כל הפרויקטים
תערוכת יחיד: "אזל"
הפרויקט של
שלומית באומן
התערוכה עוסקת חרסית אשר אזלה כחומר גלם טבעי עקב כרייה ושימוש. העבודות בתערוכה עוסקות בשדה טעון המסמן את נקודת האל חזור של התכלות משאבים.
100%
35,050
מתוך 35,000
0
נותרו
108
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/03/2013

ביוני 2013, תפתח בגלריה פריסקופ תערוכת היחיד שלי "אזל". התערוכה "אזל" (מלווה בקטלוג) תיצור דיון על התכלותם של משאבים טבעיים, חפצים או מושגים שאוזלים לנו. התערוכה מפגישה בין חומר קרמי מחרסית מקומית שאזלה בישראל ובעולם (S5), לבין פורצלן – האופנתי והאציל שבחומרים. המאפיינים השונים של חומרים אלו מבחינה תרבותית, טכנולוגית וצורנית מקיימים הנגדה, סדיקה ועיוות של האובייקטים. כך נוצר מתח בין השאיפה לדומה ולמחובר, לבין חשיפת השונה והמשובש. עבודות אלו עוסקות בשדה טעון של התכלותם של משאבים טבעיים, תרבותיים ואישיים.

אני עוסקת בהיבטים מחקריים של שדה העיצוב הקרמי, השואבים את מקור השראתם משאלות תרבותיות וטכנולוגיות מסורתיות ועיצוביות. אני מתייחסת לעיצוב קרמי כתחום בחקר התרבות ובודקת את המתודות שלו בהקשר רחב של התרבות החומרית.

אני רואה את עבודתי כשדה כולל של פעילות, בו מתקיימים במשולב יצירה, חינוך ואוצרות כדרך חיים.

עזרתכם תאפשר להוציא אל הפועל פרויקט זה ולעזור בחיזוק ועידוד המגמה, הרואה חשיבות ועניין בתחומי הקראפט והתרבות החומרית המגיבים באופן רלוונטי למציאות בה אנו חיים.

תוכלו להתרשם מעבודות נוספות ותערוכות קודמות באתר שלי 

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.