כל הפרויקטים
המחלקה - סאטירה צה"לית
הפרויקט של
שי אזולאי
ההצגה זוכת פסטיבל צו קריאה 7 של תיאטרון צוותא סוף סוף מגיעה לבמה בהפקה מלאה.
101%
50,400
מתוך 50,000
0
נותרו
140
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/07/2014

בואו ותהיו חלק מהמחלקה !

במרץ 2012 המחזה המחלקה זכה במקום הראשון בפסטיבל צו קריאה 7 של תיאטרון צוותא.

כמה כתבות על הזכייה:

כל המעורבים בהפקה היו להוטים להתחיל לעבוד על ההצגה, אבל צוותא דחו אותנו שוב ושוב בטענה שאין להם תקציב לזה כרגע. כך נדחינו מקיץ 2012 לתחילת 2013, ואז לאביב 2013, ולבסוף אמרו לנו בפשטות - תשכחו מזה, לצוותא אין כסף. אבל אנחנו סירבנו לוותר על ההצגה והחלטנו להעלות אותה בכוחות עצמנו. צוותא התחייבו לספק לנו במה, החזרות התחילו לפני כחודש, וההצגה עצמה מתוכננת לעלות בקיץ 2014, אבל בשביל שכל זה יקרה אנחנו זקוקים לתמיכה שלכם - בשביל תפאורה, תלבושות, תאורה, סאונד, וכל השאר (וגם נשמח לשלם לשחקנים המסורים ולבמאית המקדישה ימים ולילות להגשמת הפרוייקט).

ההצגה

המחלקה היא כמו ייסורי איוב אם איוב היה טוראי קרבי, היא כמו ביקור הגברת הזקנה אם הגברת הזקנה הייתה הרמטכ"ל, והיא כמו מחכים לגודו אם גודו היה תעודת שחרור.

או בקיצור, המחלקה היא סאטירה פרועה וחריפה על החוויה הצה"לית, אנטיתזה מרעננת לז'אנר העמוס והעייף של "יורים ובוכים".

טריילר:

השחקנים

איציק גולן - זוכה פרס השחקן הטוב 2011, "המשגיחים", "ארץ פצועה", "פורים היום", "מתלהבת", "יום האם". בוגר סמינר הקיבוצים, בית ספר לאנימציה קלאסית, ורותי דייכס. שיחק בהבימה, הקאמרי, ובכל תאטרון פרינג' וילדים אפשרי. בין 10 הרווקים הנחשקים בגאורגיה.

ולדימיר דזיאקביץ' - אינטלקטואל, הוגה דעות (מי לא!?), משורר ויוצר קולנוע ותיאטרון. למד בסטודיו למשחק של ולדימיר וילנה לוין, בבית הספר לשחקנים של התאחדות התיאטרון הרוסית במוסקבה, כעת מסיים תואר שני בקולנוע באונ' ת"א.

יוסי ג'וז כהן - שחקן, במאי ומורה לתיאטרון. בוגר סמינר הקיבוצים. אלוף הארץ במסיבות סיום למרחקים ארוכים.

עידן ממן - שחקן בתיאטרון אורנה פורת, בוגר הסטודיו של יורם לוינשטיין וגר קרוב לים.

בן סלע – שחקן ודוגמגיש, רווק תל אביבי, למד שנה ביורם לוינשטיין עד שהעיפו אותו, שיחק בהמון סרטים, סדרות ופרסומות, אבל אתם בטח מזהים אותו כי פעם הוא היה ברמן בגילדה, ואם תעשו עליו גוגל תגיעו לאנס הסדרתי.

אייל צ'יובנו - שחקן בהצגות ילדים, פרינג' ולפעמים בפרסומות, סיים לימודים בסמינר הקיבוצים ב-2010. היה מוכר עד לא מזמן כ"אייל צ'יובן" אך שינה את שמו ל"צ'יובנו" כי הוא עובד על קבלת אזרחות רומנית (וכן, הם חלק מהאיחוד למי שתהה)

רפאל קאפו - שחקן פיזי ויוצר, שחקן בתאטרון קליפה מופיע בשתי יצירות בתאטרון תמונע (הדייר חיימוביץ ו- knit&clean) שמוצגות גם בפסטיבלים שונים בחו"ל. בוגר ניסן נתיב והשתלמות של שנה בסייף וקרבות במה.

רוי קלדרון - שחקן בוגר מתא"ן, סמינר הקיבוצים, ומאסטר קלאס של איוואנה צ'בק בלוס אנג'לס. שיחק בתאטרון ב"ש, הסמטה, תמונע ועוד.

מאחורי הקלעים

במאית: אורנית קשת - בימאית תאטרון, בוגרת מסלול בימוי והוראת התאטרון בסמינר הקיבוצים. רכזת ומורה במגמת תאטרון בתיכון לאומנויות "מוזות" ומורה בתיכון אזורי "ברנר".

מפיקה: גוני שהם - במאית "אופמפום מוכר הקומקומים" "האישה ששרה" "נונו" , מפיקה, מורה לתיאטרון ב"קמפוס ביאליק רוגוזין", בוגרת המסלול לבימוי והוראת תיאטרון בסמינר הקיבוצים, מעבירה סיורי אומנות רחוב וגרפיטי, ורוקדת ריקודים אפריקאים. האפריקאית הכי לבנה בתל אביב.

מחזאי: שי אזולאי - סופר ומתרגם, כתב את "זה לא אותו הצל" לפסטיבל תאטרון קצר 2012, תרגם את "ייסורי איוב" של חנוך לוין להפקה בניו יורק (2006). כתב את "יעקב וולנשטיין, הערות לביוגרפיה עתידית" סיפור בדיוני שנמכר ל- Tablet Magazine כאמיתי, התרמית התגלתה אך הסיפור פורסם בכל זאת.

התשורות

כל התומכים הרוכשים כרטיסים יוכלו לבחור את תאריך ההצגה אליה יגיעו מתוך מספר תאריכים אפשריים.

בנוסף לכרטיסים להצגה, כרטיסים לבכורה חגיגית, וגלויית ההצגה אירגנו כמה תשורות ייחודיות למדרגות התמיכה השונות:

ספר - עותק כרוך של המחזה חתום על ידי המחבר (הספר יודפס במהדורה מוגבלת וממוספרת)

חולצה - חולצה של המחזה בסגנון חולצות סוף קורס צבאיות

קרדיט מפיק - קרדיט לאדם או לארגון התומך שיופיע בכל פרסומי ההצגה

הצגה פרטית - בדרגת התמיכה הגבוהה ביותר ניתן להזמין הצגה פרטית (עד 100 מוזמנים) אשר תכלול מפגש עם השחקנים בסוף ההצגה וקרדיט מפיק לאדם או לגוף המארגן. דרגה זו מתאימה למקומות עבודה, ארגונים, מגמות משחק או כל קבוצה מאורגנת אחרת. אדם בעל חוש פילנתרופי במיוחד יכול לרכוש את ההצגה כמתנה ואנו נדאג לחלק את הכרטיסים בחינם לחיילי צה"ל.