כל הפרויקטים
התזמורת המתגלגלת
הפרויקט של
מיכאל קלינגהופר
תזמורת קונסרבטוריון האקדמיה בירושלים מזמינה אתכם לשלוח אותנו להופיע בבתי אבות, פריפרייה ושכונות, ולקבל שיעורים בסקייפ מהמורים הטובים בעולם.
140%
50,400
מתוך 36,000
0
נותרו
270
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/04/2014

תודה לכל התומכים שבזכותם הגענו ליעד כל כך מהר. אך הפרוייקט עדין לא הסתיים.

בזמן שהשגנו את היעד הראשון, קיבלנו עוד פניות ממקומות שמעוניינים בהופעות. אנחנו רוצים להגיע לכולם וזקוקים לתמיכתכם. נוכל לעשות זאת, אם נגיע ליעד של

50,000 ש"ח

שלום, אנחנו תזמורת קונסרבטוריון האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.

אנחנו נערים בגילאי 12-18, שמנגנים בתזמורת במתכונתה הנוכחית כבר חמש שנים ביחד. הופענו בארץ ובעולם, ואף ניגנו  בפני נשיא המדינה (הוספנו תמונות כאן למטה, כדי שתוכלו להתרשם). עכשיו הגענו לכאן, כי רצינו להזמין אתכם להשתתף ברעיון שחשבנו עליו:

"התזמורת המתגלגלת"

                                                                                                            

הרעיון, בקצרה, הוא כזה:

יחד, ניצור 6 הופעות ביעדים שונים, לקהלים שלא יכולים עד כה להנות מהמוסיקה שלנו. אתם תבחרו את המקומות שלדעתכם הכי חשוב שנגיע לנגן בהם, ותשלחו אותנו לשם. כך נפיץ את המוסיקה שלנו לכל פינות הארץ. בתמורה, תוכלו להזמין שיעור נגינה בסקייפ מידי אחד מהמוסיקאים החשובים בעולם. פירוט המורים לפי כלי הנגינה במדרגות התמיכה, כאן משמאל.

לאיזה מהמקומות תרצו שנגיע, מבין היעדים הבאים:

- בית חולים אלין
- ילדי הדרום (מועצה אזורית אשכול)
- בית אבות משען בירושלים
- סניף אקים בתל אביב
- שיתוף פעולה עם מקהלת מג'דל כרום
- בית פתוח לנוער בסיכון בירושלים
- יד שרה, בפני ניצולי שואה
- גרעיני עומרי למעלות 
- מעון ויצו לנשים מוכות
- שדרות
- קריית חינוך שער הנגב
כדי להשתתף בבחירה, לחצו על כל אחת ממדרגות התמיכה שמשמאל, וציינו את הבחירה שלכם בהערות התומכים.

מאיפה נולד הרעיון, ואיך הוא יעבוד?

אנחנו רוצים להביא את המוסיקה שלנו לקהלים רבים ומגוונים, בכל רחבי הארץ. גם לכאלה שלא תמיד יכולים לשמוע מוסיקה. בתי אבות, בתי חולים, שכונות, כפרים ועוד. בעזרת הסכום שנאסוף כאן, נוכל לצאת ל-6 קונצרטים ביעדים אליהם תשלחו אותנו.

האמת היא, שאנחנו כבר עושים את זה. עד כה הופענו במספר בתי אבות, בעיירות פיתוח ובשכונות. אז חשבנו, שהגיע הזמן למסד את המנהג הזה, ולהגיע לכל פינות הארץ. הגיע הזמן להשיק "התזמורת המתגלגלת".

המקומות שיקבלו את מיירב התמיכות - יזכו לקונצרט. לשאר… אנחנו מקווים להגיע מאוחר יותר.

חינוך מוסיקלי הוא חינוך לנתינה

אוזן שניתקלה בפעם הראשונה בקונצ'רטו של מוצארט, מקבלת מתנה גדולה. אולם מי שזוכה יותר מהכל, הם ילדי התזמורת עצמם. כי מה שהילדים כאן מקבלים שווה הרבה יותר מללמוד עוד פרטיטורה. הם לומדים על מהותה של נתינה. הם מבינים שמוסיקה היא מתנה, שאפשר לחלק לאנשים רבים, ושהם בעצמם יכולים לעשות את זה. פתאום מסתבר להם שאנשים חולקים במשותף הרבה יותר ממה שנדמה. מתגלה הכוח המחבר של המוסיקה. אחרי קונצרט, תמיד, ניגשים אלינו אנשים מהקהל, ומספרים לנו מה זה היה בשבילם. אנשים שרחוקים מהנגנים עשרות שנים, או שמגיעים מתרבות שונה לחלוטין - יוצרים חיבור מיידי.  אנחנו יוצאים ממפגש כזה סחוטים פיזית, אבל טעונים רגשית לכל החיים.

ואתם? מה אתם מקבלים?

אנחנו מזמינים אתכם לשיעור פרטי בסקייפ, על כלי הנגינה שלכם, עם המורים הטובים ביותר בעולם!

פרטים אודות המוסיקאים שהסכימו (בשמחה, יש לומר) להצטרף לפרוייקט מפורסמים כאן.

הם מחכים לשיחה שלכם בירושלים, תל אביב, פריז, מילאנו וניו יורק. כל אחד מהם מוכן לפנות עבורכם שעה, ולתת לכם שיעור און ליין בסקייפ. כל שעליכם לעשות הוא להצטרף למדרגת התמיכה המייצגת את הכלי שלכם (כאן משמאל), ואנחנו נחזור אליכם בתום תקופת הפרוייקט, לתיאום השיעור. שימו לב - בחירת המורים עצמם היא לפי כל הקודם זוכה.

בנוסף, תוכלו לבחור כרטיסים לקונצרט גאלה חגיגי בהשתתפות סרג'יו שורץ, שיערך ב 20.5.14 באולם י.מ.ק.א. בירושלים, ומתנות נוספות.

חוץ מזה, יהיה נפלא אם תוכלו לשלוח את הפרוייקט הזה לכל מי שאתם מכירים, כדי שיהיו לנו כמה שיותר שותפים. בראש העמוד תוכלו לראות את כפתורי השיתוף. פשוט תלחצו על אחד מהם (או על כולם) ותעזרו לנו להפיץ את הבשורה.

תודה רבה

קצת פרטים על הפרסים:

לטבלה מפורטת עם שמות המורים, תארים ותפקידים, וכן קישורים לעמודים האישיים שלהם, לחצו כאן.

את המוסיקה שלנו תוכלו לשמוע כאן

תוכלו לעקוב אחרינו בפייסבוק, לראות איפה אנחנו מופיעים ולהתעדכן בפרטים כאן

לפרטים על מתנת הספר של פרופסור קלינגהופר, לחצו כאן.

לפרטים אודות מתנת הדיסקים של פרופסור קלינגהופר, לחצו כאן.

דוגמה לשיעור קונטרבס תוכלו לראות כאן.

מתקשים בתהליך התמיכה? התקשרו לעמית 054-4666235 

על הקונסרבטוריון


קונסרבטוריון האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים הוא אחד משלושת המוסדות המרכיבים את האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. יחד עם האקדמיה הגבוהה וביה"ס התיכון שלה, שלושת המוסדות מציעים תוכנית חינוכית המותאמת לטווח גילאים המשתרע למן הגיל הרך ועד לתואר שני. הוא המוביל והגדול מסוגו בארץ, ומעניק השכלה מקצועית במוסיקה ובמחול ברמה הגבוהה ביותר לצעירים בגילאי 4-19. כיום לומדים בקונסרבטוריון כ- 700 תלמידים.

מנהלת הקונסרבטוריון היא הגב' לאה אגמון.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.