כל הפרויקטים
"אחת מתוך אחת"
הפרויקט של
שלומית הברון
"אחת מתוך אחת" הוא מייזם פוליטי-פמיניסטי-אידאולוגי בפייסבוק, שנותן במה לנערות ולנשים לתעד את האלימות המינית שהן חוו וחוות בחיים.
105%
26,159.45
מתוך 25,000
0
נותרו
306
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/05/2014
"אחת מתוך אחת" היא מייזם אידאולוגי שצמח בפייסבוק במטרה להוות פלטפורמה לשיתוף והפצה של עדויות על הטרדות מילוליות, תקיפות מיניות, מעשים מגונים ואונס, מתוך הכרה שכל אישה חווה בחייה אלימות מינית, מעצם זה שהיא אישה.
"אחת מתוך אחת" נותנת מקום לנערות ונשים (וכן לנערים ולגברים) לתת עדות להטרדה ולתקיפה המינית שהן חוו ולהכיר בכך שהן לא אשמות, שהן לא לבד ושבאמצעות עבודה משותפת נוכל לשנות את המציאות.
ביוני 2014 נחגוג שנה לפעילות שלנו. יש לנו מעל 18,000 תומכות ומעל 1,300 עדויות ועוד היד נטויה. בכל יום העמוד מוסיף לצמוח ובכל יום אנו מקבלות ומטפלות בעדויות של נערות ונשים.

כדי להמשיך לפעול ולשדרג את הפעילות שלנו אנו יוצרות מוצרי פרסום הפצה ושיווק ומגייסות כסף שמטרתו להבטיח את המשך ארבע הפעולות המרכזיות שלנו:
  1. להרחיב את קהל השותפות בפייסבוק (כדי להגיע לאוכלוסיות נוספות באמצעות יצירת פוסטרים, קליפים ופוסטים ממומנים וכו')
  2. לפרוץ את גבולות פייסבוק וליצור מוצרי פרסום הפצה ושיווק שיגיעו מחוץ לפייסבוק (הדפסת מדבקות ופוסטרים, יצירת סיכות, כובעים וכו')
  3. לאפשר לנו להמשיך להרצות ללא תשלום במסגרות שונות כגון מכינות, תנועות נוער, בתי ספר, קבוצות נוספות המזמינות אותנו לשמוע על הפרויקט (ולממן את הוצאות הדלק, גם באמצעות מכירת מוצרי השיווק וההפצה)
  4. לארגן (ולהצטרף) לאירועים והפגנות - בהתאם לאירועים במהלך השנה ובהתייחס למה שקורה במציאות. 
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.