כל הפרויקטים
פַאוּנד פוּטֵג'- סרט גמר
הפרויקט של
אפרת רסנר
הגר מתפרנסת מהמרות של צילומים ישנים לקבצים דיגיטליים עכשויים. ערימת קלטות שאין להן דורש מוציאות את הגר למסע בין זיכרון ישן לכאן ולעכשיו.
103%
31,000
מתוך 30,000
0
נותרו
105
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/02/2015
לאחר 4 שנות לימודיי קולנוע אני יוצאת לצילומי סרט הגמר שלי, בכדי להוציא את ההפקה לפועל אני מחפשת שותפים לדרך!
אני מאד נרגשת לקראת צילומי הסרט, לצד החששות המוכרים המלווים את תהליך היצירה יש בי תשוקה עצומה לצאת למסע הזה.
הפקת סרט הוא תהליך ארוך, מורכב לפרקים, אינטנסיבי ולרוב מהנה ומספק! אבל תהליך שמצריך תקציב רב ולכן אני פונה למדיום של גיוס המונים ומחפשת אנשים שיתחברו לרעיון ויאמינו ביצירה ובתרבות ויהפכו להיות חלק בלתי נפרד וחיוני מהסרט. 
*פאונד פוטג'- בקולנוע, Found Footage הוא השימוש בחומר גלם כאובייקט שנמצא, המתאים לשימוש בסרטים עלילתיים, סרטים דוקומנטריים, סרטים מוקומנטוריים ויצירות אחרות.

קצת על הסרט.

במרכז הסרט עומדת הגר, המתפרנסת מהמרות של פוטג'ים ישנים לקבצים דיגטאלים עכשויים. כמוהם גם היא נמצאת בתפר, בין עבר המחפש דרך בתוך הווה סבוךכמה קלטות שאין להן דורש מוציאות אותה למסע מחוץ לחדר ההמרות, מחוץ לעצמה ולאזור הבטוח וגבר אחד כאוב מוצא איתה נחמה, גם אם רק לרגע.

הגר בוחרת לחיות את החיים במינימום תנועה, היא מצמצמת את החיים שלה למבט, דרך חומרים מצולמים, שברי זכרונות ורגעים פרגמטיים היא מסתכלת על יתר בני האדם וחייה דרכם את השמחות הקטנות, הפחדים שלהם, רגעיי האושר והכאבים. היא מרגישה נוכחת, מרגישה בחיים, אך לא של עצמה.

כיוצרת אני נמשכת לדמויות אלו, המסתגרות בתוך עצמן וחיות לצד החיים. אני בוחרת לתת להם צוהר לעולם שקורה במקביל ולצאת איתם למסע עדין מחוץ לגבולות עצמם. מסע לא משנה חיים, לא דרמתי אבל כזה שלרגע אחד העולם והם מסונכרנים והם מרגישים את החיים במלוא עוצמתם.

הסרט שלי עוסק בחיים וזיכרון, בהווה ועבר, במציאות ודימוי ובקולנוע.

צילום: יוסי צבקר

קצת על הפרקטיקה.
ב-8 לפברואר נצא לחמישה ימי צילום. 
את התהליך מלווה הבמאי ערן קולירין (ביקור התזמורת, ההתחלפות) כחונך תסריט ובימוי.
כסטודנטית רוב הצוות מורכב מחבריי ללימודים, שפועלים איתי יד ביד ובהתנדבות. 
את הסרט יצלם גל רומבק המוכשר, שצילם גם את סרט הביכורים שלי. 
מפיקה את הסרט לאה טוניק, שיוצאת איתי למסע הזה עם המון תשוקה ומוטיבציה.
ביחד איתם ועם תמר קיי (העוזרת במאית הרגישה והמיוחדת) ועוד רבים וטובים שנותנים מזמנם וכשרונם - אנחנו יוצאים לדרך, בהצלחה! :)

צילום: יוסי צבקר

קצת על עצמי.

אני בת 27, סטודנטית בשנה ה' בביה"ס סם שפיגל. 

אני עוסקת בקולנוע כבר מעל לעשור, החל מגיל 15 במגמת הקולנוע של תיכון "תלמה ילין", שם זיכה אותי סרט הגמר שלי בפרס הראשון בתחרות "היצירה הצעירה" בפסטיבל ירושלים. 

לפני כשנתיים ביימתי את סרט הביכורים שלי בלימודים "צמח נדיר" אשר זכה בפרס ביה"ס על שם שרון עמרני. זו הייתה חוויה מלמדת ועוצמתית עבורי והייתי רוצה לעבור שוב את חווית הבימוי וליצוק לתוכה את מה שלמדתי וספגתי בשנות לימודיי ביחד עם התכנים שמעניינים אותי ובוערים בי לעסוק בהם.

תודה רבה!

אפרת

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.