כל הפרויקטים
חילוף חומרים- סרט גמר
הפרויקט של
קליה בן עמרם
שחר וכנרת, זוג אומנים צעירים, חיים יחד בזוגיות אוהבת מגיל צעיר. יום אחד הם מבינים שמרוב אהבה הם התמזגו זה בזה.
100%
18,000
מתוך 18,000
0
נותרו
57
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/12/2014

מה הסיפור? שחר וכנרת, זוג אומנים צעירים בסוף שנות העשרים לחייהם, התאהבו בגיל 18 ומאז לא נפרדו. הסרט מתחיל יום לאחר שגילו כי זכרונותיהם התערבבו זה בזה והם אינם יודעים להבחין מה קרה למי מהם. שחר נבהל ובוחר להתרחק, ואילו כנרת רואה בכך סימן לשותפות הגורל שלהם. כנרת מחליטה לנסות להחזיר אליה את שחר ובדרך זוכה להביט על עצמה ועל הזוגיות שלה מכיוון חדש.

על מה הסרט? הסרט לוקח את חווית החיבור העמוק שחווה כל זוג שחי יחד תקופה ארוכה לנקודת הקיצון, ובוחן על ידי כך מה הן ההשלכות של חיים בשניים. היכן נגמרת האהבה ומתחילה סמביוזה? כיצד אפשר לחיות ביחד אבל לא לאבד את הלחוד? 

מי אני? קליה, בת 26, חיה בתל אביב עם בן זוגי מזה כ7 שנים באהבה גדולה. עד היום אני נפעמת מעומק החיבור שיכול להיווצר בין שני אנשים. בסרט הגמר רציתי לעסוק ביופי הגדול שבאהבה וזוגיות לצד המורכבות שבה. ההשראה לסרט הגיעה מסרטים כמו "הירושימה אהובתי" (אלן רנה) ו"פרסונה" (אינגמר ברגמן), לצד רגעים קטנים ויפים ביומיום. למחייתי אני עורכת סרטים ומלהקת. ערכתי עד כה סרט דוקומנטרי באורך מלא לערוץ 1 וכן שימשתי כעוזרת מלהקת לסדרה ולסרט עלילתי באורך מלא, שיוקרנו בקרוב.

איפה אתם נכנסים לתמונה? לפני יומיים סיימתי את הצילומים לסרט שלי. היה מדהים, עמוס, קשה, מרגש, מפחיד, משמח- חוויה עוצמתית. הצילומים נגמרו אבל התשלומים רק מתחילים- עבור השכרת ציוד הצילום, הנסיעות, האוכל, השכרת הרכבים, הבלת"מים שהיו בדרך.

לכן אני זקוקה לתמיכה שלכם. קולנוע היא אומנות של שיתוף פעולה, של יצירה קבוצתית, ואני רואה בכל מי שבוחר לתמוך בסרט שותף אמיתי ליצירה הזו. כל תמיכה מצדכם תעניק לסרט עוד מרכיב חיוני ויאפשר לסרט הזה לצאת לאוויר העולם. 

הציור שבשער- jarek puczel

תודה!