כל הפרויקטים
הדור הבא של "החברתית"
הפרויקט של
הטלוויזיה החברתית
בואו יחד נוביל את הטלוויזיה החברתית להיות אתר חדשות, שאלפים נכנסים אליו מידי יום ולהתעדכן במציאות שאינה מסוקרת ע"י התקשורת.
107%
26,726
מתוך 25,000
0
נותרו
190
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/12/2013
For English version: Campaign  |  Video
דמיינו לעצמכם אתר חדשות עצמאי ששם במרכז אג'נדה המבוססת על ערכים הדומים לשלכם. קרוב לוודאי שתמצאו בוייצוג הולם לנשים ולגברים, סוגיות חברתיות בניגוד לשיח מיליטריסטי שמבוסס על הפחדה ובמה לאזרחים מקבוצות שונות בחברה ולא לפרשנים שיפרשו אותם. אתר חדשות כזה חייב להיות עצמאי ומשוחרר משיקולי רייטינג, כדי שיוכל לבקר את ההגמוניה של שלטון ההון והתקשורת. התכנים בו יהיו נקיים מתוכן שיווקי ומפרסומות (גם לא כאלה של גוגל).
בעצם, אתר כזה כבר קיים והוא "הטלוויזיה החברתית". בעזרתכם נוכל להביאו לחשיפה גבוהה ולנראות משמעותית, על ידי שדרוגו לאתר חדשות יומי.
אנחנו כבר נמצאים כמה פסיעות לפני שינוי, שיאפשר לאתר "הטלוויזיה החברתית" להיות אתר חדשות יומי, אך כדי שזה יקרה אנו צריכים גם את תמיכתכם.
הסקיצות הגרפיות של האתר המחודש כבר מוכנות וניתן לראותן כאן. עתה עלינו לגשת לשלב הפיתוח. גייסנו כבר 8,000 ₪, אנו זקוקים לעוד 25,000 ₪ כדי לסיים את הפיתוח, להריץ את האתר לתקופת ניסיון ולהזין את כל התכנים הדרושים.
למה השדרוג נחוץ:
כדי לספק מענה חדשותי לקהל הישראלי בסוגיות שאינן על סדר היום של גופי התקשורת הנפוצים. מספר הידיעות החדשותיות שמגיע אלינו מהשטח הינו עצום, ועדין אין לנו אפשרות להפיק עבור כל ידיעה כתבת ווידיאו. עם שדרוג האתר, נוכל להזרים גם חדשות כתובות ברמה יום יומית שתגענה מפעילים/ת ומארגוני החברה האזרחית (כמובן לאחר עריכה מקצועית).
מה בפועל אנחנו הולכים לעשות עם הכסף:
אתר הטלוויזיה החברתית הולך להשתדרג מבחינה עיצובית ומבחינת מגוון התכנים. לראשונה הוא יכלול מדורי טקסט כגון: דבר המערכת ועדכוני חדשות מהשטח, מה שיאפשר לנו להיות אקטואליים ורלוונטים. בדרך זו נגדיל את מספר הכניסות לאתר ונגביר מודעות לסוגיות חברתית, מדיניות וסביבתיות.
האתר יעבור גם מתיחת פנים עיצובית, יותאם לצפייה במסכי מחשב רחבים ובמכשירים ניידים.  סדרות ותוכניות כמו המגזין השבועי  |  מיקרופון לדמוקרטיה  |  מבדק תקשורתי - יזכו לבולטות ונראות גבוהה.
אם נגייס יחד את התקציב, נוכל להעמיד את האתר המשודרג כבר בתחילת השנה! זה אפשרי וזה לא בשמים. כל מה שצריך זה שני דברים: תמיכה כספית ועזרה בהפצת דף הקמפיין.
רוצים להכיר אותנו יותר? 
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.