כל הפרויקטים
מיצב אמנות סייט ספסיפיק
הפרויקט של
אלה Ella
פרויקט סיום לימודי בשנקר, מיצב אמנות.
100%
13,725
מתוך 13,700
0
נותרו
46
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/07/2013

הפרויקט מתאר מצב של קונפליקט.

הוא מדבר על קריעה וחיבור. על שני כוחות מנוגדים המושכים בעוצמה למקומות הפוכים, ועל הגישור ביניהם. 
קריעה וחיבור הם הכוחות המלווים אותנו באזורנו מראשית ההסטוריה במישור החברתי והאישי.
לאחר ארבע שנות לימוד במחלקה לאמנות בשנקר, ולקראת פרויקט הגמר שלי, הצטיידתי בפנס והתבוננתי עמוק בפנים בכדי למצוא מה אביא לשיח דרך האמנות שאצור. מה זה שהכי בוער בי, רלוונטי וחשוב גם לחברה בה אני חיה.
ראיתי קריעה בכל הכח. מאבק תמידי וניסיון לגישורו. מערכת יחסים בין כוחות יריבים שקשורים זה לזה בכוחניות, שאני חווה על בסיסי יומיומי, באופן פנימי וכחלק מחברה.
את חווית הקריעה אעביר באיינסטליישן המשתוקק לפתרון הרמוני לקונפליקט האישי או החברתי.
מדובר במיצב גדול ממדים באורך 11 מטר, רוחב 6.5 מ' וגובה 3.65 מ'. המיצב מורכב ממאות רצועות עור במשקל 200 ק"ג - ששימשו בעבר כציוד רכיבה. הרצועות מתוחות בין קירות החדר ומושכות אותם עד כדי הזזתם ממיקומם הסטנדרטי ועיוות הפרספקטיבה בחלל.
כבר בתחילת העבודה על הפרויקט נתקלתי בקושי כלכלי. איך אממן 200 ק"ג ציוד רכיבה כאשר חגורה ממוצעת במשקל 300 גרם עולה כ-250 ש"ח?? הקושי הפך לאתגר ויצאתי למסע איסוף ציוד רכיבה ישן ולא שמיש. ביקרתי במעלה מחמישים חוות סוסים ברחבי הארץ וזכיתי לפגוש אנשים נדיבים, עם יכולת נתינה מופלאה שהצטברה עד כה ל-120 ק"ג ציוד!! חמימות בלב וחיוך גדול ומאושר על פני. אני מלאת הוקרת תודה ומהמקום הזה ניגשת לקושי הכלכלי הנוסף באמונה שלמה שלנדיבות ומעשים טובים אין קץ.
וכך הפרויקט שלי, מבלי משים נבנה על תשתית של נתינה. אני מזמינה אתכם להמשיך לגלגל את כדור הפלא הזה שקם מתוך שיתוף פעולה של חברה יזמית ותומכת. המיצב מרגש ומעורר חשיבה, אך עקב הקונסטרוקציה המורכבת והממדים הגדולים של העבודה, עלויות הביצוע גוברות על יכולתי הכלכלית ולכן להגשמת הפרויקט אזדקק לתמיכתכם:). אשמח לכל עזרה ואודה לכם מעומק ליבי על שבחרתם לקחת חלק.
תודה רבה(:
על מנת להשלים את הפרויקט עדיין חסרים לי:
- 85 מ"ר פלטות גבס + ניצבים + מסלולים
- קונסטרוקטור
- בניית קירות הגבס
- 15 מ' עץ אורן, 10X5
- ציוד נוסף: 60 טבעות ברזל, צבע, ברגים, ניטים, מכשיר ניטים, מחורר עורות, אבזרים ומוצרים נלווים
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.