כל הפרויקטים
לי'ד - Li'ed: אלבום ראשון
הפרויקט של
Li'ed לי'ד
הרכב פרוגרסיב מגוון, ששואב השפעות ממטאל, ג'אז, פלמנקו, מוסיקה קלאסית ואפילו ביאליק! החומרים מוכנים - נשאר רק להקליט. בואו לקחת חלק ביצירה!
103%
30,900
מתוך 30,000
0
נותרו
58
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/02/2015
שלום לכם חובבי המוזיקה!
זאת ההזדמנות שלכם להיות חלק מאלבום הפרוג הראשון שלנו באורך מלא!
אז לפניי שאתם שואלים... לאיד? לי-אד? ליד? נחסוך את החשיבה - פשוט לחצו כאן....
אנחנו הרכב פרוג ירושלמי מנוסה שמורכב משתי גיטרות, זמרת, זמר, גיטרה בס, קלידים, תופים והרבה רצון לנגן, בכיכובם של אורי מן, נועם ברום אליהו, הדר פלקסר, יצחק קנאי, נדב גרינהוט ושי טובול.
תשמעו, תתרשמו, ואם תאהבו את החומרים מבטיחים שיהיו עוד המון הפתעות. היום מאוד קל לתמוך במוזיקה ישראלית חדשה, כל מה שצריך זה כמה שניות, ואנחנו נשמח מאוד שתיקחו חלק איתנו באלבום החדש! מוזיקה חיה ובועטת כבר לא חייבת להיות בארבעה רבעים!
כמו שכבר צויין, אנחנו הרכב ירושלמי שמושפע מהמון סגנונות - אם זה מ-Dream Theater, Opeth, Nightwish, Haken ,באך, מוצארט, ג'אז, פיוז'ן, פלמנקו או אפילו חיים נחמן ביאליק. מנסים להביא כמה שיותר לידי ביטוי את המוסיקליות של כל אחד מאיתנו, לשמור על הכל מעניין ונגיש, ומבטיחים שגם אחרי שתשמעו את השירים 10 פעמים עוד תגלו משהו חדש שלא שמתם לב אליו קודם ותמשיכו לזמזם את המנגינה בראש ;)
כל השתתפות בפרוייקט תזכה אתכם במגוון פרסים מגניבים, וככל שהשתתפות גדולה יותר הפרס שווה יותר - ואנחנו נאהב אותכם יותר! חולצות של הלהקה, השם שלכם על הדיסק, שיעורים פרטיים עם חברי הלהקה, הופעה פרטית, ועוד הפתעות מחכות לכם! אנחנו מאוד נרגשים להוציא אלבום חדש לאור,
ורק איתכם נוכל לממש את החלום!
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.