כל הפרויקטים
קצת עלינו


מי אנחנו?

headstart היא פלטפורמת מימון ההמונים הראשונה והגדולה בישראל עבור פרויקטים ומיזמים יצירתיים, הפועלת בשיטת Reward Based Crowdfunding. מאז הקמתה, בשנת 2011, גויסו בהצלחה כ- 2,200 פרויקטים, בהיקף כולל של למעלה מ- 100 מיליון ש"ח ובאמצעות למעלה מ- 500,000 תומכים!


משקיעים ביצירתיות

headstart הוקמה כדי להגשים חלומות. אנחנו כאן כדי לסייע לכם- יזמים, אמנים, מוזיקאים, כותבים, מעצבים או כל אדם יצירתי אחר- להוציא אל הפועל פרויקטים יצירתיים, בכל התחומים. יש לכם רעיון או חלום שרק מחכה להפוך למציאות? זה המקום בשבילכם.

 

שותפים לדרך

אנחנו גאים להיות שותפים לדרך המרגשת שלכם - מהרגע בו נולד הרעיון ועד יציאתו אל אוויר העולם. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם בכל שלבי הפרויקט: החל מיצירת התוכן, המעטפת השיווקית, הפניה אל קהל התומכים- ועד להגעה הנכספת אל היעד. נשמח לסייע בכל שאלה והתלבטות ולהעניק לכם מהידע והניסיון המעמיק שצברנו. כי ההצלחה שלכם, היא ההצלחה שלנו.

 

100% יצירה עצמאית

אנחנו מאמינים בחופש היצירה. השליטה, האחריות וחופש הפעולה בקמפיין הגיוס- הוא כולו שלכם, היזמים. כל אחד יכול להעלות את הרעיון שלו לאתר, כל עוד זה עומד במדיניות שלנו- והכי חשוב, בהדסטארט 100% מהקניין הרוחני בפרויקט נשאר של היוצר, תמיד.

 

לעשות הדסטארט

הדסטארט היא כבר מזמן מילה נרדפת למימון המונים. הקהילה שלנו מורכבת ממאות אלפי חברים, שאוהבים יצירתיות ומבינים שתמיכה בפרויקט היא הרבה מעבר לתמיכה כלכלית ביוצר. זו תמיכה בחלום בעל השפעה חיובית על העולם והסביבה, שיוצרת חיבור אמיתי ורגשי לפרויקט שלכם ומאפשרת להם לקחת בו חלק. הדסטארט נותנת לכם את הדרך להגיע לקהל הרחב הזה, שיחד עם רעיון טוב, שמועבר בצורה ברורה ומעניינת, יכול להתפשט למרחקים ובמהירות.

 

 

רוצים לדעת עוד? תוכלו לקרוא כאן על איך זה עובד, או לקבל רעיונות כאן מפרויקטים רבים וטובים שסיימו בהצלחה.

רוצים להתחיל את ההדסטארט שלכם ? זה הזמן!


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.