כל הפרויקטים
AXIS Fins - סנפירים לגלשן
הפרויקט של
עומר פרקש
האם אי פעם חלמת לשנות את העולם? אנחנו חלמנו, עברנו כברת דרך ארוכה, וכעת קרובים מאוד לקו הסיום. יחד נוכל לשנות את עולם הגלישה העולמי.
104%
124,799
מתוך 120,000
0
נותרו
87
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 19/06/2014

עוד קצת ואנחנו מגשימים חלום...

הרעיון התחיל בשנת 2010 באוסטרליה הרחוקה, לאחר סשן גלישה שהסתיים בתסכול רב מסנפיר לא תואם לתנאי הים. והמשיך בהרס רב של סנפירים שונים בכדי להבין כיצד הם בנויים, לאחר פיתוחים באינסוף כיוונים - מחומרים מרוכבים שונים עד פלסטיקה פשוטה נמצא פתרון מנצח.

קנינו מדפסת תלת מימד, הדפסנו עשרות עד מאות חרבות שונות, רשמנו פטנט עולמי, התייעצנו עם מומחים, עשינו אנליזות ממוחשבות, הוצאנו מספר אבי טיפוס ובעיקר את כל כספנו. אבל אנחנו יודעים שהמוצר בידינו הולך לשנות את עולם הגלישה!

אז מה נשאר לנו ? 

בקטן, ייצור הסנפירים. 

בגדול, לשנות את העולם.

מה זה AXIS fins ?

הרעיון שלנו מתייחס לסנפירים המורכבים על גלשנים שונים ומגוונים.

אחת התכונות החשובות ביותר בסנפיר מבחינת השפעתה על אופי הגלישה היא גמישות הסנפיר. גמישות זו היא מידת "ההתכופפות", הנטיה שלו מציר האמצע, הנוצרת ע"י לחץ המים. ובמשפט אחד, ככל שהסנפיר גמיש יותר ישנה פחות אחיזה ולהפך.

כיום, בשוק קיימים אלפי סנפירים עם גמישויות שונות שמתאימים לתנאי גלישה שונים ומגוונים. גולש בממוצע מחזיק מספר סטים של סנפירים.

האפשרות לייצר סנפיר מתכוונן המתאפיין ברמות גמישות נוספות לאלו הטבעיות הנובעות מהחומר ממנו הוא מיוצר – תעמיד לרשות הגולש אפשרויות חדשות לגיוון צורת הגלישה שלו ותעצים את חווית הגלישה.

פיתחנו רעיון המשלב מנגנון פנימי בתוך הסנפיר אשר בעזרת גאומטריה פשוטה נותן פתרון דינמי ומהיר להחלפת גמישות הסנפיר.

מה היתרון של המוצר ?

א.  הפיתוח מעמיד לרשות הגולש מגוון של רמות גמישות שונות שבעזרתן הגולש יכול לבחור סגנון גלישה כרצונו.

ב.  סט אחד של סנפירים יכול לשמש במקום מספר סטים שונים.

ג.  אפשרות השינוי של רמת הגמישות בסנפירים הנדונים פשוטה הרבה יותר מאשר החלפת הסנפירים בגלשן. כלומר, הגולש לא יצטרך לצאת מהים על מנת להחליף סנפירים.

ד.  גולשים רבים מאד נוסעים לאתרי גלישה שונים בעולם. השימוש בסט סנפירים אחד נוח הרבה יותר מאשר הצורך להיטלטל עם מספר סטים.

ה. חסכון כספי.

עולם הגלישה

ספורט הגלישה בים, גלישת גלים וגלישת רוח, הינו ענף מפותח ופופולארי מאד בכל העולם ובמיוחד בארצות השוכנות לחוף ים. זהו ספורט המשלב תרבות ים ואורח חיים, והעוסקים בו "מכורים" אליו.

מספר הגולשים הפעילים בעולם עצום.

כל סכום משפיע, אין סכום נמוך מידי ורק בהתגייסות של כולם נוכל להגשים את החלום!

אנו פועלים במלוא המרץ לקידום הפרויקט. כל שיתוף ולייק יקדמו אותנו עוד צעד אל עבר המטרה.

חשוב שתדעו! אם לא נצליח לגייס את כל הסכום, לא נוכל לתת את התשורות וכרטיס האשראי שלכם לא יחויב, אך אנחנו מלאים בתקווה שבעזרתכם נגיע ליעד ונצליח לשנות את העולם! 

למעוניינים לסייע בגיוס, אנחנו זמינים גם בשלח הודעה פה למטה וגם בעמוד הפייסבוק שלנו axis

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.