כל הפרויקטים
אשתרן
הפרויקט של
אופק קהילה
אשתרן הוא ספר שמנסה לחקור את הגבולות האפורים שבין הספרות והחיים.
102%
4,085
מתוך 4,000
0
נותרו
76
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/03/2014

חברים וחברות,

שמי אופק קהילה ואני סטודנט ללימודים לטינו-אמריקאים באוניברסיטה העברית בירושלים. אני כותב ספרים ומוציאם לאור בצורה עצמאית. אשתרן הוא ספרי השלישי.

הטיעון המרכזי של "אשתרן" הוא שלספרות יש כוח לגשר בין החיים לבין המתים. אני לא מתכוון לחיים שלאחר המוות. אני לא מתכוון לרוחות רפאים. אני כן מכוון לעובדה הבאה: כל ספר מכיל קולות, קולות שהפכו למילים ע"י מי שכתב/ה את הספר. מבחינה זו, ניתן לומר שתהליך קריאה של ספר הוא צורה של תקשורת חד סטרית, הוא קפיצה מעל התהום. מתוך המחשבה שהתקשורת היא אחת הפעולות הבסיסיות ביותר של בני אדם חיים, נובע שהספרות מהווה גשר בין החיים והמוות.

פניתי להדסטרט מתוך כוונה לנסות ולהשיג תמיכה במימון הוצאתו של הספר, ובתוך כך לעזור לו למצוא קהל של קוראים. בשל כך, הסכום שקבעתי כסכום לגיוס משקף את הסכום הנדרש כדי להוציא את הספר לאור. 

אני מזמין אתכם לקרוא על הספר וקטעים מתוכו בדף הפייסבוק שלי (ofek kehila mosches), או לצפות בסרטון שהעליתי לכאן ושבו אני מקריא חלקים מהספר בקור הירושלמי.

השקעתי במשך שמונה חודשים את כל כוחותיי כדי לכתוב, לערוך ולעצב לבדי ספר שיגיע ישירות ממני אליכם הקוראים, ללא מתווכים למיניהם ובמחיר הוגן ושווה לכל נפש. כל תמיכה שלכם שתתבטא ברכישה מוקדמת של עותק מהספר תקרב אותו צעד נוסף לעבר הוצאה לאור!

תודה רבה על התמיכה שלכם!

אופק

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.