כל הפרויקטים
פרדת הבן האובד
הפרויקט של
Matan Ben Zvi
אשמח אם תצטרפו אליי להיות שותפים ליצירת אלבום אישי ראשון.
101%
45,310
מתוך 45,000
0
נותרו
174
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/07/2014

שלום!

שמו של הפרוייקט והאלבום, נלקח משירו של המשורר ריינר מריה רילקה, "פרדת הבן האובד". הוא יכיל אסופת שירים שעיקר מהותם הוא החיפוש אחר החיים דרך הפרידה מהילד שבו, הוא עצמו הבן האובד.

לפני כמה חודשים הגעתי לידי החלטה שהדרך הטובה ביותר עבורי בתור יוצר, בכדי להמשיך ולהתפתח מוסיקאלית ופנימית, תהיה להקליט דיסק עם שירים שכתבתי במהלך השנים האחרונות.

המציאות שבה אנו המוסיקאים וגם צרכני המוסיקה חיים היום הפכה למורכבת. עולם חברות התקליטים וההפקות הגדולות הולך ונכחד ואיתו גם הביקוש למוסיקה מקורית, ויחד עם זאת אנחנו ממשיכים ליצור אמנות, ולהוציא מהמגירות הפרטיות שלנו את השירים אל הקהל. אליכם!

בשביל זה צריך להכנס לאולפן, להקליט, למקסס, להדפיס ולהפיץ את המוסיקה דרך המדיות השונות. כל זה עולה כסף. 

אני עצמאי. תמיד ניסיתי לשמור על העצמאות והחופש שלי בתור יוצר, ומפיק מוסיקלי. עכשיו, שאני ניגש לפרוייקט חדש אני מוצא שהדרך היחידה שאצליח לעשות אותו יהיה דרך תמיכה חיצונית, התמיכה שלך! הקהל שלי. הפורמט של הדסטארט מאפשר לנו, היוצרים והקהל, להתקרב אחד אל השני עוד לפני שה"מוצר" מוכן, ובעצם ליצור אותו ביחד.

אז בואו נעשה ביחד אלבום.

קצת על עצמי. אחרי לימודי סאונד עבדתי בתור טכנאי הקלטות. משם התגלגלתי פנימה אל המוסיקה בתור מתופף. ניגנתי עם מספר בלתי מבוטל של אמנים. עם הזמן הפכתי למפיק מוסיקלי. הוצאתי לפני שנה וחצי את פרוייקט התעוררות -  שהכיל אסופה של אמנים נפלאים - שרון טובה לוי, אלברט סופר, אביב בכר, דניאל קריאף וג'ודי ענתבי. במהלך השנים האחרונות הפקתי מוסיקלית אמנים כמו יובל זוהר, אודי ברנדר, עומר נקר, שני הרפז, מעיין מדר, נועם סדן, אלבום משירי המשוררת חמוטל בר יוסף, רועי פלד ועוד. 

פרוייקט התעוררות 

תהיו ברוכים ותודה על הזמן שהקדשתם!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.