ז'קלין
הפרויקט של
תומר וינברג
"ז'קלין" הוא סרט עצמאי קצר המספר על גבר שבאמצעות ההנחיה של מכשיר ה GPS שלו מצליח למצוא את הדרך לפתרון חייו האבודים.
101%
3,304.1
מתוך 3,300
0
נותרו
14
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/02/2012

בתחילת הסרט יוסי מוצא את עצמו אבוד. הוא מפעיל את הGPS כדי לשוב הביתה אלא שלמכשיר, העונה לשם ז'קלין, יש רצון משלו. מתפתחת ביניהם מערכת יחסים מיוחדת, שבסופה מובילה את יוסי אל היעד. השאלה היא - איזה יעד?
הסרט "ז'קלין" נוצר מתוך כוונה ליצור סרט קצר ומיוחד משלנו, כדי לממש את עצמנו מבחינה יצירתית. כל יוצרי הסרט הנם אנשי מקצוע צעירים, ולכן דרוש לנו סיוע כספי כדי להוציאו לפועל. התסריט הצליח לשבות את כל קוראיו וכבר מצאנו שחקנים, אולם בלי גיוס הסכום המבוקש לא נוכל להוציא אותו לפועל. עזרה שלכם, קטנה ככל שתהיה ונדוש עד כמה שזה ישמע תוכל לעזור לנו להגשים חלום (בצורת סרט).
במשך תקופה ארוכה חיפשתי סיפור שאוכל להפוך אותו לסרט קצר שאביים, עד שנתקלתי ב"ז'קלין" (שכתב מתן פורטנוי) ומיד התאהבתי. די מהר התגבש צוות ההפקה שמורכב כולו מיוצרים צעירים (בהתנדבות), שמחוברים תחת הרצון ליצור קולנוע יצירתי ובסגנון שלנו. מאז חודש ספטמבר בו התחיל להתגבש הרעיון, הספקנו לפתח תסריט ולגייס שחקנים מוכשרים לסרט : אלון לשם - בתפקיד יוסי הגיבור, ואפרת ארנון - בתפקיד קולה של ז'קלין. הסרט עתיד להישלח למרבית פסטיבלי הסרטים הקצרים. 
אני עצמי סיימתי בהצטיינות את לימודי כהנדסאי קולנוע וטלוויזיה (לימודי עתודה) וכעת אני משרת ביחידת הסרטה בצה"ל. לצערי המשכורת הצבאית שאני מקבל לא מספיקה כדי להגשים הפקה קולנועית שלמה. כיוצר, חשוב לי להמשיך ליצור ולביים וכך גם מרגישים כל שותפיי להפקה הנחושים להביע את עצמם ואת כישוריהם. כולם משתוקקים להוציא את הסרט הזה לפועל, וגם לי אישית חשוב מאוד לעשותו, ועזרתכם תוכל להציל את המצב.
הסכום שאנו מנסים לגייס נועד לאפשר לנו להוציא את הסרט לפועל, ולכסות בעיקר השכרת ציוד צילום ותאורה שאין ברשותנו, ציוד גריפ ומימון הגשה לפסטיבלים. אם לא נגייס את הסכום, למרות העזרה של כולם- הפקת הסרט לא תתממש, ולכן כל תרומה יכולה לעזור. 
מעבר לכך, האתר מאפשר לגייס גם סכום גבוה יותר, אם נצליח להגיע ל 5,000 ש"ח נוכל לשפר את איכות הסרט ע"י השקעה בזכויות שימוש במנגינות, עיצוב פסקול מקצועי ושימוש בציוד יקר ואיכותי יותר בזמן הצילומים.