כל הפרויקטים
גיבורי הסערה - פאת'פיינדר
הפרויקט של
דניאל רוזנברג
ביחד נוציא לאור את גיבורי הסערה - ספר ההרחבה הראשון בעברית למשחק התפקידים פאתפ'יינדר. הספר מכיל גזעים, מקצועות בסיס, מקצועות יוקרה ועוד
128%
5,130
מתוך 4,000
0
נותרו
33
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/11/2017

ביחד נוציא לאור את גיבורי הסערה, ספר ההרחבה הראשון בעברית למשחק התפקידים פאתפ'יינדר, שמכיל גזעים חדשים, שני מקצועות בסיס נוספים, מקצועות יוקרה ועוד.

עדכון #4: יעד הרחבה בונוס - הנחה על ספרי פאת'פיינדר בעברית!

כתבנו תוכן רב לגיבורי הסערה, והוא צמח ל-64 עמודים של תוכן מקורי בעברית שיעשיר את המשחק שלכם ואת קהילת שחקני התפקידים בישראל. 

הספר מיועד לשימוש עם פאת'פיינדר (המבוססת על מבוכים ודרקונים 3.5) בכל עולם מערכה ובכל משחק. לפונדק הוצאה לאור ניסיון עשיר עם כתיבה ופרסום של ספרים מקוריים בעברית. גיבורי הסערה יהיה הספר השישי שלנו. הוא מתוכנן לצאת לאור בינואר 2018.


גיבורי הסערה נכתב ברובו בידי חגי גומפרט, שכתב בעבר גם חלקים מהספרים מתוך האפלה, אוגדן מפלצות למבוכים ודרקונים ושל ואנור. כמו-גם הוא משגיח בפורום מבוכים ודרקונים של הפונדק, מארגן משחקי תפקידים בכנסים דרקוניקון ואייקון ועוד!

גיבורי הסערה הוא ספר הרחבה לשחקן עם תוכן מקורי בעברית, שניתן לשימוש בכל עולם מערכה. בנוסף, הוא גם מכיל מדריך לשחקן לבניית דמויות באיי הסערה. הפרקים בספר הם:

פרק ראשון: גזעים

בגיבורי הסערה תמצאו שני גזעים חדשים: הלטא ונגועי הפיה. בנוסף הספר מכיל תתי-גזעים עבור אורקים, אלפים אפלים, ובני מחצית.


פרק שני: מקצועות בסיס

גיבורי הסערה כולל שני מקצועות חדשים: הטכנומאג, מקצוע מטיל לחשים חדשים שגם משתמש במאגיה להניע חפצים פלאיים ועבור מטה הנפץ שלו. האורקל הוא תרגום לעברית של Oracle, עם נתיב חדש - מדובר במטיל לחשים קדוש, שאינו מתבסס על כח האלים ונושא קללה. בפרק גם תמצאו שני ארכטייפים למקצוע האשף ולאורקל. 

פרק שלישי: מקצועות יוקרה

הפרק מכיל שבעה מקצועות יוקרה חדשים לשימוש כל המקצועות נמצאים בפרק זה: צאו להרפתקאות כגירית ים, גלו אוצרות כחוקר חלוצי והתגנבו למבצרים כמרגלת צל.

פרק רביעי: מיומנויות וכשרונות חדשים

תריסר כשרונות חדשים לשימוש עם הגזעים והמקצועות החדשים שבגיבורי הסערה. תוכלו גם לבחור בתשורה שתאפשר לכם לפרסם כשרון פרי עטכם בגיבורי הסערה!

פרק חמישי: קסם ואלים

בפרק זה תמצאו תיאור של האלים ביי הסערה, הסבר על טכנומאגיה, וכמובן גם מגוון רחב של לחשים חדשים - וכמובן שאי אפשר גם בלי חפצים קסומים חדשים. תוכלו גם לבחור בתשורה שתאפשר לכם לפרסם לחש או חפץ קסם משלכם בגיבורי הסערה!

פרק שישי: איי הסערה

זהו פרק קצר, שמציג את האומות והארצות של איי הסערה, ומספק מידע עליהם כך שתוכלו לבנות גיבורים בעולם איי הסערה.

גיבורי הסערה היה מתוכנן במקור לצאת לאור בקיץ, אך עם הזמן גילינו שיש עוד ועוד תוכן מגניב שאנחנו רוצים לכתוב ולהוסיף לספר, ובהתאם הוא גדל ותפח, אך גם לוחות הזמנים נדחו וההוצאות עלו. מכיוון שלא רצינו להוריד תוכן מהספר, החלטנו להגדיל את מספר העמודים מ-40 עמודים ל-64 עמודים!

אנו מציעים גם מספר מצומצם של תשורות בהם אתם יכולים להוסיף את התוכן שלכם לספר, כמו שעשינו באלופי האור - בואו לפרסם את הלחש, כשרון או חפץ-קסום החביב עליכם בדפוס.

כיום כל הטקסט של הספר כבר מוכן, והוא נמצא בשלבי עריכה לשונית ומכאנית. במקביל אנו מכינים את האיורים של הספר, כשהמטרה שאיור הכריכה יהיה מוכן לפני סיום מימון ההמון. אנו גם מתכננים להוסיף עוד איורים לפנים הספר, בעקבות הגידול בתוכן שבו.

המטרה שלנו היא להוציא לאור את הספר תוך שלושה חודשים מתום הקמפיין, או במלים אחרות בינואר 2018 - השנה שגם נציין בה 15 שנה לעולם איי הסערה בעברית!

גיבורי הסערה יעלה עם יציאתו לשוק 80 ש"ח בגרסתו הפיזית ו-40 ש"ח בגרסה דיגיטאלית. בקמפיין אנו מציעים הנחה על מחיר זה, 70 ש"ח ו-30 ש"ח בהתאמה. בנוסף כל מי שתומך בגרסה הפיזית יקבל בחינם את הגרסה הדיגיטלית.

אם אתם רוצים להעניק מתנה לשחקנית אחרת או לעצמך, תוכלו לבחור בספר עם הקדשה אישית ממני ומחגי.

לבעלי האהבה לכתיבת בינכם, תוכלו לפרסם בספר לחש, חפץ קסום או כשרון משלכם (אנו שומרים את הזכות לערוך ולהתאים את היצירה כך שתהיה תואמת לחוקים ומאוזנת).

אם אין לכם את הספרים האחרים שלנו, יש לנו מספר תשורות שמציעות הנחות ניכרות על הספרים הקודמים שלנו:

- רשומון איי הסערה, ספר המנחה לעולם.

- מגילות העוצמה, הרפתקה לדרגות 2-3 לפאת'פיינדר

- אלופי האור, הרפתקה לדרגות 4-5 לפאת'פיינדר

- מתוך האפלה, אוגדן מפלצות למבוכים ודרקונים 4, נותרו עותקים אחרונים.

תוכלו לבחור לאסוף את הספרים מחנות הממלכה בהוד השרון או בכל כנס מרכזי בארץ. לחילופין נוכל לשלוח את הספר לביתכם בתוספת עלות המשלוח (10 ש"ח).

אלו הם האנשים שאחראים לגיבורי הסערה:
  • חגי גומפרט, הכותב הראשי. 
  • אביה סגל, עורך מכאני של פאת'פיינדר.
  • איתמר פארן, עורך לשוני.
  • ברק ברודו, עיצוב גרפי
  • Nicoleta Stavaracha, איור כריכה
  • Jeff Ward, Dean Spicer איורי פנים
  • דניאל רוזנברג, מפיק וכותב פרק איי הסערה.

ביחד יש לנו לפחות 66 שנות ניסיון במשחקי תפקידים, ואולי אפילו 99 שנה! כל חברי הצוות הם ותיקים בתעשיית משחקי התפקידים בעברית.

ש: האם ניתן להשתמש בגיבורי הסערה בגולאריון או בעולם אחר?

ת: בהחלט! כתבנו את התוכן כך שיתאים לכל עולם, בין אם שלכם או עולם מפורסם אחר.

ש: האם התוכן של גיבורי הסערה מתאים למהדורות אחרות?
ת: ניתן להשתמש בתוכן במה' 3 / 3.5 עם התאמות קלות. בשלב זה אין לנו תוכניות להמיר את התוכן למהדורות אחרות שאינן זמינות בעברית.

ש: האם יהיו יעדי הרחבה לפרויקט?
ת: הספר כבר צמח והגיע ל-64 עמודים, כך שכל יעדי ההרחבה כלולים מראש :) יתכן שנשקול להוסיף דברים נוספים, אך מנסיון העבר אנו מעדיפים שיעדי ההרחבה יהיו חלק מהספר עצמו.

ש: למה אתם זקוקים לתמיכה אם כבר הוצאתם לאור ספרים?
ת: שוק משחקי התפקידים בעברית הוא קטן. כשתכננו ספר של 36-40 עמודים, התקציב שלנו היה מאוזן, אך כעת שהספר כמעט הכפיל את גודלו, הבחירה שלנו היא או לפנות למימון המון או להגדיל משמעותית את מחיר הספר לצרכן. אנו מאמינים בספרים זולים יותר, שיגיעו ליותר שחקנים.

ש: תמכתי, מה עכשיו?
ת: ספרו על הספר לחברים שלכם, אפשר פנים אל פנים ואפשר גם לשתף ולהמליץ על הפרוייקט בפייסבוק.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.