כל הפרויקטים
הסוחרת בזיכרונות
הפרויקט של
יערה רוזנבליט - מגדסי
"הסוחרת בזיכרונות" מוכרת את הזיכרונות שלכם במכירה פומבית חד פעמית.
101%
4,050
מתוך 4,000
0
נותרו
69
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 23/12/2012

"הסוחרת בזיכרונות" הינו פרוייקט במסגרת פרוייקט גג שקראתי לו "אומנות לכל פועלת", פרוייקט הגג נוצר מתוך שני צרכים מרכזיים:
האחד, הינו הנגשת האומנות לקהל הרחב, לרחוב, לכל מי שאינו רגיל לצרוך אומנות, אינו מורגל בכיתות רגליו בגלריות ובמוזיאונים. הצורך השני הינו צורך אישי להציג אומנות ללא "אישור" הברנז'ה האומנותית הקיימת ונסיון לפרוץ את המסגרות האליטיסטיות הקיימות.
באמצעות ההצגה ברחוב, והשארת היצירות במקומן לאחר סיום הפתיחה החגיגית, אני מעבירה את המסר כי האומנות היא של כולן! אין עליה בעלים חוקיים והיא מיועדת לקהל הרחב הן מהמקום של האומנית והן ממקומה של צרכנית האומנות.

לאחרונה הבנתי כי בכדי לייצר אומנות סוציאליסטית שזמינה לכל פועלת אני זקוקה לתמיכה. בכדי שהפרוייקט אכן יתרחש כפי שאני מדמיינת אותו אני זקוקה לתמיכה רחבה של אנשים מכל סוגי הקהלים שמעוניינים ומעוניינות לקחת חלק באומנות סוציאליסטית. 
הפעם אני הולכת לסחור בזיכרונות שלכם. בחודשים האחרונים יצאתי בקריאה נרגשת לכל מיודעי כי אני זקוקה לזיכרונותיהם. כל מי שהעניק לי מזיכרונו, העניק לי גם ייפוי כוח על הזיכרון, כך שאני יכולה לעשת ככל העולה ברוחי עם זיכרונותיו. לאחר חודשי עבודה ארוכים בהם הכנסתי וניכסתי את הזיכרונות הרבים שהגיעו אליי אני מעוניינת להציג אותם כשלי בתערוכה ואף מוכרת אותם במכירה פומבית במחירים מצחיקים המתאימים לכל פועלת.
המכירה עוסקת בשאלות של זיכרון וסחירה בו בחברה שמוכרת את עצמה לדעת.

אז מדוע אני זקוקה לתמיכתכם?

הייתי רוצה שהפרוייקט ברחוב יהיה לא פחות מרשים מכל תערוכה שמתרחשת במוזיאון ומוזמנת אליה הברנז'ה התל אביבית. לשם כך הפרטים צרכים להיות מדוייקם, הפרוייקט מצריך מסגרות לעבודות, תקציב שיממן תפאורה שתתאים לקונספט של מכירה פומבית: פודיום, במה, שטיח אדום, עמודי תצוגה. נוסף לכך הפרוייקט זקוק לתאורה ראוייה לאומנות ולחימום הראוי לחודש ינואר הקריר (כדי שאתם ואני לא נקפא מקור שם ברחובות תל אביב). לסיום, בפתיחה כמו בפתיחה אנו מכבדים את האורחים בתופינים ושיכר, כדי שאלו יהיו איכותיים ממש כמו בפתיחת תערוכה במוזיאון הפרוייקט זקוק לכם!

אשמח אם תיקחו חלק בפרוייקט ותגיעו למכירה הפומבית!

פרטים בעמוד ה FACEBOOK של הפרוייקט לחצו כאן

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.