כל הפרויקטים
"דם כחול" - כרך שני
הפרויקט של
ורד טוכטרמן
"דם כחול", ספר הערפדים הישראלי של ורד טוכטרמן, דורש המשך. המשך דורש כתיבה. כתיבה דורשת זמן. זמן דורש כסף.
157%
15,668
מתוך 10,000
0
נותרו
114
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/11/2012

עדכון 2

סוף הקמפיין מתקרב, ולבקשת הקהל אני מוסיפה, שוב, תשורות נוספות. רוצים סיפור לפי הזמנה, בנושא שתמיד רציתם שאכתוב עליו, או על קטע שהייתם רוצים להרחיב מ"דם כחול"? עכשיו האפשרות נתונה לכם.
וכמו כן, תוכלו להזמין את חולצת הקמפיין כדי להראות לכולם שאתם תומכים.
וכמובן, כמו קודם, תוכלו להזמין בהזמנה מוקדמת את העותק שלכם של ספר ההמשך, שנמצא כבר בכתיבה בימים אלה, במחיר אטרקטיבי.

עדכון 1

הקמפיין הזה היה הצלחה אדירה מהרגע הראשון, ועברנו את רף המינימום של 10,000 ₪ כבר אחרי 19 שעות. אבל בכך זה לא נגמר. קבעתי את הסכום של 10,000 ₪ כסכום מינימלי שיאפשר לי להקדיש חודש אחד לכתיבה, אבל ברור שיהיה אידיאלי אם יהיה לי יותר מחודש אחד פנוי. לשם כך, אני קוראת לכם: המשיכו לעזור לי להפוך את הקמפיין הזה להצלחה אדירה כפי שהיה עד עכשיו. הפיצו את הקמפיין, ספרו עליו לחבריכם שעשויים לרצות לרכוש את ספר ההמשך של "דם כחול" ברכישה מוקדמת ובמחיר כדאי ולהאיץ את הוצאתו לאור באותה הזדמנות, ובדקו מדי פעם אילו תשורות חדשות נוספו. לבקשת הקהל נוספו עוד שלושה שמות דמויות משניות לרכישה (אחרונים בהחלט), וכן האפשרות לרכוש פוסטרים חתומים של הכריכה.

יש תשורה מיוחדת שאתם מעוניינים בה? שלחו הודעה, מי יודע, אולי אוכל להיענות.

בואו נוכיח ביחד שיש עתיד לקשר הישיר בין סופרים לקוראים בארץ, ושכתיבה היא, למרות הכל, אמנות ששכרה בצדה.

ב"דם כחול" (יניב, 2011) הכרנו את חן, חובבת ערפדים ורווקה טרייה בניגוד לרצונה, שמגלה את סוכנות דם כחול, סוכנות המציעה לאנשים כמותה עסקה מפתה ומשתלמת - הגשמת פנטזיית הערפדים שלהם, בתמורה לדם טרי. הכרנו איתה את אלן, ערפד מסוכנות דם כחול שבו חן התאהבה, עד שנעלם יום אחד (או לילה אחד) באופן מסתורי, ויצאנו איתה למסע חיפושים אחר הערפד האובד, שבו גילתה על דם כחול בפרט ועל ערפדים בכלל דברים שלא ציפתה לגלות.

דם כחול: הטריילר

לחן נותרו המון שאלות פתוחות, שאלות שעתידות להיענות - לפחות חלקן - בספר השני בסדרת "דם כחול". אבל לשם כך, הספר, שכבר מתוכנן במלואו, צריך להיכתב. חן תומכת בכך, הקוראים תומכים בכך, אני תומכת בכך - ורק הזמן הדרוש לצורך הכתיבה לא תומך בכך.

אתם בטח יודעים שסופר, בארץ, זו לא בדיוק קריירה יוקרתית ורווחית, וקשה למצוא את הדרך לפנות מספיק זמן לכתיבה. לכן פתחתי את הקמפיין הזה - כדי לגייס את הכסף הדרוש למחיה לחודש אחד ולפנות את הזמן לכתיבה. חודש מרוכז אחד יספיק לי כדי להשלים את עיקר העבודה ולהבטיח שחן תצליח לגלות את התשובות לשאלות שמציקות לה כבר מאז צאת "דם כחול".

אז הנה העסק: תנו לי כסף, ואני אתן לכם ספר המשך. עד כדי כך פשוט.

סקיצה ראשונית של עיצוב החולצה

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.