חורימבה.נט "חורים ברשת"
הפרויקט של
חורים ברשת
לוקחים את חורים ברשת לשלב הבא ומקבלים מתנות שוות קליק ואתם בפנים !
140%
209,262
מתוך 150,000
0
נותרו
315
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 09/08/2012

תמכו בנו ועזרו לנו לפתח עיתונות עצמאית וחדשנית .שתפו את היוזמה עם חברים. אנחנו מאמינים שנוכל לבנות ביחד פלטפורמה עיתונאית משפיעה ומעניינת שתתן פייט לכל אתר גדול. יש גם מתנות והטבות שוות. תמכו עכשיו בקליק בכל אחד ממסלולי התמיכה המפורטים כאן בצד שמאל >>>>

שלום קוראים שלנו,


בטח שמתם לב שבשנתיים האחרונות "חורים ברשת" צמח מבלוג קטן לאתר מוביל ומשפיע בחזית הדיגיטלית, שמביא לכם את הסיפורים הכי וויראלים וכל מה שמעניין עכשיו ברשת. שמחנו לגלות הרבה אנשים שמזדהים עם האתר והפכו עם הזמן ל"ציידי התוכן שלנו", העיניים והאוזניים שמדווחים לנו על כל מה שקורה בשטח. כלומר, ברשת. הרבה מהסיפורים שהתפרסמו באתר נולדו רק בזכות המעורבות שלכם.  

למרות התגובות הרבות, הלייקים והשיתופים שהעידו על צמיחת הקהילה, מתכונת הפעילות שלנו נותרה כשל אתר חדשות קלאסי. קיבלנו הרבה יותר טיפים לכתבות ולנושאים מכפי שהצלחנו להתמודד עמם במסגרת כח האדם שלנו.


לכן גייסנו כותבים נוספים והגדלנו את כמות התכנים אבל הבנו שהיום גם זה לא מספיק. יש המון סיפורים טובים שמחכים לנו שם בחוץ וקהל איכותי וחזק שיודע מה חדש, מה בוער ומה קורה. אנחנו רוצים להקדיש יותר מקום ביטוי לידיעות שלכם, לשתף תכנים מגניבים ולבנות את אתר החדשות החברתי הגדול והחזק בישראל. לכן החלטנו על פרויקט הדור הבא שאנחנו קוראים לו חורימבה.נט. הרעיון שעומד מאחוריו הוא להציב את הקהילה על הבמה ולאפשר לה לתרום ולהשפיע על התכנים הטובים והמעניינים שיתפרסמו אצלנו. התוצאה תהיה יותר סיפורים טובים, מגוון דעות ויותר תוכן איכותי.  

איך זה יעבוד?

למעשה, הדור הבא של "חורים ברשת" יהפוך את האתר לשלכם בדיוק כפי שהוא שלנו. נתקלתם בנושא מעניין? רוצים לדווח על מידע חדש? תוכלו לפרסם פוסט משלכם באתר וגולשים אחרים ידרגו אותו. ככל שפוסט יקבל פידבקים טובים יותר כך יגדל הסיכוי שלו לככב בדף הבית של האתר.


כך הגולשים יהפכו לעורכים ובסיוע הקהילה נוודא שתכנים רלוונטיים יבלטו: כתבות בעלות ערך חברתי, מדעי, ויראלי, מעורר השראה ואחרים. כותבים תכנים מעניינים בבלוג או באתר אחר? אין בעיה. תוכלו לפרסם את המאמר גם אצלנו ולהפנות את הגולשים לאתר המקורי. תרמתם הרבה פוסטים שקיבלו הרבה לייקים על ידי חברי הקהילה? תעלו בדירוג המשתמש שלכם ותוכלו לבסוף להמיר את הציון שקיבלתם בהטבות.

במסגרת חורימבה.נט יעוצב מחדש כאתר חדשות חברתי,  המותאם גם לפלטפורמות ניידות בהן אייפון, אייפד ואנדרואיד. הממשק יהיה ידידותי, העיצוב מודרני, השיתוף לרשתות חברתיות יהיה פשוט וקל. נפתח אתר מודרני ומתקדם שיספק את החוויה האולטימטיבית ויציב את הגולש בראש מעייניו. נגייס סכום גדול מכפי שתכננו? הכסף יופנה לכותבים וישמש להרחבת היצע התכנים שלנו.

הצטרפו אלינו

אז מה צריך לעשות? אתם יכולים לעזור לנו לממש את החזון המלהיב הזה, שדורש זמן וכסף. חשבנו שזה טבעי לפנות לקהילה שלנו, אתם, הקוראים שלנו, ונגייס מהם את הסכום הדרוש לנו.