כל הפרויקטים
הבניין בתחנה המרכזית
הפרויקט של
רן ארהרד
ספרי הראשון עומד לצאת לאור בסמוך לסוף 2014 וההתרגשות רבה. מדובר ברומן רוחני-פילוסופי המבוסס בחלקו על דברים מוזרים שקרו לי בשנים האחרונות.
155%
27,480
מתוך 17,700
0
נותרו
274
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/12/2014

החזון שלי הינו שהספר "הבניין בתחנה המרכזית" יודפס וייגע באנשים רבים, יעזור להם לעלות על המסלול הנכון ולהתמיד בו. החזון שלי הוא להוציא לאור, בישראל ובחו"ל, ספר מקורי בנושא התפתחות טרנספורמטיבית, על כל היבטיה ושביליה.

מי אני?

שלום, שמי רן, ובמשך כ-20 שנה הייתי יזם היי-טק. שנים אלו היו עמוסות בהגשמה, חוויות, עליות ומורדות.

במקביל לעולם היזמי בו התמקדתי, אני נמצא מזה שנים בתהליך מתמיד של התפתחות אישית. תחילה השתתפתי בסדנאות מודעות, מפגשים וטיפולים. בהמשך, התחלתי לארגן בעצמי סדנאות לחברים, ליוויתי חולים והנחיתי מדיטציה בבתי כלא.

תמיד ריחפה אצלי שאלה גדולה והיא - איך באמת אפשר להתפתח? איך באמת אני יכול לבצע בעצמי שינויים עמוקים כך שאהיה קליל יותר, זורם, נלהב, מגשים את חיי במלואם, מסופק ונושם בחופשיות.

ביקור מפתיע בתחנה המרכזית

לפני שנה החלטתי להיפרד מהמשרה הניהולית והתחלתי לבדוק חלופות שונות. באופן לא צפוי החלו לקרות לי כל מיני דברים... בוקר אחד, לדוגמה, הסתובבתי עם חבר ותיק שחזר מהודו כדי לראות דירות להשכרה באזור לוינסקי בת"א. הגענו לבניין ישן. בדירה בקומת הקרקע היה מצחין ודוחה, וכל מה שראו דרך החלון הוא את ההתרחשות הלא מלבבת שברחוב. בקומה העליונה, זכיתי להכיר אדם בשם אליעזר. אדם אשר ביקר ברבים מהקצוות של החיים וגם ידע להמשיך מהם הלאה. אפשר להגיד על אליעזר הרבה דברים, ודבר אחד אני יכול להבטיח לכם - אצל אליעזר אומרים את האמת. ובין לבין - נושמים כמו שצריך.

באותו היום הבנתי דבר מפתיע. שהחיים שלנו דומים לבניין בתחנה המרכזית כולנו גרים באותה הכתובת, אבל אנשים שונים גרים בקומות שונות. ככל שעולים לקומה גבוהה יותר, כך הכול נראה ומרגיש רחב וזורם יותר. השאלה היא: איך אפשר לגור בקומה גבוהה יותר?

מאז אותו היום עלו בי עוד ועוד תובנות שנוגעות למבנה הנפש ולמבנה הסבל. למדתי מהי התפתחות אנכית, כלומר, עלייה לקומות גבוהות, מה היא דורשת, מה היא מפת הדרכים ולמה אפשר לצפות.

כתיבת הספר

למרות שהיו לי תכניות וקיבלתי הצעות עבודה, הרגשתי שיש משהו שמאוד רוצה לצאת לאוויר העולם. לכן, באופן כמעט לא הגיוני, התיישבתי מדי יום במטבח ביתי, ובהתרגשות רבה כתבתי רומן רוחני-פילוסופי הכולל מודלים מקוריים והתייחסות מקיפה לתהליך הטרנספורמטיבי.

במהלך הכתיבה עלו בי, כמו מאליהן, שאלות גדולות כמו: מהי אמונה, מהי האמת, מה מהות החיים ולמה לאנשים טובים קורים דברים רעים. בהמשך עלו בי תשובות מקוריות לשאלות אלו, גם הן כתובות בספר.

לאחר 3.5 חודשים, הרומן, ובו מעל 300 עמודים, היה מוכן מקצה עד קצה. הימים שבהם כתבתי היו המרגשים בחיי (כן, גם דמעות עלו מפעם לפעם). ידעתי שהמסע שעברתי יעורר עניין בקרב אנשים רבים שקיימת בהם התשוקה להתפתח, ללמוד עוד על עצמם ולעבור לגור בקומה גבוהה יותר.

תמיכתם בהגשמת החזון

כיוון שתהליך הפקת הספר ושיווקו כרוכים בעלויות רבות, אני מבקש את תמיכתכם בהוצאה לאור של הספר (ושלי).

אשמח להעביר פרקים לדוגמא לכל המעוניין. אשמח להגיע לחוגי בית כדי לספר פנים אל פנים.

ליצירת קשר: ran.erhard@gmail.com

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.