כל הפרויקטים
פורטרט ישראלי
הפרויקט של
גולדה לאה הולטרמן
זהויות הישראליות. ספר צילום. פרי עבודה של 7 שנים אינטנסיביות.
125%
43,700
מתוך 35,000
0
נותרו
129
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/01/2015


" זהויות ישראליות " 

לאלבומי התמונות יש ללחוץ כאן ! 

ספר צילום, שהוא לדעתי מסמך חברתי ואנושי מרתק.  

הספר מורכב מאוסף של עבודות שצילמתי בין השנים 2007-2014, ובזכות אנשים שפגשתי ושאפשרו לי להתבונן אל עולמם, נוצר מסמך תיעודי, דיוקן ישראלי, נוקב, אמיתי, ומרגש.

אנשים מכל קצוות האוכלוסיה הישראלית, מצולמים בליווי ציטוטים של דבריהם, מעידים על מורכבות הקיום המקומי, ומסמנים את האופן הסמוי שבו מיוצרת ההבניה התרבותית־לאומית, ואת יכולת גיבושה של הזהות האישית.

בתצלומים מסוות משמעויות מוסריות, תרבותיות וגיאוגרפיות הרות גורל. בעבודות נוכחים שרידי מלחמה; נוכחות אנושית במצבי הישרדות, מאבק, מצוקה, אמונה, קיום. מצבים של ניכור, תלישות, נוודות, עקירה, לצד ציונות, שייכות,  אמונה, מיניות, כל אלה מפכים בתשתית הצילומים ומרמזים על המצב האנושי המסתמן באמצעותה. 

הספר מבקש לחרוג מן ההגבלה המצמצמת, הממיתה, הנגזרת מן ההתבוננות על הקיום העכשווי מתוך מסגרת נתונה; להתעכב אמנם על מצב הדברים העקרוני, אולם לשאול לגביו שאלה; לשמש לא רק כשיר קינה או הלל אלא גם כקריאה למחשבה פעילה.

התמיכה שלכם!

הספר עומד להיות מלווה בתערוכה שתוצג באיטליה ובארץ,  וקבל תמיכה ממפעל הפיס. התמיכה לא מספיקה ולא מכסה את ההוצאות הרבות שכרוכות בהפקת ספר: עיצוב דפוס, כריכה רק תמיכה שלכם, תוכל לגרום לו לצאת לאור. 

אני מקווה שמה שהצעתי כאן יכול לשמח אנשים, לתרום לראייה שלהם אודות התרבות הישראלית הקיימת,  לגרום להם הנאה אסתטית ותרבותית, ולעזור לי ליצור מסמך חשוב ומעניין, פרי עבודה שלי שנים רבות.

אתם מוזמנים לבחור מהעבודות בלינק הבא http://goo.gl/S63Thh

ת ו ד ה !!! 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.