כל הפרויקטים
תל אביב 24/7
הפרויקט של
אילן נחום
הספר הוא מסע בן 24 שעות בתל אביב, דרכו הצופה נחשף לפניה המשתנות של העיר, לעושר הגדול שלה בנופים אורבניים ואנושיים, ולבינלאומיות שלה.
114%
48,955
מתוך 43,000
0
נותרו
187
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/07/2014

עברתי מירושלים עיר הולדתי ,לתל אביב- באמצע שנות השמונים, כדי ללמוד קולנוע. במשך 20 שנה צילמתי סרטים בכל התחומים. עם השנים התאהבתי בעיר הזו, באווירת החופש והפתיחות שלה, בחיי התרבות, בעושר האנושי שבה, באדריכלות המופלאה שיש בה, ברצועת הים היפהפיה, בקצב ובחיוניות האינסופית שלה. לפני כחמש שנים חזרתי למצלמת הסטילס. בשנתיים האחרונות הקדשתי ימים ולילות רבים כדי ליצור את הספר שעליו חלמתי. אלבום צילום באיכות הגבוהה ביותר. ספר שיגרום לכל אחד להתאהב בעיר הזאת. מחדש, או בפעם הראשונה. ועכשיו זה תלוי בכם. בואו ותהיו שותפים לספר הזה. בואו ואפשרו לו להוולד ולצאת לאור. מאות רבות של שעות עבודה הושקעו בו. לכם רק נותר לפתוח את הלב והארנק, ולתמוך. 

דף הפייסבוק שלי- https://www.facebook.com/ilan.nachum

האתר שלי - http://ilannachum.com/

במשך השנתיים האחרונות צילמתי ביום ובלילה, לאורכה ולרוחבה, כדי לנסות ולספר את הסיפור שלה.

צילמתי אדריכלות,    

צילמתי אנשים 

צילמתי בלילה, 

צילמתי ביום 

ועכשיו הגיע הזמן לכרוך את הכל ולהוציא ספר באיכות הגבוהה ביותר שיש. אלבום צילום שהוא ספר מתנה, מזכרת, ספר שנוכל לתת לחברים, לקרובים או לאורחים ותיירים מחו"ל  (הספר יהיה דו לשוני). עכשיו זה תלוי רק בכם. בואו להיות שותפים ליצירה ישראלית מקורית.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.