רק פרחים
הפרויקט של
רציף 5
קבוצה של 5 שחקנים יוצרים שלמדו בבית הספר ליסודות התאטרון מיסודו של יורם לוינשטיין. הקבוצה כותבת חומרים מקוריים ומעלה אותה במסגרת עצמאית.
148%
8,825
מתוך 6,000
0
נותרו
54
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/03/2013

על הפרוייקט:


המחזמר "רק פרחים" הינו תוצר ראשון של אנסמבל "רציף 5", אנסמבל זה מורכב מ-5 שחקנים יוצרים, בוגרי בית הספר למשחק של יורם לוינשטיין, שעובדים על חומרים מקוריים. העבודה על המחזמר החלה בשנת 2008, כתרגיל בית ספרי אשר קיבל פידבקים ותגובות מחמיאות, עם התגבשות קבוצת "רציף 5", התפתח התרגיל למחזה באורך מלא והוצע למספר תיאטראות לילדים.
לשימחתנו הרבה תיאטרון בית ראסל התחבר למחזמר ולקבוצה והסכים להעלות אותו במסגרת רפרטואר ההצגות המופיעות בתיאטרון.
מיד לאחר מכן החלה הקבוצה בגיוס התנדבותי של יוצרים, שחקנים ואנשי מקצוע אשר יסייעו במלאכת הפקת ההצגה.
כעת, אנחנו נמצאים בשלב גיוס הכספים על מנת לממן את חומרי הגלם וההוצאות ההכרחיות על מנת שההצגה תוכל לעלות בתאריך שנקבע. חשוב לציין שבשלב זה, כל העוסקים במלאכה, לרבות התיאטרון, הינם מתנדבים שרוצים לעזור להגשים את החלום ולהעלות את ההצגה בפני הילדים.
אנחנו זקוקים לכם, כל סכום יעזור, בבקשה, הפיצו לחבריכם כדי שנוכל לראות ילד בן 7 מוקסם ומחייך.

תאריך ההצגה: 9.5.13

על ההצגה:


"רק פרחים" הינו מחזה מוסיקלי מקורי לכל המשפחה. המחזה מגולל את סיפורו של מוכר פרחים צעיר, אשר מתקשה להגיד לא ולסרב לבקשותיהם הלגיטימיות יותר והלגיטימיות פחות של הסובבים אותו, ובכך משתדל לרצות את כולם. כמו בחיים וכך גם במחזה, לעיתים הרצון הטוב של האדם מנוצל לרעה או מתפרש כבינוניות, כפי שמקפידה להזכיר לו מנהלת עמדת הפרחים שלו, אשר רודה ומקניטה אותו לאורך המחזה כולו. בסוף המסע המוכר הצעיר מקבל חיזוק ועידוד מגורם לא צפוי ומשאר הסובבים אותו, ובכך מפסיק להתלבט לגבי עצמו וממשיך לדבוק בדרכו החיובית ולא משתנה.

תודה רבה,
בכבוד רב,
"רציף 5"