כל הפרויקטים
הבור של שרמן - גיליון 3
הפרויקט של
גיא פוגל
גיליון 3 של מותחן קומיקס חדש. חייל המשרת בבור הסודי ביותר של צה"ל נאבק על שפיותו כנגד חזיונות, מסתיר את סודו ממפקדיו, ומנסה לפענח מה קרה לו.
100%
10,000
מתוך 10,000
0
נותרו
42
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/05/2014

***עדכון: נשארו רק מספר ימים ואנחנו אפילו לא קרובים ליעד! חבר'ה, מי שתרם, אני צריך שיישתף - מי שלא תרם, חבל! אתם יכולים לקבל איורים מקוריים מהמאייר!***

מה זה "הבור של שרמן"?

"הבור של שרמן" הוא מותחן קומיקס פסיכולוגי ראשון מסוגו עם נגיעות של הווי והומור של ג'ובניקים. זמן הסיפור הוא על רקע ההתנתקות ב-2005. טוראי שרמן הוא חייל צעיר עם בעיות נפשיות שמשובץ בטעות ליחידה סודית ביותר – הבור. תוך כדי שהוא עוסק בחומרים הביטחוניים הרגישים ביותר בארץ, הוא חייב להסתיר את ההזיות התכופות שלו. זה לא בדיוק קל כאשר הוא מקבל מסרים מוצפנים מדמות מסתורית, אשר שרמן כלל אינו בטוח האם היא פרי דמיונו או לא. ככל שהוא לומד יותר להכיר את הבור ואת החיילים שמשרתים בו - כמו פקידות תככניות, ג'ובניקים עצלנים ורמ"ד עם פנטזיית בריחה לתאילנד -  כך הוא משוכנע שהוא האיש הכי פחות משוגע שם מתחת לאדמה.

גיליון 1 ו-2 כבר מוצעים למכירה בחנויות קומיקאזה, קומיקס וירקות, במוזיאון הקומיקס או ביצירת קשר ישיר איתי.

הבור של שרמן גיליון 1

מי אני?

קוראים לי גיא פוגל, ואני כותב ומאייר קומיקס בוגר בצלאל. בחוגים מסוימים אני ידוע גם בשם "פוגי" (בפ' רפה). מקיץ 2012 אני מפיק באופן עצמאי מותחן קומיקס שנקרא "הבור של שרמן".

שרמן בסחיבות!

מדוע אני צריך את עזרתכם?

העלילה מתוכננת עד לגיליון 8 כאשר קמפיין זה נועד לקדם את גיליון 3 – שלצערי, לא יוכל לצאת לאור ללא התמיכה שלכם. כמו כן, התמיכה שלכם בפרויקט יצמצם לי משמעותית את טווח הזמן בין יציאת הגיליונות, כי אוכל להתפנות לזה באופן מלא. אם תשימו לב, על גיליון 1 כתוב יולי 2012 ועל גיליון 2 כתוב נובמבר 2013. זה כמעט כמו זמן ההמתנה לשירות הלקוחות של הוט!

שירת הסירנות.

למה אני עושה קומיקס?

בעיניי זהו תחום שלא קרוב למימוש הפוטנציאל שלו בארץ. דרך קומיקס אפשר לעשות כמעט הכל. זהו קולנוע על דף, כך שאפשר להפיק עליו סצנות כמעט הוליוודיות. אני חושב שהקומיקס הישראלי נמצא כרגע בתנופה מחודשת, אבל חסר בו אופי ישראלי מקומי, ומעל הכל, חסרות בו סדרות בעלות עלילה מורכבת. אני רוצה להוכיח שהנובלה הגרפית הישראלית היא אפשרית וברת-קיימא. ומי יודע, אולי יוצר אחר יקבל השראה מהקמפיין הזה כדי להתחיל ליצור את הקומיקס האפי הבא.

תמכו בו! יש לו תכנית

מה יהיה בגיליון 3?

פרק 3 של "הבור של שרמן" ממשיך את תעלומת המסר המוצפן, אשר מובילה את שרמן להסתנן לבניין חיל האוויר תוך סיכון רב. במקביל, מאיה ורומה, הפקידות המסוכסכות עוד מגיליון 1, מסלימות את הסכסוך ביניהן ומגייסות את כל הפקידות בקריה למעין "מלחמת פקידות" שמשתקת את המטכ"ל כולו.

כמו כן אני עובר לשיטה אחרת של ציור שתיקח פחות זמן ותביא תוצאות טובות יותר.

וכמו שאמרתי, בלעדיכם זה לא יקרה!

מה שהוא אמר!

מה קורה אם אני עובר את קו ה-10,000 ₪?

אם נגיע ל-20,000 ₪, אוכל להפיק גם את גיליון 4 – ובו שרמן מנסה להתחקות אחרי לפטופ סודי ביותר שנעלם מן האפסנאות, ואולי מחזיק בתוכו את המפתח לתעלומת הסירנות.

תנו לי לייק בדף הפייסבוק: http://facebook.com/guyfogelart

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.