית בנושא הקנאביס בזכות מהפכת המידע. ראשית הפצנו את הידע באמצעות אתרים וסרטונים ובהמשך נפגשנו עם נציגי מפלגות וניסינו להוביל שינוי דרך השפעה ישירה על הפוליטיקאים.

אולם עד מהרה גילינו כי גם פוליטיקאים התומכים בנושא אינם מחוייבים אליו באמת ולא עובדים למענו בכל הכוח. חזרנו לרחוב והפכנו את צרכני הקנאביס לקהילה פעילה ומאוחדת העובדת במשותף למען המטרה.

הקמנו את מגזין קנאביס שהפך לגוף תקשורת מרכזי בישראל, ערכנו הפגנות מאורגנות, השתתפנו באירועים שונים, התראיינו לגופי תקשורת בארץ ובעולם ויצרנו הפגנות ספוטניות בכל רחבי הארץ. הצלחנו לעבור מהגנה להתקפה ושינינו את הגישה כלפי הצמח וצרכניו. היה מפרך, היה כיף ובעיקר נוכחנו שוב ושוב לגלות שאנחנו עושים את הדבר הנכון.

עכשיו אנו מבינים שהדרך היחידה להפוך את הקנאביס לחוקי ולהביא את תפיסות העולם המתקדמות שלנו גם בשאר הנושאים לכדי מימוש, היא להיכנס לכנסת באמצעות עלה ירוק.


צילום: דני גנלין | גיא דויטש | יוסי אלטרמן | מור ברנשטיין

תראו לאן הגענו בלי נציגים ובלי תקציב, ותחשבו מה נוכל לעשות עם תקציב מפלגה של 400 אלף ש"ח בחודש, ושר אחד בממשלה. אנחנו נסביר לכל עם ישראל למה קנאביס חוקי זה כל כך חשוב, נעגן את זה היטב בחוק בלתי הפיך, ונעודד בקרה ושימוש נכון במוצרים איכותיים.
זה לגמרי אפשרי, היום יותר מאי פעם - בעזרתכם/ן.

בנוסף, תוכלו לבחור מתנות משגעות כמו חולצות, כרזות וסטיקרים. הנה כמה דוגמאות:

לראשונה באפשרותכם/ן גם להצטרף אלינו ממש, לרכוש זכות חברות במפלגה ולהיות חלק מהליכי קבלת ההחלטות בעתיד. כל חבר מפלגה יוזמן לכנס מיוחד שייערך בקרוב ובסיומו גם מסיבת הקמפיין הגדולה.

בנוסף, חברי מפלגה ראשונים יוכלו כבר עכשיו להגיש מועמדותם למקום ברשימת 'עלה ירוק' לכנסת.

קדימה לעבודה!

תודה גדולה לצלמים: דני גנלין | גיא דויטש | יוסי אלטרמן | מור ברנשטיין - שהתירו השימוש בתמונותיהם 

מובהר, כי המסמכים הנושאים את הכותרת "שטרות החוב" אינם שטרות חוב במובנם המשפטי של המילה. מובהר, כי מסמכים אלה, אינם כובלים את המפלגה בהתחייבויות משפטיות כלשהן. עוד יצוין כי המפלגה מבצעת חלוקה של אמצעים פרסומיים, דוגמת סטיקרים וחולצות אף לפעילים של המפלגה, ואין תלות בין מתן התרומה לקבלת אמצעים פרסומיים אלו.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.