כל הפרויקטים
עיתון לאנשים מרגישים
הפרויקט של
כביש אחד
מגזין עצמאי לתרבות, יצירה, רוח ונפש
102%
50,806
מתוך 50,000
0
נותרו
204
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/01/2013

מגזין ישראלי רענן, צעיר וחדשני שייצא לאור בקרוב. מקום לביטוי הלכי רוח ונפש, דיבורים של הלב הפשוט ותקשורת אמיתית בין לבבות, נטולת אג'נדה קבועה מראש. במה למסע היומיומי של כל אחת ואחד מאתנו. 

שום דבר אינו עומד בפני אהבה טהורה

מהטמה גנדי

שלום!

מגזין 'כביש אחד' הוא במה חופשית ומעודדת להלכי רוח ונפש של תושבי האדמה הזאת, דרך טורים אישיים וכתבות במגוון נושאים, שרוצה לראות אור בקרוב ביוזמתם של חבורה צעירה, נלהבת וססגונית.

המגזין הוא כמשב אוויר רענן בנוף התקשורתי בישראל. מגזין שמדבר אל הלב ולא מתחבא מאחורי ניסוחים כבדים וזרים שמונְחים על ידי בעלי אינטרסים. מגזין שמכיל שונוּת וקצוות כהתרחשות נכונה ומפרה ולא כאטרקציה שנלחמת על תשומת לבו של הקורא תוך יצירת זעזוע ורייטינג ריקני. מגזין שפוסע ברגליו את המסע ולא מנחית דעות מלמעלה, מעודד שיח עמוק וקשוב, ושואף ליצור תקשורת אמיתית בין לבבות.

'כביש אחד' הוא ביטוי לתנועה שרוצה להחזיר את ההנאה להתרחשות היומיומית הפשוטה, ואת הכבוד למחפשים.

מה במגזין?

המגזין מתמקד בכל מה שקשור לנפש, עד למעגל העניין הרחב שלה: עבודת נפש, אמנות, תרבות, סביבה, חברה ורוחניות קיומית. במבנה שלו הוא עשוי כמו כל מגזין רגיל: טורים אישיים, כתבות עומק, ראיונות ופינות קבועות. משתתפים בו כותבות וכותבים מכל המגזרים.

המצב כעת

אחרי כשנה של עבודה מאומצת, התרגשנו להדפיס לפני כמה חודשים עשרה עותקים ממשיים מגיליון הדמו, 104 עמודי צבע מעוצבים.

איך מתקדמים מכאן?

                                   

הרעיון שהיה בהתחלה מופשט מאוד, ירד עד לפרטים הקטנים של עיצוב, סגנון, עלויות והצעות מחיר. יש לנו ביד עותק של הגיליון הראשון ומערכת מתפקדת.

עד היום השקענו עשרות אלפי שקלים בפיתוח הרעיון וביצירת הגיליון הראשון. אין לנו תקציב, אנחנו חבורת צעירים שעובדים בעבודות כפיים ומשתכרים שכר מינימום. בתחילת הדרך לא חשבנו שנצטרך להוציא כל כך הרבה כסף בשלב הראשון, ואולי טוב שלא ידענו...

כדי שנוכל לצאת לאור בקביעות מדי חודש אנחנו צריכים קבוצה לא גדולה של מנויים שיהוו את התקציב הבסיסי והיציב של הוצאת מגזין מודפס. בשביל זה אנחנו צריכים לעשות קמפיין פשוט, הרבה טלמרקטינג, ובעיקר לכסות את העלות הגדולה של הדפסת הגיליון הראשון, אותו אנחנו רוצים לחלק בחינם ובצורה ממוקדת לקהל היעד שיוכל להתרשם ולהתעניין במנוי. התכנית המעשית מגובה על ידי אנשי מקצוע בכירים, והמימון העצמי המינימלי לדבר כזה הוא 50,000 ₪.

הפרויקט זקוק לכם

הרבה דברים צריכים להתרחש על האדמה הזאת. אנחנו מאמינים שהמפתח לכל השינויים הוא מהפכה רוחנית. שהעם היושב בציון זקוק, יותר מכול, לתרבות עמוקה ושורשית הנובעת מלב קשוב, ליצירה ישראלית פנימית שתפרוץ החוצה ותכה גלים.

  • אנחנו מציעים לך לקחת חלק במיזם וביצירה ובכך נביא, כולנו יחד, בשורה תרבותית לישראל. בלעדיכם זה פשוט לא יקרה. 
  • על כל תמיכה תקבלו תשורות מקוריות וכמובן: באפשרותכם לתמוך ולקבל מנוי על העיתון ובכך להיות המנויים הראשונים של העיתון.

* אין לכם מושג עד כמה תוכלו לעזור לדבר הזה לקרות, על ידי שיתוף הפרויקט בפייסבוק, במייל וכדומה.

נשמח שתבקרו בדף הפייסבוק המעניין שפתחנו: http://www.facebook.com/kvishehad

תודה רבה לכם על ההקשבה ועל האמונה, תבורכו 

צפו בדוד בן יוסף, מחבר הספר "האם יש סיכוי לאהבה"? מדבר על המגזין:

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.