כל הפרויקטים
פרויקט ריינר ושות'
הפרויקט של
הלל ריינר
אלבום בכורה אקלקטי ורב משתתפים זקוק לדחיפה האחרונה שלכם.
106%
10,620
מתוך 10,000
0
נותרו
117
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/12/2013

שלום,

אני הלל ריינר, בן 20 מירושלים.

מזה 6 שנים אני פעיל במועדון לנוער 'המקלט' הנמצא במרכז העיר - בהתחלה כנער, היום כמדריך. במקלט גיליתי את המוסיקה ואת יכולותי המוסיקליות. בו הקמתי את הלהקה הראשונה שלי ובו פגשתי את מי שלימים ילוו אותי בתחילת דרכי כמוסיקאי.

לפני כשנתיים המקלט קיבל תרומה ופתח סטודיו בו התחלתי להתנסות בהפקה וסאונד. בימים אלו, אחרי תקופה ארוכה של עבודה אינטנסיבית, אני מסיים את אלבום הבכורה שלי. חופש היצירה המוחלט שהיה לי הוליד אלבום צבעוני ומגוון שאני מאוד גאה בו.

כל שיר, לפי הצבע שלו, דרש כלים אחרים. כך יצא שהוקלטו 16 נגנים שאת חלקם הכרתי וחלקם קושרו אלי. חלקם לא היו בחדר הקלטות מעולם, וחלקם כבר הוציאו כמות מכובדת של אלבומים. כל שיר ותהליכו.

לינק לארבעה שירים מתוך האלבום-

https://soundcloud.com/h-reiner/sets/album-spoiler

עכשיו כשאני לקראת סיום, תמיכתכם תהיה הדחיפה האחרונה שהאלבום הזה צריך. בלעדיה האלבום לא יצא באיכות ובכמות הראויה לו. אתם מוזמנים להיות חלק מהפרוייקט יחד עם כ20 איש שגרמו לו לקרות.

ראשית, מאסטרינג איכותי הוא תהליך יקר מאוד שדורש ציוד וניסיון רב שאין ברשותי, שנית, הדפסת דיסק והפצתו עולה בהרבה מעל תקציב החייל שלי. כיום, אם אינך פליט תוכנית ריאליטי - הגעה לקהל רחב כרוכה במאמץ סיזיפי ויקר. ובנוסף - סקר השוק הראשוני שערכתי לגבי קליפ, העלה שהפקתו עולה במחירה על הוצאות האלבום כולו.

הופעת ההשקה כנראה תהיה בערב התרמה ל"מקלט" (ב15.12)

וכל המכירות בערב ילכו לטובת המועדון.

במידה ולא, כל הרווחים מההדפסה הראשונה יותרמו למועדון.

תודה רבה!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.