כל הפרויקטים
"חיים בסרט" – האלבום השני
הפרויקט של
Los Caparos
כפרוס ממשיכים לשמח אתכם בגרוב חוצה גבולות. אלבום חדש כולל 12 שירים, מתוכם 7 בעברית, שירים באנגלית רוסית ואפילו בספרדית!!
101%
40,253
מתוך 40,000
0
נותרו
308
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 23/12/2012

"חיים בסרט – זה בכלל לא קל!" (מתוך שיר הנושא של האלבום)


שלום חברים!

אנחנו שמחים לבשר לכם שאוטוטו האלבום השני שלנו מוכן.

זה לא היה קל! קודם כל, נאלצנו סוף סוף ללמוד עברית ואפילו כתבנו כמה שירים בשפת הקודש. למעשה, יותר ממחצית השירים באלבום הם בעברית, כך שכעת תוכלו לא רק לזמזם אותם במקלחת, אלא גם להבין מה אתם שרים מבלי להעזר בחבר רוסי תורן. כמובן, יש גם אנגלית ורוסית, וכפי שאתם מכירים אותנו, לא הסתפקנו בזה והוספנו גם אחד בספרדית לשם הרחבת האופקים.


זה לא היה קל, כי השתדלנו לא לוותר ולא להתפשר מבחינה אומנותית, להמשיך לחקור סגנונות מוזיקליים מתקופות ותרבויות שונות, לחבר אותם לקונטקסט שלנו ולשפר את הסאונד והביצועים.

כמו באלבום הראשון, גם פה אנחנו שיתפנו פעולה עם כמה אומנים ישראליים מדהימים. הפעם אלה הם אסף ואייל תלמודי, עידן K ודן תורן, אשר כתב מילים לאחד השירים באלבום.


ובמיוחד זה לא היה קל, משום שאת כל הפרויקט הזה הפקנו, ניהלנו ומימננו באופן עצמאי לגמרי. אחרי שנתיים של עבודה קדחתנית השירים נכתבו, הוקלטו, מוקססו, בושלו וטובלו במיטב התבלינים שיש במטבח של לוס כפרוס והמפיק המוזיקלי בנו הנדלר.

אבל עדיין עומדות בפנינו כמה משימות – מאסטרינג, עיצוב גרפי, קמפיין תקשורתי ועוד. ובהתחשב בעובדה שגם את האלבום הקודם עשינו בעצמנו, כעת הגענו למצב שעל מנת להשלים את המלאכה אנחנו זקוקים לכם.

בתמורה לתמיכה שלכם אנחנו נשמח להביע את הערכתינו בדרכים יצירתיות ולהציע לכם מגוון צ'ופרים וחוויות בלעדיות עם לוס כפרוס.

תעזרו ל"סרט" שלנו להפוך למציאות! זה אולי לא קל, אבל בעזרתכם זה יכול להיות אפשרי.

אוהבים אותכם!

לוס כפרוס


אנחנו לוס כפרוס

אנדרי בר, אנטון קוליאדקו,  ארקדי יעקובסון, זיו טלר, עמית קמינר

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.