כל הפרויקטים
בלאק גורו מקליטים באפריקה
הפרויקט של
בן אילון
בלאק גורו נוסעים לאפריקה להקליט אלבום ראשון מסוגו עם אומנים אפריקאים מהשורה הראשונה. אנחנו זקוקים לכם בכדי לגרום לזה לקרות!
101%
60,817
מתוך 60,000
0
נותרו
130
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/01/2013

שלום... אנחנו BLACK GURU.

התיכנון המקורי היה לנסוע שני חברי הרכב בכדי להקליט כמה חברים אומנים מקומיים ולשלבם באלבום הקרוב, אך בין לילה הפרוייקט תפס תנופה וגדל למימדים עצומים ואיתו גם התקציב.

נתחיל בזה שללא התמיכה שלכם, לא נוכל להגשים את הפרוייקט המתוכנן... אנו זקוקים לתמיכה קודם כל על מנת להבטיח את שילובם של האומנים ידועי השם (ראו בסרטון). על מנת להגיע למצב בו נוכל לנסוע בהרכב מלא, אנו חייבים לגייס את מלוא סכום היעד, במידה ולא, נסע רק שני חברי הרכב ועניין ההופעה בפסטיבל וכיתות האומן יירדו מהפרק.

האלבום נמצא בשליש הדרך, ולאחר הנסיעה לאפריקה נחזור ארצה לעבודה אינטנסיבית של הקלטות נוספות, אירוח אומנים ישראלים, עריכות, עיצוב, הדפסה, הפקה, הופעות השקה עם אורחים מחו"ל ועוד! אנו מציעים לכם לקחת חלק חשוב בפרוייקט ובכך להבטיח את קיומו והצלחתו.

מצד שמאל תוכלו למצוא תשורות רבות ומגוונות, שוות בערכן לסכומי התמיכה השונים, בחרו את התשורה המתאימה לכם ודעו כי אנו אסירי תודה על כל התמיכה. יחד נוכל להביא מוזיקה טובה לעולם ואתם תהיו הראשונים להנות ממנה!

-------------------------------------------------------------------------------

ממש לאחרונה הצטרפה אלינו זמרת נדירה -----> דניאל קריאף, ואתם לא מאמינים מה אנחנו הולכים לעשות. אנחנו נוסעים למסע מטורף באפריקה שיתחיל בהקלטת אלבום מיוחד בו הולכים להשתתף מוזיקאים אפריקאים בסדר גודל שקשה לנו לתאר:

Omar Pene, מגדולי הזמרים בסנגל שאהב את המוזיקה שלנו והחליט להשתתף בפרוייקט, Moustafa Kouyate, מאסטר Djeli Ngoni - כלי מיתר מסורתי ממדבר הסהרה, ומשפחת המתופפים הידועה בהנהגתו של Doudou Ndiaye Rose. 

מה עוד...?

הזמינו אותנו להופיע בפסטיבל מוזיקה ענק בסנגל בו משתתפים מידי שנה מיטב האומנים האפריקאים, וכ10,000 מבקרים. נעביר כיתות אומן בבתי ספר, אוניברסיטאות וגני ילדים ונחשוף את הקהל המקומי לתרבות הישראלית ולשפה העברית. ואם כל זה לא מספיק, ננגן בשני אירועים הומניטריים בשיתוף שגרירות ישראל בדקאר, בירת סנגל.

אנו זקוקים לתמיכתכם בכדי להגשים את החלום, לצאת למסע ולהקליט אלבום שייצור שיח רב תרבותי עשיר ומגוון. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק פעיל ביצירה ומאחלים לכולנו בהצלחה.

----->> תודה <<------

BLACK GURU

דניאל קריאף, בן אילון, יאיר השחר, יאן אילון וגיא לוי

קישורים:
-----------
בלאק גורו בפייסבוק: 
קטעי וידאו של  Black Guru (ההרכב הקודם):
כתבות
מידע חשוב נוסף:
--------------------
- הנסיעה לאפריקה, כרטיסי הטיסה ועלות השהות אינם ממומנים על ידי שום גוף ממשלתי.
- שימו לב, כי תמיכה בפרוייקט איננה "תרומה" אלא רכישה של חבילות ותשורות להנאתכן/ם!
- עזרו לנו בהפצת הפרוייקט הזה על ידי פרסומו בפייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת.
תראו כמה זה חכם ופשוט:
מתכוונים לרכוש את האלבום?
תוכ
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.