כל הפרויקטים
"הקול מהכל" תוצרת שדרות
הפרויקט של
תרבוש - כובע ליצירה רב תרבותית Tarbush Sderot
אלבום מוזיקה שמדבר את חלומותיהם, תחושותיהם ודעותיהם של תושבי שדרות. היצירות יהיו בבעלות משותפת של השותפים, הן היוצרים והן התושבים.
100%
55,154
מתוך 55,000
0
נותרו
212
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/09/2014

שלום,

כדי ליצור אלבום מוזיקלי, על אחת כמה וכמה כשמדובר בתהליך יצירה משותף בין יוצרים מוצהרים לבין תושבים מין השורה, צריך כסף לאולפן, לציוד, צריך מצלמות ווידאו, צריך תמונות, צריך גרפיקה, אך יותר מהכל, צריך אנשים מוכשרים שיסכימו להתמסר לתהליך יצירה משותף.

למזלינו אנשים- יש, כישרון- יש בשפע, וכסף? טוב, כולנו יודעים איפה כזה נוטה להתרכז.

לשם כך, בין היתר, אנחנו פונים אליכם ומזמינים אתכם להיות לנו גב כלכלי לצעד היצירתי הראשון של הפרויקט שלנו בעולם.

רקע בקצרה:איכשהו דרום הארץ נכנס לכותרות בעיקר בזמנים קשים של מלחמה, אך אנחנו, קבוצה של מוזיקאים צעירים מִשְֹדרות, שקדנו בקיץ האחרון על פרויקט חשוב מאד וארוך טווח שמטרתו לתת ביטוי הולם לָקולות של אנשים שחיים באזורי מלחמה, ולא רק של יוצרים מוצהרים ולא רק כשהמצב מחמיר. להיפך, מטרתנו לייצר קול שפוי, גם אם ביקורתי לפרקים, כי אנחנו החיים קרוב לקו האש מבינים משהו חשוב שאנשים שאינם חיים במציאות כזו לא בהכרח מבינים.

אז איך בדיוק זה קורה שנותנים ביטוי משותף לקולות מרובים ולחלומות שלנו? התשובה לכך בתכנית הבוקר של אורלי וגיא, לחצו פה בבקשה

לסיכום, אתם מוזמנים לקרוא את החזון ארוך הטווח של הפרויקט באתר הבית (הזמני) שלנו.מוזמנים להצטרף לצבא הטוב ביותר בעולם ולמלא את טופס ההרשמה, כדי שנוכל להכליל אתכם בתנועה הנהדרת הנוצרת פה. וכמובן שאתם מוזמנים ליצור קשר ישיר, אם יש לכם מלא כסף להציע לנו או שאתם אמנים או מנהיגים שחיים במקום אחר ורוצים לקחת על עצמכם להתחיל להניע אלבום דומה ברוחו, באזור אחר במדינת ישראל, ונראה לכם נכון לעשות זאת תחת קורת הגג של הפרויקט הזה, תוך קבלת הדרכה, חשיפה וכמובן, חשיבה מיוחדת 0545345651 // tarbushsderot@gmail.com

בתודה מראש,

צוות המוזיקאים ויוצרים אשר כבר שותפים באלבום העתידי

<span style="font-size:16px;"><a href="https://www.facebook.com/jamsderot" style="font-size: 12px;">אורן פוריה, </a><a href="https://www.facebook.com/jamsderot" style="font-size: 12px;">ניצן בר קמה</a></span><cite>,</cite> אוהד פרץתמר קפסוטונתי אוחנה צפריר ייפרח,  סיון עמרןשביט נויסליאור בהרוזירן אביטן ועוד רבים וטובים המצטרפים בכל רגע נתון.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.