כל הפרויקטים
המדריך למטייל בשומרון
הפרויקט של
דביר רביב ונתנאל אלינסון
לאחר 3 שנים של עבודת הפקה מאומצת הגענו לרגע הסופי - 650 עמודים מהודרים של המדריך למטייל בשומרון. פרויקט חשוב וראשוני מסוגו, עזרו לנו לסיימו!
171%
136,920
מתוך 80,000
0
נותרו
625
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/01/2014

חברות וחברים יקרים!

אנחנו מתרגשים ומודים לכם מקרב לב על התמיכה והפרגון בפרויקט. התמיכה המהירה שזכינו לקבל בשבועות האחרונים סייעה לנו להשלים את מלאכת ההפקה ולהוציא מוצר מושקע איכותי. אתם כמובן שותפים משמעותיים במפעל החשוב הזה.

הדפסת הספרים הסתיימה וכל שנותר הוא לכרוך אותם. בתחילת השבוע הקרוב יעברו הספרים כריכה ולקראת סוף שבוע זה ייצאו לאור ומיד יישלחו אליכם.

אנו שמחים לשלוח לכם את הספרים ראשונים, חודשיים לפני הוצאתם הרשמית. אנו מעריכים שבתוך כשבועיים וחצי מכתיבת שורות אלו הספרים יגיעו לכולכם.

במידה ומאיזו שהיא סיבה הספרים לא הגיעו אליכם או על כך בעיה אחרת אתם מוזמנים ליצור קשר ונטפל בבעיה בהקדם האפשרי. 

נעדכן שכתובת המייל שלנו ליצירת קשר השתנתה והיא hamadrich844@gmail.com  

מי שמעוניין ויבקש זאת (על ידי שליחת מייל) יצורף לרשימת תפוצה בה נעדכן אחת לשבוע / שבועיים על טיולים בהדרכתנו ברחבי יהודה ושומרון (חלקם ללא תשלום) ופעילויות נוספות בנוגע לטיולים ברחבי הארץ.

שוב, תודה רבה ואנו מקווים שתיהנו מהמדריך למטייל בשומרון, ובעיקר - תצאו בעקבותיו לשטח, למקומות הנפלאים בהם נתברכה ארצנו הקטנה.

להתראות במשעולי השומרון!

דביר רביב ונתנאל אלינסון

חברות וחברים שלום!

כבר שלוש שנים שאנחנו עמלים על הפקת כרכי 'המדריך למטייל בשומרון'. את הצורך למדריך בהיר ומפורט שייתן מענה למטייל, לחוקר וללומד - הרגשנו מהשטח, מאלפי המטיילים שחזרו לטייל בשנים האחרונות בנופי השומרון. על אף שמבחינה תיירותית האזור התפתח מאד - מצפורים, שבילים מסומנים, מעיינות משופצים ועוד... טרם יצא ספר טיולים מקיף שיסייע למטייל שמעוניין להכיר את האזור.

החלטנו כי על אף שאנחנו מוצאים את הספר לבד, ללא שום גוף תומך, לא נחסוך ברמת הכתיבה וההפקה. זמן וממון רב הושקעו בכדי להוציא מוצר איכותי וחדשני שיכבד אזור עשיר כל כך.  

לאחר השקעה עצמית גבוהה בהפקת המדריך, חסר לנו את הסכום הסופי להדפסת הכרכים.

רכישה מוקדמת של כרכי המדריך תעזור לנו לא רק בסכום ההדפסה, אלא גם באינדיקציה לגבי%2

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.