כל הפרויקטים
'משבי רוח' - הספר
הפרויקט של
מרכז הרצוג
היו שותפים בהוצאת ספרו של יוסקה אחיטוב ז"ל - 'משבי רוח'
240%
24,030
מתוך 10,000
0
נותרו
159
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/01/2013

* בהוצאת מכון שלום הרטמן ומרכז יעקב הרצוג

אנו מזמינים אתכם להיות שותפים בהוצאת ספרו של יוסקה אחיטוב ז"ל - 'משבי רוח'

חברים יקרים, נפעמים ונרגשים ראינו השבוע את כל האהבה והנדיבות של רבים כל כך שבקשו לקחת חלק בהוצאת ספרו של יוסקה ז"ל. הסכום שנאסף גדול לאין שיעור ממה שקיווינו לאסוף, והוא יסייע לנו להוציא את הספר לאור ולדאוג להפצתו ולפרסומו, כך שתורתו של יוסקה תמשיך להשפיע על השיח בחברה הישראלית. אנחנו מודים לכולכם על התמיכה והסיוע. מעשית, אנחנו מסיימים כעת את גיוס הכספים, אך לא ניתן להפסיק את הקמפיין לפני המועד שנקבע מראש, ע"פ חוקי האתר בו אנחנו מתארחים לטובת הפרויקט, לכן דף הפרויקט ימשיך להיות 'באויר' עד ה- 17.1 ואם מישהו מכם או מחבריכם עדיין רוצה להצטרף לפרויקט, תבואו על הברכה. כמובן שכל סכום נוסף יוקדש לספר ולקידומו. אנחנו יוצאים מחוזקים מהשבוע האחרון, בידיעה שכה רבים שותפים לנו ולדרכו של יוסקה, ומקווים כי נשכיל להמשיך את דרכו ביחד אתכם. תודה!

____________________________________________________________

בשנה האחרונה החל יוסקה אחיטוב לכנס את מאמריו בספר. בעזרתכם, אנו רוצים לסיים את המלאכה אותה החל ולצורך כך אנו זקוקים ל 10,000 ש"ח. בעינינו, יש יופי רב ברעיון שהספר יוצא בסיועם של רבים, אותם רבים שיוסקה אהב והמחזירים לו כעת אהבה; אותם רבים שביקשו לשמוע אותו בחייו, משמיעים את קולו גם אחרי לכתו.

איך זה עובד? בשלושה צעדים פשוטים: 
1. בחנו את מדרגות ההשתתפות בצד שמאל >>>
2. בחרו את גובה ההשתתפות המתאים לכם ולחצו עליו.
3. הרשמו לאתר ומלאו את פרטיכם. 
זהו. סיימתם.


עמוד הסליקה מאובטח ביותר ואינו שומר את פרטי כרטיס האשראי כנהוג באתרי הקניות המובילים בעולם.

אנו מעוניינים לגייס את הסכום הנותר עד לתאריך סיום עריכת הספר ב 17/1/13 ולכן אנו זקוקים לעזרתכם בימים אלו ממש.

לפרטים אודות הוצאת הספר או בכל שאלה בנוגע לתמיכה ניתן לפנות
 לחגית ברטוב ב 050-6998331

יוסקה אחיטוב ז

יוסקה אחיטוב ז"ל - מורה ומוביל דרך במרכז הרצוג בפרט, ובציונות הדתית בכלל, הלך לעולמו בראשית הקיץ האחרון. יוסקה ביטא בהגותו ובאורח חייו דגם של יהדות מחויבת ופתוחה כאחת, יהדות של מוסר והלכה, יהדות השמה במרכזה את האדם ונוהגת לפי "דרכיה דרכי נעם וכל נתיבותיה שלום".

על הספר:

'משבי רוח' הוא ביקורת נוקבת ואמיצה שכתב יוסקה אחיטוב במשך כעשור על המגמות המשיחיות המטפיזיות בציונות הדתית. בפרקים השונים הוא מנסה לבודד מרכיבים של מטפיזיות המושכים את הציונות הדתית למחוזות של ניכור, בדלנות, קיצוניות לאומית וקיפאון דתי. מבעד לשורות עולה דאגה כנה לעתידה של הציונות הדתית, מבט מפוכח על מצבה בהווה וחיזוק ערכי היסוד שלה בעבר.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.