כל הפרויקטים
אתה נמצא כאן
הפרויקט של
גיא חג'ג'
מגזין מודפס יצירתי וחד פעמי בנושא חו״ל, תיירות ומסעות, שערכו יובל סער (פורטפוליו) וגיא חג׳ג׳ (עונג שבת)
471%
70,635
מתוך 15,000
0
נותרו
1958
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/01/2015

תומכות ותומכים יקרים
אנחנו שמחים לשלוח עדכון אופטימי לשם שינוי, למרות שלצערינו עקבותיהם של למעלה מ-500 עותקים שנשלחו עדיין לא נמצא,ו מה שמאד מאד (מאד!) מבאס אותנו.
הדפסנו עותקים נוספים, ומכיוון שאנחנו לא רוצים להסתמך שוב על דואר ישראל, אירגנו כמה נקודות חלוקה שבהן אפשר לאסוף את העותקים שלכם בשבועיים הקרובים. לאחר מכן, מי שלא יצליח להגיע ולאסוף את העותק - נחשוב מה לעשות - איך ולאן לשלוח, ומי שבכל זאת לא יוכל לאסוף את העותק גם עכשיו, צרו איתנו קשר פה ונראה מה עושים.
כרגע יש לנו נקודות חלוקה בעיקר במרכז הארץ - בתל אביב, ביפו ובבת ים, וגם בירושלים. אנחנו עובדים על נקודת חלוקה נוספת גם בחיפה, ואם מי מכם יכול לקחת כמה עותקים מתל אביב לנקודת החלוקה בחיפה זה יהיה נחמד, ונשמח אם תעדכנו אותנו פה. לאלו מכם שבחו״ל - אנו נאלצים לבקש להיאזר עוד קצת בסבלנות כדי לראות מה המצב. 
חשוב מאד: רק מי שמילא את הטופס שבו ביקשנו למלא פרטים ממי שלא קיבל יוכל לקבל עותק! (אם מילאתם פעם אחת, אין צורך למלא שוב).
להלן נקודות החלוקה:
ירושלים
סטודיו גרוטסקה
מתחם מעצבים בעיר, רחוב בצלאל 7 (הסטודיו נמצא בקומה העליונה של המתחם, בחדר האחרון בקומה, בדיוק מול המדרגות)
050-6573742, 02-5719910
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00 ל-18:00, כדאי לסמס לפני שבאים כדי לוודא שאפשר לבוא
בת ים
טרמינל עיצוב של עמותת לצאת מהקופסא
ישראל אורט 33
ימים א׳-ה׳ 10:00-17:00
יפו
חנות העיצוב אסופה
יהודה מרגוזה 8, שוק הפשפשים
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00 ל-20:00, ביום שישי בין 10:00-14:00 ואפשר גם להתקשר בשבת ולראות אם פתוח
03-6041405
תל אביב
קפה נולה, דיזנגוף 197
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00 ל-21:00
כמו כן, אפשר לתאם איסוף בתל אביב גם בסופי שבוע עם יובל שגר ברחוב אד״ם הכהן, במייל yuval@byfar.co.il
עפר חפר
משרדי הדסטארט 
בתאום מראש דרך מייל : info@headstart.co.il
אנחנו מקווים שכל העותקים יגיעו ליעדם עד חג הפסח, שהציפייה תהייה שווה את המאמץ, ושכל החוויה המפוקפקת הזאת תשכח במהרה (בכל זאת המחשבה על גיליון שני מדגדגת לנו בקצות האצבעות).
רק טוב,
גיא ויובל

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[מזמינים מחו"ל? עברו לגרסת האנגלית, גם אם אתם דוברים עברית. יש שם טופס מתאים להכנסת כתובות משלוח בחו"ל]

הי! אנחנו יובל סער ממגזין פורטפוליו וגיא חג׳ג׳ מהבלוג עונג שבת.

יש לנו הצעה חד-פעמית, שלא תוכלו לסרב לה -- למעשה היא כל כך טובה, שאם לא תקחו בה חלק עכשיו, היא פשוט לא תקרה בכלל -- לרכוש עותק של ״אתה נמצא כאן״, מגזין חד פעמי מודפס בן 100 עמודים, בהשתתפות טובי המאיירים והכותבים שאנחנו מכירים, בנושא חו״ל, תיירות ומסעות; מגזין שלא דומה לשום פרויקט אחר שאנחנו מכירים. באמת.

מה הדיל?! המגזין כבר כתוב וערוך ומעוצב וגמור לגמרי. צריך רק להדפיס אותו ולשלוח אליכם. אבל כמו בכל הדסטארט, הדיל פשוט - המגזין יודפס אך ורק אם תחליטו להשקיע בעותק ו\או באחת התשורות המשוכללות שלנו (אפשר לשלם גם יותר מהמחיר הנקוב לכל תשורה - זה תלוי בכם!).

זה השלב שבו אתם בטח תוהים מה לנו ולמגזין שכזה, אבל לפני שנספר אנחנו רוצים להשוויץ ברשימת המשתתפים, שגם בחלומות הכי ורודים שלנו לא היינו מאמינים שכולם יתקבצו במקום אחד:

כותבים: אביבית משמרי, ארנה קזין, גיא חג׳ג׳, ורדית גרוס, יגאל סרנה, יוני רז פורטוגלי, כנרת רוזנבלום, נעה ידלין, נעם גלברט, עודד וולקשטיין, עמית לוי ועדי שעיה, עמרי הרצוג, ענבל מלכה, רועי רוטמן, שאול אמסטרדמסקי

מאיירים: אלון ברייאר, אסף חנוכה, גבריאלה ברוך, טל גרנות, יונתן פופר, ירמי פינקוס, מורן ברק, מרב סלומון, ניב תשבי, עומר הופמן, קרן תגר, שחר בכור, שרי כהן, תומר חנוכה
את הלוגו ההורס עיצב חן מכבי, את השער המהמם אייר יונתן פופר, ואת הווידאו המפיל יצר בנימין אסתרליס. ויש המשך...

אז איך הכל התחיל?

בקיץ האחרון יצאנו לשני מסעות נפרדים בחו"ל, וכשחזרנו גילינו - כמו כל מי שיצא אי פעם למסע - שמשהו השתנה לנו בפנים. כשקלטנו שגם עונג שבת וגם פורטפוליו חוגגים השנה עשור (!), החלטנו ליצור משהו מיוחד ביחד, ומהר מאוד התברר לנו מה.

פנינו לכמה מהכותבים והמאיירים הכי מוכשרים שאנחנו מכירים והזמנו אותם להשתתף במגזין חד פעמי, שעוסק בדברים שקורים לך כשאתה יוצא לכמה זמן מהמקום שלך ומבקר במקום זר. למגזין הזה יהיה רק גיליון אחד בן 100 עמודים, שיודפס במספר מוגבל של עותקים, יימכר רק כאן בהדסטארט, ואז ייעלם.

בדיוק כמו חופשה טובה.

הטקסטים שנכנסו למגזין הם לא בהכרח טקסטים רגילים, שמורכבים מפסקאות. יש כאן יומני מסע אינסטגרמיים, קומיקס, מכתבים, סיפורים ממקומות סודיים ועוד הפתעות; וכן - גם טקסטים מגזיניים קלאסיים. גם המקומות שאליהם תגיעו במגזין הזה הם לא חלק מחופשת הקיץ הרגילה של רומא-פריז-לונדון: יותר כמו נאפולי, איסלנד, טקסס, דנמרק, ניו זילנד, תאילנד ו־ונציה. אבל אנחנו לא רוצים לגלות לכם הכל - אנחנו רוצים שתפתחו את המגזין בעצמכם ותגלו את כל מה שהחבאנו בפנים.

אבל בגלל שאנחנו נחמדים, אנחנו מזמינים אתכם להציץ לתוך המגזין: לחצו כאן להורדת גירסה מקוצרת וחלקית להצצה


עוד כמה דברים שחשוב לדעת:

כל מי שערך, כתב או אייר ב״אתה נמצא כאן״ עשה את זה בשביל הכיף, והכסף שאנחנו מבקשים מכם עכשיו נועד רק כדי לכסות את עלויות ההדפסה והמשלוח בדואר. במילים אחרות: יצרנו את המגזין הכי מעניין שאנחנו יכולים, ועשינו כל מה שיכולנו כדי שתוכלו לקבל אותו הביתה כמה שיותר מהר ובמינימום כסף. 25 ש״ח לגליון! לא תקנו שניים??? או שלושה?

אם ייאסף מספיק כסף, המגזין שלנו יהפוך להיות המגזין שלכם, וכל אחד מכם יקבל עותק הביתה. אם לא - לא תחויבו, והמגזין הזה יישאר במגירה שלנו לנצח. שימו לב: יש לכם רק שלושה שבועות, עד ה-15/1/2015, כדי לרכוש עותק של המגזין. לאחר מכן אי אפשר יהיה להשיג אותו בשום מקום אחר...