כל הפרויקטים
׳אני ולא מלאך׳ - האלבום
הפרויקט של
כְּרִיכָה רַכָּה
מקליטים אלבום המבוסס על שירים מתוך ספר הביכורים של המשורר אלי אליהו, 'אֲנִי וְלֹא מַלְאָךְ'
110%
14,265
מתוך 13,000
0
נותרו
134
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 13/02/2014

תודה רבה לכל התומכים והתומכות.

ניתן עדיין לתמוך בפרוייקט

ולעזור לנו לסיים את הפקתו!

 

את כְּרִיכָה רַכָּה הקמנו לפני חמש שנים מתוך רצון לחבר בין טקסטים שיריים איכותיים למוסיקת רוק מינימליסטית ומלאת רגש. בסיס הלהקה הוא טריו הכולל את חגי נחתומי, שמלחין את הטקסטים, שר אותם ומנגן בקחון, גל דרום בגיטרה בס, קולות ושירה, ואופיר מינץ-מנור בפסנתר חשמלי וקולות. לפני כשלוש שנים הופיע האלבום הראשון שלנו שהתבסס על טקסטים של זלדהדליה רביקוביץ׳, ט. כרמי, תמיר גרינברג ועוד.

לחצו כאן כדי לשמוע את השיר ׳אהבה׳ של דליה רביקוביץ׳ שהופיע באלבום הראשון שלנו

כעת, לאחר תקופה ארוכה של בחירת השירים, הלחנתם ועיבודם המוסיקלי אנחנו עומדים לפני הקלטת האלבום השני, המבוסס כולו על שירים מתוך ספר הביכורים של המשורר אלי אליהו, 'אֲנִי וְלֹא מַלְאָךְ'. השירים של אלי אליהו הם אישיים מאוד ועם זאת עוסקים בחוויות של כל אדם, והחיבור שלהם עם המוסיקה מצמיח - כך אנחנו מרגישים - יצירה יחודית. על אחד עשר השירים שיכללו באלבום אנחנו עובדים מזה כשנתיים יחד עם הגיטריסט והמפיק המוסיקלי אהרוני בנארי, והופענו איתם פעמים רבות ברחבי הארץ. 

לחצו כאן כדי לשמוע סקיצה של השיר ׳על שפת הלילה׳ שיכלל באלבום החדש

כאן אנחנו מגיעים אליכם; הפקת אלבום היא עדיין עסק יקר למדי וכדי להביא את הפרוייקט לידי גמר אנחנו זקוקים לתמיכתכם. תוכלו פשוט לקנות את האלבום מראש, או לתת סכום משמעותי יותר ולקבל עותקים חתומים של האלבום, להיות מוזמנים להופעת ההשקה ועוד אפשרויות כפי שמפורט באתר. 

תודה שקראתם עד כאן ונשמח אם תבחרו לסייע בהפיכת האלבום למציאות.

חגי, גל ואופיר 

   

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.