כל הפרויקטים
"כל החתיכים אצלי"
הפרויקט של
מונוקרייב
החתיכים עושים אלבום שני: 10 שירים, הרבה גיטרות, בחורה אחת שחושבת שמגיע לה הכל ו-3 בחורים שלא ממש אכפת להם
108%
16,270
מתוך 15,000
0
נותרו
67
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 13/05/2012

אנחנו עובדים קשה והנה אנחנו מתקדמים לאלבום השני! בינתיים, קבלו את הסינגל הראשון שלנו!


שלום, אנחנו כל החתיכים אצלי,
אנחנו להקה. את האלבום הראשון שלנו הוצאנו בחברת התקליטים "נענע דיסק" ובתמיכתם הכלכלית. את האלבום השני אנו מפיקים בימים אלו באופן עצמאי לחלוטין וללא תמיכה כלכלית מאף גורם. זה לא אומר שלא יהיה לו בית והפצה מסודרת בחברת תקליטים, זה רק אומר שהפעם בחרנו שההשקעה הכלכלית תהיה כולה עלינו.

עד כה השקענו סכום נכבד למימון ההקלטות (באולפני פלוטו), הטכנאים, ההפקה, המיקסים וכל מה שכרוך בהוצאת אלבום חדש. נותרו עוד מספר שלבים קטנים: סיום המיקסים, המאסטרינג, הגרפיקה, ההדפסה והקמפיין שילווה את הוצאת האלבום. אז למרות שאנחנו מאד אוהבים לעשות הכל בעצמנו, ובמיוחד את האלבום שלנו, הגענו למצב שבו אנחנו צריכים קצת עזרה. ומי שחינך אותנו לימד אותנו שזו לא בושה לבקש עזרה, במיוחד אם יש בצידה גם תמורה.

אז שימו לב: לטובת סיום פרויקט האלבום אנו נדרשים לגייס סכום כספי שיעזור לנו להשלים את הפרויקט ולנשום לרווחה. כל מי שיעזור לנו להשלים את האלבום ייהנה בתמורה ממגוון מתנות חביבות מהלהקה, כאות תודה על התמיכה: אלבומים חתומים, כרטיסים להשקה, חזרה פתוחה, ארוחת גורמה עם הלהקה ואולי אפילו דייט פרטי :) - מה שאומר שאנחנו הולכים לבלות הרבה זמן איכות ביחד, שזה בכלל כיף. אתם חמודים מאד, ותודה מראש!

גלעד, נמרוד, הוד ואיה,
כל החתיכים אצלי.


קראו עלינו עוד בעמוד הפייסבוק שלנו

כל החתיכים אצלי

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.