כל הפרויקטים
סיסטם עאלי - אלבום הבכורה
הפרויקט של
זהר אלמקייס
להקת היפהופ יפואית בארבע שפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית. אחרי שנים של יצירה משותפת והופעות ברחבי הארץ, בדרך לאלבום ראשון.
105%
31,650
מתוך 30,000
0
נותרו
128
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/01/2013

נעים מאוד, אנחנו סיסטם עאלי.

אנחנו רוצים שתשמעו את זה:

אנחנו להקת היפ-הופ מיפו שיוצרת בארבע שפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית – סך שפות האם של חברי ההרכב. אנחנו פועלים מ2006, מאז שנפגשנו בשכונת עג'מי ביפו. חומר הדלק של היצירה שלנו נובע מתוך התנגשות ומפגש עשיר וטעון בין קהילות, שפות, סגנונות מוזיקליים וסיפורים אישיים שעשרת חברות וחברי הלהקה מביאים עימם לבמה.

במוזיקה שלנו אנחנו מבקשים לתבוע מקום לעושר של קולות וזהויות, תוך מימוש הפוטנציאל היצירתי הרב הגלום במפגש ביניהם.

מתחילת דרכנו היצירה המוזיקלית שלנו שזורה בפעילות חינוכית אינטנסיבית עם נוער וצעירים, המאפשרת להביא את הבשורה המוסיקלית והחברתית של סיסטם עאלי למעגלים הולכים ומתרחבים של קהלים ערבים ויהודים, ותיקים ועולים חדשים, ברחבי הארץ.

לפני שנתיים ייסדנו את "בית סיסטם עאלי", מרכז מוסיקה לנוער וצעירים בגבול יפו בת-ים. המרכז מציע מגוון רחב של סדנאות יצירה רב-לשוניות, ליווי להקות צעירות, ותכניות לימוד והכשרה מוזיקליות – מתוך שאיפה לקדם, לפתח ולתת במה לדור חדש של יוצרים צעירים מקומיים, יהודים וערבים, תוך עידוד מפגש ושיתוף הפעולה יצירתי ביניהם.

בימים אלה ממש, אנחנו עובדים בהתרגשות רבה על השלמת ההקלטות של אלבומנו הראשון. השקענו באלבום הזה אמונה, זיעה ושנים אחדות מחיינו, כי אנחנו רואים בו פוטנציאל אמיתי להיות חלק מכריע במהפכה תרבותית לה אנו מייחלים בנוף המקומי.

כדי להשלים האלבום ולהפיצו, אנחנו זקוקים לעזרתכם.

האלבום מופק באופן עצמאי לחלוטין, ללא כל מעורבות של גופים מסחריים, וכל הכנסותיו מוקדשות באופן בלעדי לתמיכה והמשך פיתוח הפעילות החברתית והחינוכית עם בני נוער ויוצרים צעירים ב"בית סיסטם עאלי".

אנו פונים אליכם בבקשה לקחת חלק בהפצת הבשורה של משפחת סיסטם עאלי, ולסי

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.