כל הפרויקטים
ערכת הרכבה ראשונה
הפרויקט של
PaperCat
ערכת הרכבה ראשונה לגילאי 4-8 נועדה לתת מענה לגילאים צעירים, הרוצים להתנסות בחווית הרכבה בפעם הראשונה
100%
25,050
מתוך 25,000
0
נותרו
50
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/08/2012

אנחנו, איתן שילה והדר קמחי - זוג מעצבים וזוג בחיים- פועלים החל משנת 2009 תחת המותג  PaperCat .


אנחנו עוסקים בפיתוח ועיצוב מוצרים וצעצועים על טהרת הנייר והקרטון. אנחנו מייצרים את כל מוצרינו בארץ, ומשווקים אותם בחנויות מוזאון, חנויות עיצוב, חנויות ספרים פרטיות ובוטיקים קטנים בארץ ובעולם. הנה קישור לראיון שנעשה איתנו ב: xnet 
פרטים נוספים עלינו ניתן למצוא באתר: www.papercatdesign.com
ב facebook  תחת  PaperCat (עם תמונת המטוס)

הסיפור מאחורי המותג

הרעיון מאחורי המותג נולד מתוך רצון לשלב בין תחום עיצוב המוצר (של איתן) ותחום האיור והעיצוב הגרפי (של הדר).

כשנולדו ילדינו, נוצר בנו געגוע לעולם הנאיבי של הילדות של פעם, לצעצועים שהיו מלאי תום וצבעוניים, לרוב עשוים מעץ, פח או נייר.

היום, בעידן האינטרנט המהיר, המיתוג, המיסחור והפלסטיק- השאיפה שלנו היא ליצור מוצרים שדווקא מחזירים את העבודה עם הידיים, את הסבלנות, הריכוז ואת דחיית הסיפוקים. מוצרים שיש בהם אתגר ותהליך מחשבה בשילוב עם אסתטיקה.

החזון שלנו

החזון של PaperCat הוא ליצור מוצרים מעוצבים ומאוירים על טהרת הנייר והקרטון, מוצרים משמחים וצבעוניים עם דגש על איכות, תחכום ואסתטיקה. מוצרים המשלבים ניחוח נוסטלגי עם "טוויסט" עדכני.


המוצרים שלנו

1.   Happy Paper Toys חוברות של סדרות צעצועי נייר להרכבה עצמית

סדרות צעצועי הנייר מיועדות לילדים וגם למבוגרים חובבי רטרו ועיצוב, לאספנים, ולכאלה שאוהבים להרכיב ולבנות.  טווח הגילאים נע בין 6-120. יש צורך בדבק (רצוי מהסוג המהיר).

גילאי 6-11- הרכבה בעזרת הורה או מבוגר המשלב גם חוויה של "זמן איכות" משותף.

גילאי 11 ומעלה-  יכולים להנות מאתגר ההרכבה בכוחות עצמם.

תהליך ההרכבה משלב חשיבה קוגניטיבית, פיתוח מוטוריקה עדינה ואינטיליגנציה לוגית, ופיתוח יכולות דיוק.  בתום חווית ההרכבה המאתגרת, ניתן להנות מצעצועי הנייר כמשחק, או קישוט. 

הסדרות הקיימות הן:

  1. סדרת התחבורה - The Magical Journey 

  1. סדרת הרובוטים - The Return of the Robots

  1. סדרת בובות עולם Dolls of the World

 

2. Delightful Paper Doll Chains - שרשראות קישוט מנייר במגוון דמויות

שרשראות נייר בדמויות צבעוניות ומעוצבות, לתלייה כקישוט נפלא לכל מטרה: בחדר ילדים ולארועים שמחים. קיימות 6 שרשראות בדמויות שונות: נסיכות, מלאכים, פיראטים, רובוטים, ארנבונים ופיות-פרחים.

3. מסגרות קרטון מעוצבות לתמונות

-       מסגרת Mi Casa- מסגרת בצורת בית ובה 5 חלונות ל-5 תמונות פספורט קטנות.

-       מסגרת Bon Voyage- מסגרת מסוגננת ומאוירת כחווית נסיעה של נוף הנשקף מחלון הרכב, אשר משתנה מאורבני לכפרי. מיועדת לתמונה בגודל 10X15.

הפרויקט החדש

(בתמונה: אלמנט מתוך הערכה המתוכננת...)

ערכת הרכבה המיועדת לגילאים צעירים (4-8) ללא שימוש בדבק, ומותאמת ליכולות המוטוריות של גיל זה. זוהי בעצם ערכת הרכבה ראשונה, לצורך התנסות בחוויה ההרכבה בפעם הראשונה. הערכה עשויה מנייר קשיח, והיא מעוצבת ומאוירת בצבעוניות כמיטב המסורת של מוצרי PaperCat . הערכה מתאימה לבנים ולבנות כאחד.

שלבי ההרכבה פשוטים: שליפת האלמנטים (ללא צורך במספרים), הרכבה מהירה בשני שלבים, ו...קדימה התחל במשחק!! חווית ההרכבה חשובה מאין כמוה לפיתוח מיומנויות בגילאים צעירים, הן של מוטוריקה עדינה וחשיבה לוגית-צורנית, הן של מיומנויות ריכוז, למידה וסבלנות, והן של פיתוח הדימיון בשלב המשחק.

אנחנו מאמינים שערכת זו מושכת את הילד לרצות להרכיבה, בזכות הדמויות המאוירות והצבעוניות המשדרות שמחה ומכניסות לעולם קסום של דימיון. ההרכבה הפשוטה והמהירה בשני שלבים אינה מרתיעה את הילד הצעיר, אלא בעצם מחזקת את ביטחונו ביכולותיו, וסוללת את הדרך להתנסויות באתגרי הרכבה מסובכים יותר.

תהליך העבודה

חיפשנו דימויים שילדים יוכלו להתחבר אליהם מיידית, ובעצם עיצבנו ערכה אחת שמותאמת לבנים ולבנות כאחד. אנחנו משקיעים זמן רב באיור ועיצוב הדמויות מבחינה גרפית. וכן בצורניות ובדרך ההרכבה של כל דמות. חשוב לנו שתהליך ההרכבה יהיה "חכם", ולא ימשך זמן רב מדי. כלומר שלב הלמידה וחווית ההרכבה יטמע בילד אך יפנה מקומו במהירות יחסית לזמן המשחק. לצורך כך חשוב לתכנן את הצורניות של הדמויות בצורה נכונה.

שלב עיצוב הערכה כמוצר סופי הוא בעל חשיבות עליונה. העטיפה של המוצר היא בעצם זו שמוכרת את תוכנו, ואנחנו משקיעים מחשבה בבחינת גודל המוצר, התחושה ביד כשמחזיקים אותו,  הייחוד שלו, והאסתטיקה שלו.

תהליך הייצור, השיווק וההפצה

שלבי הייצור כוללים הדפסה, דפיקת שטנץ , אריזה ושינוע. מאוחר יותר מגיע שלב השיווק וההפצה של המוצר, וכן שלב הפרסום של המוצר שגם הוא דורש תקציב מסוים, והוא חלק חיוני כדי שהמוצר יגיע לתודעת הציבור.

עבור שלבי הייצור,  אנו נדרשים לשלם סכום גבוה מראש, על מנת שהמוצר יוכל להתקיים. תמיכה בשלב זה תסייע לנו לייצר במהירות, ולהגיע עם המוצר לחנויות בארץ ובעולם. עצם התמיכה מסייעת  גם לפרויקט הבא: כיוון שפרויקט זה מומן,  אנחנו מיד ניגשים לעבודה על הפרויקט הבא, ולא צריכים להמתין להחזרי תשלומים למיניהם.

בנוסף אנחנו גם מייצרים מחדש מוצרים קיימים, ונדרשים לשלם מראש את עלות הייצור על כל שלביה, דבר שעלול להאט את היכולת שלנו לייצר מוצרים חדשים.

תמיכתם חשובה לנו, ואנחנו נשמח להמשיך לפתח, ליצור, ולהביא לעולם עוד ועוד מוצרים שמחים! באמתחתינו המון רעיונות למוצרים חדשים שרק מחכים לצאת אל העולם...

תודה מקרב לב לכל מי שמאמין בנו ותומך בנו!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.