כל הפרויקטים
מצבי צבירה
הפרויקט של
אילון
מזה שנתיים אני עובד על כתיבת ספר בנושא היחסים שבינו לבינה. לאחר עבודה קשה, הספר נמצא בישורת האחרונה לקראת הוצאתו לאור.
100%
30,005
מתוך 30,000
0
נותרו
153
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/01/2012

יאיר שטיינר הוא בחור בן 25 אשר מתחבט בשאלת מיליון הדולר: "האם אני מאושר?". הוא עונה לעצמו על ידי הסתכלות אל העבר רווי החוויות שלו. באופן טבעי, הוא מתייחס בעיקר לסיפורים שקרו לו עם בחורות. כדי שהספר על יאיר יצא לאור אני צריך 30,000 ש"ח ובשביל זה אתם פה. בתמורה תקבלו חלק מהיצירה, תסתכלו בפרוט התשורות.

ובכן חברים,

את הספר התחלתי לכתוב באוקטובר 2008. זה היה בדיוק לאחר היכרות כושלת עם בחורה. הדיסוננס בין מה שחשבתי שמתרחש בהיכרות לבין מה שקרה בפועל גרם לי להסתכל בצורה "קרה" על האירועים בדיעבד, וחשבתי שיהיה מעניין ומשעשע לכתוב את זה. אני זוכר שבגיל 15 הייתי כותב שירים במצבים דומים. פשוט לוקח ת'גיטרה, כותב כמה מילים, מלחין ושר לעצמי עד שהרגשתי יותר טוב. האמת, בתור אחד שכתב ספר, זה קצת מביך לומר, אך זה הדבר היחידי שלקחתי משיעורי ספרות: "צריחות שצרחתי נואשת כואבת בשעות מצוקה ואובדן, היו למחרוזת שירים מלבבת לספר שיריי הלבן". נכתב על ידי רחל המשוררת וגרם לי להבין שאת השירים הכי טובים כותבים מתוך רגשות עמוקים.

הפעם, נמאס לי מלכתוב עוד שיר ללא פואנטה, אז חשבתי לעצמי, לכתוב סיפור הומורי עם נגיעות של עצב, סאטירי עם נגיעות של אמת, שקרים ורחמים עצמיים עם כנות וכמובן, הרבה דמיון.. 

אם כך, הספר מדבר בעצם על הדבר שהכי עניין אותי בכל מהלך החיים, (עד שמצאתי את חברתי הנוכחית שהיא מושלמת) הספר, הוא על המתח והבלבול ביחסים שבינו לבינה. בעזרת שפה קלילה ואקטואלית, אני מתאר סיטואציות רבות המוכרות לכולנו ומנתח אותן בצורה אנליטית בשילוב האמוציונליות הנדרשת. לאורך הסיפור, הגיבור עובר תלאות והצלחות כאחד, חוויות חד פעמיות, ואירועים מעצבי אישיות אשר לא ישכח לעולם.

אספר לכם בקצרה מה עובר על סופר צעיר המעוניין להוציא לאור את מה ש"לא זכה בו מן ההפקר"
(ביאליק גאון)
במשך חצי שנה כתבתי את הגרסה הראשונית של הספר. אחר כך שלושה חודשים של הגהות שוב ושוב עד שאתה כבר חי את הספר ויודע איפה אולי יש פסיק מיותר שאתה צריך עוד להתלבט לגביו. אחרי שעברת את זה, נשאר לך "רק" לשלוח את הספר להרבה הוצאות לאור בתקווה שמישהו יבין שמדובר בספר כנה ומצחיק הנוגע באמיתות (כך אמר המו"ל הנוכחי), וייקח את הספר תחת חסותו, יוציא אותו לאור, ויגשים לך חלום. 
הספר כבר עבר עריכה ע"י ההוצאה לאור איתה אני עובד. כל מה שנשאר לי לעשות הוא לשלם להם, לייצר כריכה מעוצבת, ולחכות שאתם תעזרו לי להפוך אותו לרב מכר.
מסתבר שלהוציא ספר בהשתתפות עצמית בתנאים של היום, עולה בסביבות ה 30,000 ש"ח לכמות העותקים שאני מעוניין להוציא.
אני רוצה לשתף אתכם בכך שהעסקה מאד פיירית ואל תדאגו, לא דופקים אותי.
רוב הספרים שייכים לי (למעשה קניתי אותם מראש ועכשיו אני מוכר אותם לציבור) כך שכל אדם שקונה את הספר, קונה אותו ממני. תתפלאו שיש מספר סופרים (רבי מכר) שגם הם עובדים כך. בכל מקרה, הכסף הולך על לקנות את כל הספרים האלה בשילוב: עריכה מקצועית, הגהות מקצועיות, עיצוב כריכה, פרסום שיווק ויחסי ציבור - כל אלו מתבצעים על ידי ההוצאה לאור.
אשמח אם תעזרו לי לגייס סכום זה בעזרת קנייה מוקדמת ומוזלת של עותק עם הקדשה אישית לכם.
אוהב אתכם,
אילון
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.