כל הפרויקטים
תושבים. משנים. מציאות.
הפרויקט של
אמיר כוכבי
אנחנו מבקשים את תמיכתכם. בואו לעזור לנו לשנות את פניה של הוד השרון. אמיר ויעל.
105%
52,500
מתוך 50,000
0
נותרו
112
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/09/2013

הי.

אנחנו אמיר כוכבי, חבר מועצת העיר הוד השרון ומועמד לראשות העירייה בבחירות הקרובות ויעל ברזילי - מספר 2 ברשימת קצב למועצת העיר.

מועצת העיר היא הדירקטוריון של החיים שלנו כאן. 17 חברי מועצה שאחד מתוכם הוא ראש העירייה, קובעים את סדר היום התרבותי, החברתי, והתעבורתי של כולנו. ברצותם, יפנו תקציבים לחינוך לגיל הרך. לפתרונות תשתית ארוכי טווח, לקיימות קהילתית. ברצותם יפנו תקציבים למוסדות דת חרדים מערים אחרות, לתמיכות למקורבים ולפרוייקטים של האדרה עצמית.

בחמש השנים בהם ייצגתי אתכם במועצת העיר, התאמצתי לעמוד בהבטחה שנתתי עת ביקשתי את אמונכם בפעם הראשונה. הבטחתי לכם אז, שאני לא יודע הכל, אבל אני מבטיח ללמוד מ א' עד ת' כל נושא שיידרש ממני במסגרת היותי חבר מועצה. נלחמתי על נושאי שקיפות ומנהל תקין, הובלתי מאבקים בתחומי החינוך והפלורליזם התרבותי בעיר, פעלתי לייצור תוכניות עבודה, לשימור תמהיל עירוני צודק שמאפשר לצעירים ולמבוגרים כאחד לחיות בעיר הזאת, עיר ששמה את התושבים בראש סדר העדיפויות שלה ומתכננת לטווח רחוק.

היום אנחנו יוצאים לדרך חדשה. דרך שבסופה כולנו נראה מציאות חדשה. מציאות בה העירייה מעמידה במרכז סדר היום שלה את התושב. זה נשמע לכם מובן מאליו. אבל אתם יודעים שזה לא כך. אתם יודעים שהדרך לשם עוד ארוכה.

צעד ראשון בדרך הזאת, הוא להתנתק מבעלי ההון. מאלה שיודעים לסמן מראש את אלה שהם רוצים בתפקידים הציבורים. הם קיימים בכל תחומי החיים. אבל איפה שהפוליטיקה פוגשת נדל"ן, פרסום וכסף - שם הם נמצאים ביתר שאת.

את קמפיין הבחירות שלנו, לראשות העירייה ולמועצה, נעשה איתכם. בעזרת התמיכה שלכם. כל אחד כפי יכולתו, במסגרת החוק. בתמיכות שיאפשרו לכם להמשיך להתקיים מבלי להרגיש בחסרונן, ולנו הם יאפשרו להרים קמפיין צעיר, שונה ומחובר לאנשים ולעתיד של כולנו כאן.

אנחנו לא צריכים מיליונים. אין לנו כוונה "לקנות" את השליחות הציבורית אותה לקחנו על עצמנו. אבל אנחנו כן צריכים את המעורבות שלכם, ותמיכה לפי יכולתכם היא דרך אחת להיות מעורבים בשימור העצמאות של נבחרי הציבור שלכם, אפילו אם אתם לא מהוד השרון. אנחנו מאמינים שהבעת תמיכה שכזאת, מייצרת עוד נדבך של מחוייבות. מחוייבות של התומך לתהליך. כך אנו מקווים כי לא תסתפקו בתמיכה כלכלית אישית בפרויקט הייחודי הזה, אלא תעזרו לנו להפיץ את המסר, לגייס מתנדבים ותומכים אחרים וביחד נשנה מציאות.

כי העיר הזאת שלנו. של כולנו. הגיע הזמן שניקח אותה בחזרה.

שלכם,

אמיר כוכבי ויעל ברזילי

* אנחנו פועלים על פי חוקי הבחירות של מדינת ישראל. התומכים חייבים להיות בני 18 ומעלה, תושבי ישראל, לא יתקבלו תמיכות מתאגיד, לא יתקבלו תמיכות העולות על המקסימום המותר בחוק שהוא 5000 ש"ח  מבית אב (כן, אנחנו יודעים ששמנו מדרגות רק עד 2500, אנחנו מעדיפים מספר גדול של תומכים ממספר גדול של מצלצלים. כי זה גם הפרוייקט שלכם.) כל תמיכה שלא תעמוד בתנאי הסף של החוק, תוחזר. תודה על שיתוף הפעולה!

http://www.youtube.com/watch?v=qrR-0uPlROM&feature=youtu.be

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.