כל הפרויקטים
יהוא ירון בדרך לאלבום שני
הפרויקט של
יהוא ירון
שנתיים לאחר הוצאת אלבום הבכורה 'דברים יומיומיים כאלה', אני בדרך לקראת אלבום שני, אישי וישיר ומזמין אתכם לסייע לי להוציא אותו בדרך כזו
109%
43,686
מתוך 40,000
0
נותרו
353
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 05/02/2013

שלום,

עכשיו, כמעט שלוש שנים אחרי הקלטת האלבום הראשון, אני מתקרב לסיום ההקלטות של האלבום השני שלי. אחרי שבאלבום הראשון היו שירים שנכתבו בצורה אורגנית במשך תקופה ארוכה ואז נארזו לקונספט אחיד, היה מוזר לכתוב שירים ישר לתוך תבנית האפייה, להמציא את הקונספט תוך כדי הסיפור. גם הסיפור הפתיע אותי - האלבום הזה הפך כבר בשלב מאוד מוקדם לאיזשהו תיעוד של התקופה בה הוא נכתב. כל מיני החלטות שלי להסוות את הכתיבה האישית באמצעים יותר "סיפוריים" ירדו לטמיון בכל שיר מחדש, ואני נשארתי עם השירים הכי חשופים שכתבתי אי פעם.

הנגנים באלבום הם להקת החלומות שלי. כל הלהקה הקבועה שלי פה (שי לוינשטיין, בוריס מרצינובסקי, יונתן לויטל ואביב ברק) יחד עם עדי רנרט בפסנתר ומקהלה קטנה (רות דולורס וייס, הילה רוח, ניר וקסמן ועוד פעם שי לוינשטיין). הקליט אותנו השותף שלי לרוב הפרויקטים, רונן רוט, שגם יעשה את המיקס, באולפני "פלוטו".

כשרוב ההקלטות (והחסכונות) מאחוריי, עוד יש לנו לא מעט עבודה. צריך להשלים את ההקלטות, למקסס אותן ולעשות מאסטרינג בתקווה שעוד לא-כל-כך-הרבה-זמן יהיה בידי המאסטר של האלבום, מה שיביא אותי לשלב הפוסט (עטיפה-הדפסה-יח"צ-הפצה), שהוא גם השלב בו, בעבודה על האלבום הקודם, פניתי לחברת תקליטים על מנת להשלים את התהליך. וזה בדיוק מה שאני עושה גם עכשיו. רק שהפעם אני מציע לכם להיות חברת התקליטים, ולהיכנס לתהליך שיסייע לנו להשלים את האלבום. הגינו כל מיני תמורות מיוחדות לתומכים, מתוך מחשבה על דברים מיוחדים שיישארו לכם כמזכרת לשיתוף הפעולה הזה בינינו.

אני מרגיש שהאלבום הזה הולך ומגבש עצמו כיצירה מאוד שונה מכל מה שעשיתי עד עכשיו, ואהיה מאוד שמח ונרגש אם גם השלב הזה יושלם באופן שונה, אישי יותר.

יהוא

צילום וידיאו יהוא: מיה זיידמן

צילום חזרה: מירב שחם

צילום סטילס: יונתן לויטל

https://www.facebook.com/yehuyaron

נ.ב. נשמח מאד אם תשתפו את הקמפיין הזה ברשתות חברתיות, במיילים לחברים ובכל דרך שרק תעלה על דעתכם. תודה

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.