כל הפרויקטים
מחשבי הקיצין - ספר מתח
הפרויקט של
רן ובר
ספר מתח אפוקליפטי ברחובותיה של לוס אנגל׳ס. יואב שרף, האקר וסוכן חשאי יוצא למשימת חייו, המשימה האחרונה שהופכת למסע שינוי פנימי ורוחני.
104%
42,977
מתוך 41,500
0
נותרו
188
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/04/2017

לרכישת ספרים נוספים: אתר הספרים של רן


אני רוצה להזמין אתכם להצטרף אלינו להוציא לאור את ספר המתח מחשבי הקיצין ולהנות מתשורות נפלאות, מהספר עצמו ומהזכות של כולנו להיות שותפים בהדפסה וההפצה של הספר! 

מה צבי יחזקאלי (פרשן ערוץ 10 לענייני ערבים) חושב על מחשבי הקיצין?

״כל האירועים וקצב החדשות בעולם מקבלים משמעות חדשה במחשבי הקיצין. לכל התרחשות בחדשות משמעות אצלנו בנפש, החיבור ביניהם מביא לספר פיוז׳ן מתח יהודי ראשון מסוגו. לכל מי שרוצה לצאת החוצה ובו זמנית להיכנס פנימה זה הספר. מומלץ!״


שלום,

כאן רן ובר, מחבר הספרים "התגלות",  ״סוד הנקודה הטובה״ ו״אני והאין רוכבים על אופניים״. אני רוצה לספר לכם על ספר חדש שכתבתי בשם ״מחשבי הקצין״.
מחשבי הקיצין הוא ספר מתח אפוקליפטי שמכיל רעיונות וחומרים רוחניים לצד עלילה סוחפת ומרתקת. 

הכתיבה של הספר הסתיימה ממש לאחרונה ועכשיו הגענו לשלבי הגהה, עימוד, כריכה, הדפסה והפצה...


תקציר:


בארצות הברית פועלת קבוצה אפוקליפטית קיצונית בשם "מחשבי הקיצין" שמנסה לכונן בעולם "סדר חברתי חדש".  לא ברור אם לקבוצה רקע פוליטי, דתי, חברתי או כלכלי אבל נראה שמטרתה היא להעביר לאיראנים קודים שיאפשרו להם לפרוץ למערכת ההגנה החדשנית של ישראל – "עמוד האש" ולשגר לעברנו טיל גרעיני - דבר שיפר את מאזן הכוחות במזרח התיכון ועלול לגרום לפריצתה של מלחמת עולם שלישית.  

יואב שרף, סוכן חשאי המנסה לאמץ חיים שקטים ורגועים ללא הצלחה, נשלח בעל כורחו על מנת לחדור אל הארגון ולסכל את התוכנית. יואב מוצא את עצמו בעיר לוס אנג'לס קרוע בין עולם של תופת וריגול בינלאומי לבין חיים שקטים בפרברי העיר, כשהוא מתאכסן אצל משפחה חמה של יורדים ישראלים. האם יגלה את האמת על מחשבי הקיצין ויצליח לעצור אותם בזמן? והאם תוך כדי כך יגלה אמיתות על עצמו שעד כה לא העיז להתמודד איתן?


קצת עלי...

 נשוי + 5, גר באמירים שבגליל העליון. עד עכשיו כתבתי מספר ספרים -  ״התגלות״ - רומן מתח, רב המכר ״סוד הנקודה הטובה״  - ספר עיון ולימוד בתורת אזמרה המפורסמת של רבי נחמן מברסלב ו״אני והאין רוכבים על אופניים״ - ספר המשלב תורות של רבי נחמן לצד עלילה צבעונית ואנושית. במשך שנים הייתי יזם הייטק, גרתי בתל אביב, ניו יורק, קוסטה ריקה ולוס אנג׳לס (כן כן.. משם שאבתי הרבה מהרקע לספר הנוכחי שמתרחש ברובו בלוס אנג׳לס).


למה להוציא את מחשבי הקיצין בהוצאה עצמית?

מחשבי הקיצין הוא סוג של crossbreed- משהו חדש... חיבור של מתח יהודי אפוקליפטי לצד מסרים ותכנים רוחניים בהשראת תורותיו של רבי נחמן. חנויות הספרים עובדות עם ספרים בפילוח מאוד מסוים ואנחנו חוששים שהספר ״יפול בין הכסאות״. נראה לי שדרך ההוצאה בהדסטארט ופנייה ישירה אליכם הקוראים - נוכל להגיע ליותר אנשים. 

המדפים בחנויות הספרים עמוסים לעייפה וחסרי סבלנות ואם אתה לא רם אורן או דרור משעני הם יכולים להיות גם חסרי רחמים.. 


למה בכלל להוציא את מחשבי הקצין?


מחשבי הקצין הוא ספר שאני עובד עליו כבר כמה שנים לסירוגין. החידוש שלו הוא שמצד אחד הוא ספר מתח,  ומצד שני הוא סיפור מסע פנימי של יואב שרף, הסוכן החשאי שמגלה חיים שלא ידע שקיימים בקרבו. מסע שמוביל את הגיבור ואת הקורא ממציאות של חידלון וייאוש אל מציאות של רצון בוער ונתינה. 

בדורנו לא לכולנו יש זמן וסבלנות לפתוח ספר קודש וללמוד. אחת המטרות שלי היא להנגיש את התורות של רבי נחמן וגדולי הצדיקים באופן כזה שיהיה מעניין ומרתק לכל אחד ואחת. כל אחד יכול לקחת את מה שקשור אליו ונוגע בליבו.
עוד מטרה כללית שיש לי בספרים היא ליצור ספרות מרתקת ומעניינת שהיא נקייה לחלוטין ומבוססת אך ורק על תכנים מזינים וטובים. התגובות שקיבלתי עד כה על שלושת הספרים הקודמים היו מרגשות, ועשרות אלפי עותקים נמכרו בכל הציבורים.

החלום שלי הוא להוציא דרך גיוס ההמונים מהדורה ראשונה שלמה!! (2,000 עותקים). ההימור שלי בהפצה הוא ... אתם וחברים שלכם! 

 *** בונוסים מיוחדים בגיוס הזה!!

לפני חצי שנה עברנו מעמק איילון האהוב לגליל העליון למושב אמירים המקסים. כאן באמירים אנחנו מנהלים באהבה מרכז אירוח בצימרים המותאם לציבור המסורתי והדתי (וכמובן גם לכולם). מכיוון ששכרנו את המקום לשנה בלבד השהות שלנו כאן מוגבלת עד הקיץ הקרוב ולכן חייבים לממש את תשורות האירוח עד סוף יוני 2017. הצימרים שלנו טובלים בחורש ירוק ומוקפים טבע שקט שקשה למצוא בימינו. ולכן החלטנו שחלק גדול מהתשורות בגיוס הנוכחי יהיו חבילות נופש כאן בצימרים המתוקים שלנו. 

אחד הדברים שהכי חשוב לי בגיוס הזה הוא להביא את הספר לכמה שיותר אנשים ואתם יכולים להיות שגרירים נפלאים! בגיוס של סוד הנקודה הטובה היו המון אנשים שקנו חבילות של 10 עותקים מהספר לחלק לחברים או כמתנות לאנשים יקרים. גם באני והאין רוכבים על אופניים ראינו את אותה מגמה.

עכשיו אני רוצה להציע לכם הצעה שקשה לסרב לה: 

תשורות שהן למעשה חבילות הפצה של 10,20 או יותר עותקים + צימר מהמם בגליל בעלות ממש ממש נמוכה. עלות שהיא חצי או פחות משווי המתנות!!!

הערה: מהרו להרשם למי שרוצה את חבילות הצימרים כי התפוסה היא לפי כל הקודם, זאת אומרת ברגע שקיבלתם אישור על התמיכה - אנא שלחו לי מייל ל ranweber@gmail.com עם התאריך שאתם רוצים והחבילה שבחרתם. חייבים לנצל את החבילה עד ה30/6/17 לא כולל חגים ומועדים.. 

כולי תקווה שהגיוס יעמוד ביעדים שהצבנו ונזכה לפגוש רבים מכם כאן אצלנו בגליל בקרוב ממש! 
עכשיו כל מה שנשאר הוא לבחור את אחת מחבילות החלומות מצד שמאל וכך תעזרו לנו להוציא את מחשבי הקיצין אל הדפוס ומשם אליכם לתיבת הדואר.

בואו נעשה את זה ביחד, נוציא לאור ספרות טובה, ספרות שמוסיפה ערך ואור בעולם.

תודה,

רן

 

ספרי הקודמים:


מתוך הטיוטא של מחשבי הקצין (לפני עריכה ספרותית ולשונית...):

 

רב המכר סוד הנקודה הטובה
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.